tak hotovo,TOPÍ,za 10min. na 60° venku +16,vyp.kolébkový na 1 si to řídí BSI,na 2 si to řídím já a na 0 netopí vůbec
při zapnutí naskočí, po 10vt.sice vypne a zapůl min.naskočí a jede než to vypnu,po vypnutí se dochladí
v zimě už nebudu trápit baterku,bude stačit 10-15minutek a motor bude ohřátý