Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Posilnovacia veža

    Co se týče plavání, pokud neumíte opravdu technicky dobře plavat (což umí jen málokdo), doporučuji absolovat plavecký kurz zaměřený na techniku. Jinak si to klidně můžete zhoršit, ono to plavání není všespasitelné, dá se tím také dost zkazit. A to nejen při plavání s vystrčenou hlavou, které je profláklé, ale i vystrčené (prověšené) břicho škodí - a že k tomu s ochablými zádovými svaly budete mít tendenci se klidně vsadím. I to plavání je pak bezpodmínečně nutné doplnit cvičením na pohyblivost, protože při plavání ty záda držíte v jedné poloze. Ty cviky by měl zásadně předepsat a předvést rehabilitační lékař či fyzioterapeut, ne rychlokvaška ve fitku. Jinak k tomu je vhodné přidat prachsprostou chůzi, kdy ale budete myslet na to, jak držíte tělo, a půjdete zpevnění, zastrčené břicho, nevystrkovat zadek. I to samotné dělá hodně a je to to nejjednodušší, u čeho můžete začít. Další věc, na kterou je dobré se zaměřit, je na čem a jak sedíte v práci, pokud máte sedavé zaměstnání. Sedět celej den v práci zhroucenej a myslet si, že to spraví tři půlhodiny tejdně ve fiktu, kam se doplazíte autem, je magořina.
  2. oddie

    406 6 kvalt?

    6q by tomu opravdu slušel, ale vůbec ne kvůli délce, jen kvůli odstupňování. Znamenalo by to ale přeházet vše od trojky výše, což je nesmysl. Nebo vyjít z převodovky pro 66kW verzi.
  3. oddie

    Posilnovacia veža

    Ty vole, cesta do fitka a zpět, voda... co na tom počítáš? Chceš cvičit, ale do fitka si povezeš pr.el popelnicí? A eskalátory, abys nemusel pěšky po schodech, bys tam náhodou nechtěl? Dtto voda, to tam nemaj kohoutek?
  4. oddie

    P405,samostav zadní brzdy-bubny

    To není u staršího typu, to je jen rozdíl Bendix - Girling. Funguje to úplně stejně, jen tady pruží přímo ten plech.
  5. Takovéhle kraviny těžko bude dělat někdo v náhradě, vždyť to nikdo nechce. Kopie se dělaj jen u toho, co se prodává. nevím proč se nezeptáš na nějakém vrakáči nebo v inzerci, já jich nasypal do smetí stovky, a kdyby tehdy někdo přišel, nechal bych mu jí za dvě piva.
    • 9
  6. Co to je za blbost, ne originál? Vem jí někde z vraku.
    • 9
  7. oddie

    kupit/nekupit?_hladanie pokracuje

    Spíš než Seicento bych, když už, vzal Punto. Rozdíl v ceně není až takový, ale v těch autech je rozdíl zásadní. Motor 1,2 16V jeden z nejlepších v těchto autech, 1,2 8V případně také stačí.
  8. oddie

    kupit/nekupit?_hladanie pokracuje

    Pokud by v tom inzerátu bylo vše pravda, tak je to celkem zajímavé. Je otázka to prohlédnout a prověřit.
  9. Benžík: u auta bez čerpadla v nádrži jsem měl T-čko vřazené na konec trubky na podlaze, dole u nápravnice, kde se napojuje hadice. Shora bych to netahal.
  10. Co se ptáš mě, umíš vůbec číst? Můj nápad to není, já nepsal, že budu něco takového dělat. Ptej se autora, já jen upozorňoval na to, co psal, když už sis nedokázal přečíst ani to.
  11. Stačí nebejt měkkej
  12. No jo, seznamky, co by se tam asi tak dalo najít Takovejhle inzerátů nesoudnejch slepic, co maj akorát přemrštěný požadavky, ale samy za nic nestojej, je tam drtivá většina. Holka, co za něco stojí, si nepotřebuje dávat inzerát
  13. oddie

    Jak je v Plzni?

    Víkendový kurz práv?
    • 7
  14. oddie

    Olej nad rysku

    Co se týče \"přibývání\" oleje, tak to se týká aut, co se nimi jezdí jen krátké couračky zastudena. Nevím, proč by se to mělo týkat dieselů, setkal jsem se s tím hlavně u benzínů. Zastudena se prostě benzín ze směsi sráží na chladných stěnách válce, a v malém množství proniká do olejové náplně. Pokud se jezdí delší trasy, tak se z oleje po ohřátí zase vypaří, ale když někdo auto používá jen na pár km, kdy se ohřát nestihne, s uvedeným jevem se asi setkal. Že tím ten olej ztrácí na mazacích schopnostech asi není třeba dodávat...
  15. Ferry: říkal jsem ti, že tam máš dát tu metrážovou trubku z brzd. TiboG: nikdo neříká, že bude provozovat benzínové topení na naftu, ale že tam dá zvláštní benzínovou nádrž jen pro to topení, je to tam jasně napsané! Fusion: do motorového prostoru bych to nedával ani náhodou, pokud nejsi sebevrah.
  16. oddie

    Proč je diagnostika tak drahá?

    To už je Peugeotu celkem u pr.ele, primární úmysl byl, aby si to servisy musely nakoupit.
  17. oddie

    Proč je diagnostika tak drahá?

    Aby se v tom nemohl jen tak rejpat každej čenda, ale musel si zaplatit servis. Prostě způsob, jak vydělat, a každá značka si to troufne nastavit jinak. O ničem jiném to není.
  18. Jináč s tím školením, rád se také poučím, pokud budou k mým fotkám připomínky, sem s nimi (vždy je to jen narychlo výřez v Irfanu ze syrové fotky a pak zmenšení, aby se to sem vešlo, žádné jiné úpravy jsem s tím nedělal).
  19. Kuk
  20. oddie

    pojištění x pojistná částka

    Až do 6 let? To je docela dobré, když v tu dobu nemá auto hodnotu zdaleka ani poloviční... A jde takhle pojistit i ojetina, třeba tříletá?
  21. Vvitty: ano, já jinej objektiv nemám. Je to dost kompromis, uznávám, hlavně při maximálním přiblížení jde ostrost do háje, a že na zvěř je leckdy i těch 250 (x1,5 crop) málo. Ale nějak se mi moc nechce kupovat nějaké dělo, ono i ta kompromisní Sigma 50-500 stojí furt 30tis...
  22. Pěknej kočičák
  23. V ZOO se celkem ještě dá...
  24. Domácí zvěř se fotí ještě celkem dobře, volně v přírodě je to oříšek, tam je pekelně těžké udělat rozumnou fotku. Nejhorší jsou ptáci, na to je potřeba šílené vybavení. Ale pak ty úlovky
  25. Budem dávat portréty zvířátek?
×
×
  • Vytvořit...