Jump to content

libaplodik

Uživatel
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

About libaplodik

 • ID člena
  18099
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 03/03/1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Dolní Krupá
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pročetl jsem , ale nenašel jsem, prosím Vás, rozsvítila se my hláška s kontrolkou ENGINE ANTIPOLLUTION SYSTEM FAULTY Nevíte co to může být než se dostanu k dia. Děkuji.
 2. A prosím, kde pak najdu odvzdušňovák ???
 3. 30 tis za spojku a setrvák
 4. Asi mi nic jiného nezbude než jí vyměnit Děkuji za rady.
 5. Žádný chip nemám a najel jsem na ni cca 30 tis. Volal jsem tomu co mi jí dělal a ten jestli to není zavzdušňené, ale to si myslím že je blbost. Pravě že mi měnil i setrvák se spojkou a vyšlo mě to přes 30 tisíc a je to dva roky :-(
 6. Zdravím, před dvěma lety jsem nechával měnit spojku. Bohužel teď při sešlápnutí plynu na plno mi spojka začne prokluzovat, nejvíce při zařazené 3 a výš a kolem dvou tisících otáček se to projevuje. Nevíte jestli je spojka v čudu, jinak spojka funguje jak má. Mám 407 sw, r.v. 2004. 2.0. hdi Děkuji za vaše názory. Libas.
 7. Ahoj, prosím Vás, kde najdu ten kontrolní šroub na hladinu oleje??? Kukal jsem na převodovku a nevím jestli jí mám s žebírky a nebo bez žebírek :-( Nebo mohl bych někoho poprosit kolik se lije do mé 407 SW, 2,0 Hdi, r.v.2004, 100kw VIN: VF36ERHRH21132264 Děkuji mnohokrát za radu.
 8. Díky, sehnal jsem na vrakáči celou těhlici i s čepama-ložiskem-nábojem-čidlem abs-a s čepy za 1 000,- nevypadá že by to mělo vůli, tak uvidíme, za tu cenu to ujde :-)
 9. Ahoj, tak teď mě čeká pro změnu výměna předního ložiska, chtěl jsem se optat (hledal jsem a nic nenašel) jestli není nějaký popis jak to ložisko z náboje dostat ven abych něco neskur... Nové se tam nejspíš zalisuje, nebo ho tam jemně mohu dostat přes kus dřeva ??? :-) Děkuji.
 10. Dnes jsem vlítl na druhou stranu, jediný problém byl že mi vůbec nešel sundat kotouč, tak jsem to musel shodit cele a pak kotouč vytlouc ven. Tak a teď k spodnímu čepu, přestavte si že starý čep- kroužek zůstal na těhlici a musel jít dolů sekáčem a nové tam jde pěkně stuha, takže můj problém jak už jste psali je to, že na druhé straně je ta těhlice pěkně zbroušena, takže budu muset hledat novou, nová se dá koupit prosím Vás kde ???? Jinak mi zbyde asi jen ten vrakáč. Jinak se objevila další závada, zdá se mi že ložisko trochu drhne a že má vůli, tak bude asi lepší ho rovnou vyměnit když to mám rozdělané že ano ??? Děkuji za vaše rady, nejsem žádný profi mechanik a vždy se obracím na Vás a pokaždé mi poradíte, za to všem patří velký dík
 11. Takže není možné že mám nějakou menší těhlici, třeba že mám ještě neměněnou od roku 2004 ??? Zítra zkusím rozdělat druhou stranu jestli to tam nebude lepší a jak radíte, zkusím najít starší, jelikož nikde na netu novou jsem nenašel, nebo spíše nenabízej. Jinak díky za rady, třeba se ještě někdo ozve kdo měl podobný problém. Jen mi jen divné, že tedy budu mít nejspíš vymlácenou těhlici, ale žádné klepání se mi neozývalo až teda na STK že si to mám vyměnit.
 12. Jelikož to bylo totálně rozpadlé tak to všecko vypadlo samo. Prvni varijanta asi ne,jelikož jsem tam zkusil dát 4 čepy,teda od stejné značky. Druhá to nevim,ta těhlice vypadá dobře a ty ložiska drželi u sebe,ale ten kroužek vypadl sám. Četl jsem celou diskuzi a někdo psal ze má původní těhlici že mynulý majitel ji neměnil jak se svolávalo,nemám třeba já strarý tip těhlice?? Vůbec nevím co mám dělat,auto nepojízdné :-( Děkuji za rady a tipy.
 13. Ahoj. Prosím pánové o radu. Mám 407 sw, r.v. 2004 2.0 HDi 100kw Na stk zjistili že mám vymlácené spodní čepy, tak jsem koupil né úplně ty nejlevnější, doporučili mi je, něco kolem 1 800,- za jeden, myslím že to jsou DELPHI Když jsem sundal starý tak byly ložiska (SKF) vylítaný a tak dále, tak jsem tam dal nový, bylo mi divné že tam jde tak lehce nasunout a už se mi zdála vůle, ale dal jsem ho tam, vše jsem dal dohromady a vyzkoušel jestli to nemá vůli, no a co se nestalo, má to snad ještě větší vůli než bylo, prostě jsem s tím zahýbal a vůle jak krá... Těhlice na kterou se dává ten spodní čep vypadá normálně, žádné známky vymačkaní a tak. Nevíte čím to může být, nebo je možné že je tak vadný čep od výroby??? I když kámoš zajel do Kelly a přivezl taky na zkoušku jiné čepy, ale od stejného výrobce, nic jiného skladem neměli, ale vůle ta samá. Jsem bezradný a budu rád za každou vaší pomoc. Děkuji moc. Libas
 14. Jojo, zkusím to sehnat celé, jen nevím kde, obvolám nejspíš vrakáče jestli něco nemají. Děkuji za rady.
 15. Ahoj, prošel jsem snad celé fórum skrze pyropatrony u pásu a stejně se chci optat. 407 trochu nedobrzdila a teď mám problém, že pás u spolujezce je na tvrdo, nejde s ním hnout a u řidiče se vůbec nechce namotat zpět (airbagy nevylítly) V autě mi teď svítí i to, že mám nefunkční airbag, na dia se zjistilo, že chyba nelze vymazat a že je problém v navyjení pásu. Tak jsem usoudil, že mi vylítly pyropatrony z obou předních pásů. A já bych se chtěl zeptat, dočetl se, že je možnost dát místo pyropatrony 3 ohmový odpor- Bude se pak už moct chyba na dia vymazat a budou se navvýjet pásy ???? Prosím Vás??? Další dotaz, na netu nemohu pyropatrony pro 407 vůbec sehnat, mohly by tam pasovat ze 406 ??? Třeba tyto : http://auto.bazos.cz/inzerat/29708105/peugeot-406-patrony-sedacek.php Moc děkuji za případné rady a tak. Libas.
×
×
 • Create New...