Rád bych s dětmi cca 2 a 3,5 roku starými někam na týden sám, řeším kam. Ideálně něco jako volný tábor, kde bude podobně postižených (dětmi ) víc, aby tam děti nebyly samy. Nezajímají mě ale žádné komerční sračky ala Disneyland apod \"zábavní\" parky, ani jen válení na pláži, jsme spíš do přírody. Mimo téhle akce jedem ještě na dva týdny na skutečný tábor v lese bez elektriky a s vařením na ohni, nemusím mít nutně přesně to samé i tady, ale je mi to o mnoho bližší než nóbl hotel. Takže nějaký spartánštěji vybavený penziónek, menší jednodušší rekreační středisko, nakonec kdyžtak umíme spát i pod stanem
Máte-li někdo nějaký tip, či jste podobně zaměřeni a hledáte něco podobného, dejte vědět. Možno i mimo sezónu (nebo dokonce lépe) - červen, září...