MotoMoto:,chce vymyslet perpetuum mobile, dej si na střechu foto článek třeba něco takového http://sk.aukro.cz/solarni-nabijecka-do-auta-auto-baterie-mobil-mp3-i1835317989.html
[upravil dne 21/10/11 21:04 od Haryk]
tady okruh topení http://obrazky.cz/detail?q=chlazen%C3%AD%20motoru&offset=1&limit=20&bUrlPar=filter%3D1&resNum=9&ref=http%3A//www.seznam.cz/&resID=K1Q-JK5NXniUNIqFgsF4eSzV7yrF-piv9q1QfTxJGzk&imgURL=http%3A//www.diopan.cz/citroenbx/images/anim_chlazeni_teplymotor.gif&pageURL=http%3A//www.diopan.cz/citroenbx/chlazeni.htm&imgX=350&imgY=385&imgSize=769&thURL=http%3A//media5.picsearch.com/is%3FK1Q-JK5NXniUNIqFgsF4eSzV7yrF-piv9q1QfTxJGzk&thX=116&thY=128&qNoSite=chlazen%C3%AD%2Bmotoru&siteWWW=&sId=l_naOEF0wgN_6_qqhayX
v tom červeným okruhu si představte Webasto ,přídavné topení má ČERPADLO,které vodu prohání motorem a topením, jelikož je zavřený termostat tak nejde do chladiče a tím pádem po nastartování to hned topí
ještě doplnění http://www.autosip.cz/autosip/7-PRIHRIVAC-PRESTAVBA
[upravil dne 21/10/11 20:27 od Haryk]
[upravil dne 28/10/11 20:34 od Haryk]
jak se může voda ochladit od motoru?
předehřev ohřívá vodu v motoru a v topení ,takže při nastartování to hned topí a odmrazí okna
http://www.autosip.cz/autosip/12-NECO-O-TOPENI/10-Jak-topeni-pracuje
[upravil dne 21/10/11 20:00 od Haryk]
dnes jsem konečně vyzkoušel topení,nechal jsem zapnutý vyp.na ruční a čekal jestli to vypne,při jízdě, po dosažení asi 80-85°top. vyplo,funguje jak má,jsem spokojenej jak to fachčí