Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Demontáž vstřikovačů 2.2.HDI

    Jo jo, copak 2,2HDI...
    • 38
  2. oddie

    Zvýšení eko poplatku

    Projde, bez problémů.
    • 13
  3. oddie

    Zvýšení eko poplatku

    Nic překvapivého, to se dalo čekat.
    • 13
  4. oddie

    Prihlaseni vozidla - pomoc

    Jméno, příjmení, RČ, bydliště, s tím snad pomoct nepotřebuješ, ne? Kolonky u vozidla jsou pojmenovány stejně jako v techničáku. Tovární značka, typ, VIN - všechno se jmenuje stejně.
  5. oddie

    ECU je nejspíš KO

    11,5V na baterce není v pohodě ani náhodou. Bez ohledu na to, co ŘJ stačí nebo ne.
    • 23
  6. oddie

    Mobilní Klimatizace

    No samozřejmě by se oteplovala, o spotřebu té jednotky... Holt když chceš mít klimu, tohle si musíš nějak vyřešit, jinak smůla. nechceš mít velkou rouru ven, pořiď si pevnou s vnitřní a vnější jednotkou zvlášť, ale stejně budeš muset táhnout ven hadice.
    • 19
  7. oddie

    zarezlý třmen

    Breox je čirý. Má výhodu, že je konzervační, tudíž tu část pod manžetou, co vyjíždí ven, chrání před korozí. Doporučuju.
    • 25
  8. oddie

    Mobilní Klimatizace

    Mobilní bez trubky asi těžko, vždycky když na jedné straně chladí, na druhé straně hřeje a sama se musí chladit. U těch mobilních krabic je to řešeno tou rourou s odvodem horkého vzduchu, u pevných vnější jednotkou.
    • 19
  9. oddie

    zarezlý třmen

    Já používám Breox, což je kapalina v lahvičce od jiného výrobce.
    • 25
  10. oddie

    Prodej auta na splátky

    Pokud to chce na týdenní splátky a cenu a úrok respektuje, není problém si za přesně těchto podmínek půjčit u většiny nebankovních společností, které přesně tuto službu nabízejí. Pro to, proč to neudělá mám jediné vysvětlení - splácet to ve skutečnosti nechce. Sebekvalitnější smlouva od sebelepšího právníka je vám naprosto a totálně k prdu, pokud má dotyčný jen a pouze dluhy, jediné, co z toho můžete mít je pocit, že ten váš dluh někdo uznal, ale nikdy jej nesplatí.
    • 24
  11. oddie

    Prodej auta na splátky

    • 24
  12. oddie

    zarezlý třmen

    Ono se to v těch čepech poměrně snadno kříží, a jakmile se to začne křížit, pochopitelně se to nevrací.
    • 25
  13. oddie

    406 6ti kvalt

    Tos vzal kde? Žádná z těhle převodovek nemá převod 1:1, to si pleteš možná tak s žigulem nebo čím, ten měl čtyřku napřímo.
    • 18
  14. oddie

    406 6ti kvalt

    Šestka je o nepatrný chloupek delší než pětka u pětikvaltu, výhoda je ale ta, že mezi kvalty nejsou takové díry. Ty mě u pětikvaltu se*ou hlavně ve městě.
    • 18
  15. oddie

    406 6ti kvalt

    To, co kdo kde píše do inzerátů je třeba brát s velkou rezervou. Takže těch 135kW je hovadina. Nicméně 6-kvalt, pokud nebyl v pár kusech orig (mělo by to být v serviceboxu), jde poměrně snadno dodělat, byť ne úplně levně.
    • 18
  16. Ještě poznámka k tomu přiznání požití - pokud to přiznáte a podepíšete, můžete mít na měřáku klidně nulu a stejně přijdete o papíry, když bude úředník chtít. A to platilo už za komančů, zpívá o tom i Jahelka, není to žádná novinka.
    • 38
  17. Pleteš. Totálně. Odběrem krve, když víš, že to bude v takhle malých hodnotách, není co zkazit. Odmítnout dechovou a krevní zkoušku se vyplatí jen hovadům, co jezděj vylitý a maj nad 1 promile, to je trestný čin. Pokud Draeger ukáže pod 0,24, důsledně trvat na tom, že jsi nepožil. Ten přístroj je původně pouze orientační, sviňárnou v zákoně se používá jako průkazný v rozporu s určením výrobce, a pro hodnoty pod 0,3 není vůbec kalibrován. Z tohoto důvodu se do 0,24 případy zpravidla odkládají, kdyby ne, klidně bych s tím šel k soudu. Kór když ty krámy jsou schopné ukázat desetinu i člověku, který vůbec nic nepil - nemyslete si, že se vás to netýká, když nepijete!!!
    • 38
  18. Čtu ty věci, které se mě vzhledem k tomu, co dělám, mohou týkat. Což veškeré věci okolo řízení jsou, zatímco ceny televizí a podobného smetí ani trochu. Kvůli ceně televize o řidičák na půl roku nebo na rok nepřijdu.
    • 38
  19. Hlavně že je popsáno na každém rohu, co máš dělat, když nafoukáš takhle málo. No nic, podělal sis to sám. Teď už s tím neuděláš nic.
    • 38
  20. oddie

    406 6ti kvalt

    Co takhle nejdřív použít hledání, než založíš otřepané téma...
    • 18
  21. Pokud jsi uvedl, že jsi požil, nepomůže ti ani svěcená voda.
    • 38
  22. oddie

    zarezlý třmen

    Jestli \"se\" radí nastříkat pod manžetu WDčko, tak je ten \"se\" pěknej blb. Pak se má člověk divit, v jakém stavu u nás ty vraky jsou, když s nima lidi dělají podobné věci. Pokud špatně chodí váleček, znamená to rozebrat, váleček vyndat, vše očistit, příp. přeleštit, dát nové gumičky, namáznout konzervačním přípravkem Breox (v ŽÁDNÉM případě olejem, WDčkem ani ničím podobným!!!) a složit.
    • 25
  23. oddie

    zarezlý třmen

    Do válečků olej NEPATŘÍ. Jestli to promatlal olejem, akorát jsi to řádně zprasil. Ale komu není rady...
    • 25
  24. oddie

    zarezlý třmen

    Ano, vzhledem k tomu, jak neskutečná hovadina je nastříkat třmen olejem a pak do něj mlátit palicí se ani nedivím, že bylo třeba koupit jiný.
    • 25
  25. oddie

    zarezlý třmen

    • 25
×
×
  • Vytvořit...