Pleteš. Totálně. Odběrem krve, když víš, že to bude v takhle malých hodnotách, není co zkazit. Odmítnout dechovou a krevní zkoušku se vyplatí jen hovadům, co jezděj vylitý a maj nad 1 promile, to je trestný čin.
Pokud Draeger ukáže pod 0,24, důsledně trvat na tom, že jsi nepožil. Ten přístroj je původně pouze orientační, sviňárnou v zákoně se používá jako průkazný v rozporu s určením výrobce, a pro hodnoty pod 0,3 není vůbec kalibrován. Z tohoto důvodu se do 0,24 případy zpravidla odkládají, kdyby ne, klidně bych s tím šel k soudu. Kór když ty krámy jsou schopné ukázat desetinu i člověku, který vůbec nic nepil - nemyslete si, že se vás to netýká, když nepijete!!!