Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    sněhové řetězy

    http://www.az-impex.eu/az-impex/eshop/8-1-AUTO-MOTO
    • 18
  2. Haryk

    sněhové řetězy

    Pe.Tr :pouzivam tyto a v rakousku jsou ok hezký a který to jsou
    • 18
  3. Haryk

    sedadla

    proč to nedáš sem
    • 8
  4. Haryk

    Past na krtky

    pomůže snad jen pohnojení dusíkem, nesnáší umělá hnojiva
    • 25
  5. no co přereje a zaseje novou trávu ,ale jinak pěkný
    • 19
  6. podsvícení mám,zelené
    • 6
  7. je to vcelku normální-nahlásí škodu a stratí pár bodu na bonus,je to postavený na hlavu,bonus-malus,tak se nedivme ,že většina rádoby řidičů ujede
    • 16
  8. dnes ráno 0 a svítí sluníčko, včera -1,2
  9. Haryk

    přírůstek do rodiny

    Ať žije VAŠEK a velká gratulace:papa:papa:):)
    • 22
  10. Haryk

    umístění diag zásuvky

    taky pod volantem
    • 21
  11. JoseA: naštěstí šlo o převoz 1km v noci, a mě se stratila střecha,policajti už volat nebudu [upravil dne 30/10/11 21:07 od Haryk]
    • 52
  12. Haryk

    Zemřel Neprakta

    čest jeho památce
    • 6
  13. vezl jsem v autobuse taky 80 Kg telátko,radši jsem dal za druhé sedadla síť,když se musí tak se musí
    • 52
  14. šmankote nic nedělej,nebo se zabiješ
    • 52
  15. Haryk

    praktikovo žihadlo P 206

    :super taky pěkný,ať slouží
    • 24
  16. Haryk

    Už mám 807

    ať slouží ke spokojenosti a mnoho kiláků bez nehod
  17. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    MotoMoto:,chce vymyslet perpetuum mobile, dej si na střechu foto článek třeba něco takového http://sk.aukro.cz/solarni-nabijecka-do-auta-auto-baterie-mobil-mp3-i1835317989.html [upravil dne 21/10/11 21:04 od Haryk]
  18. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    tady okruh topení http://obrazky.cz/detail?q=chlazen%C3%AD%20motoru&offset=1&limit=20&bUrlPar=filter%3D1&resNum=9&ref=http%3A//www.seznam.cz/&resID=K1Q-JK5NXniUNIqFgsF4eSzV7yrF-piv9q1QfTxJGzk&imgURL=http%3A//www.diopan.cz/citroenbx/images/anim_chlazeni_teplymotor.gif&pageURL=http%3A//www.diopan.cz/citroenbx/chlazeni.htm&imgX=350&imgY=385&imgSize=769&thURL=http%3A//media5.picsearch.com/is%3FK1Q-JK5NXniUNIqFgsF4eSzV7yrF-piv9q1QfTxJGzk&thX=116&thY=128&qNoSite=chlazen%C3%AD%2Bmotoru&siteWWW=&sId=l_naOEF0wgN_6_qqhayX v tom červeným okruhu si představte Webasto ,přídavné topení má ČERPADLO,které vodu prohání motorem a topením, jelikož je zavřený termostat tak nejde do chladiče a tím pádem po nastartování to hned topí ještě doplnění http://www.autosip.cz/autosip/7-PRIHRIVAC-PRESTAVBA [upravil dne 21/10/11 20:27 od Haryk] [upravil dne 28/10/11 20:34 od Haryk]
  19. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    jak se může voda ochladit od motoru? předehřev ohřívá vodu v motoru a v topení ,takže při nastartování to hned topí a odmrazí okna http://www.autosip.cz/autosip/12-NECO-O-TOPENI/10-Jak-topeni-pracuje [upravil dne 21/10/11 20:00 od Haryk]
  20. http://www.erlebachovabouda.cz/ tady je taky moc krásně
    • 10
  21. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    záleží na teplotě,pod nulou tak 10min musí stačit a při -20 o trochu déle,dnes ráno 0 a stačilo 5min a žhavení nenaběhlo
  22. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    dnes jsem konečně vyzkoušel topení,nechal jsem zapnutý vyp.na ruční a čekal jestli to vypne,při jízdě, po dosažení asi 80-85°top. vyplo,funguje jak má,jsem spokojenej jak to fachčí
  23. Haryk

    RT4 - nefunguje v chladu

    ohřát fénem
    • 14
  24. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    chce to trochu hledat http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=15804&highlight=&sid=ebc32f07897aca3cb517bd1ba9e58e8d asi v půlce
  25. Haryk

    autobaterie banner

    v autě P 807 jsem měl baterku FIAMM http://www.fiamm.info/ vydržela 8L ,teď mám taky bannerku [upravil dne 20/10/11 21:30 od Haryk]
    • 14
×
×
  • Vytvořit...