Uvádíš to jako děsně odstrašující příklad, a přitom sám děláš úplně stejně odstrašující příklad s přežíráním, které je škodlivé úplně stejně, a ještě se tím přežíráním ******ma děsně prsíš. Fakt nepochopitelné, že ti nedochází, že jednou bude Pavlík velmi pravděpodobně psát to samé o tobě, jak je škoda, že se jeho děcko nedožilo dědy, akorát slovo kouření nahradí slovem přežírání. Bohužel přesně tuhle velmi hloupou zkušenost mám přímo v rodině mé ženy, kdy se její otec choval úplně stejně - kritizoval svého otce za vypalování zobáku, a sám umřel těsně po 50 na věc vyvolanou obezitou. A to na tom byl zdravotně líp než ty. Takže moje děti taky nepoznaly (tohoto) dědu - a ani já tchána. Fakt super dárek.
Nevím, co Ty víš o mém zdraví, ale budiž, nechám Ti Tvou pravdu
Každopádně to, jestli a kolik jím vadí maximálně mně, vypalování zobáku otravuje i lidi, kteří by jinak cigáro nevzali do ruky - v tom vidím celkem zásadní rozdíl.
Konec
Úplně přesně stejně hloupá reakce, jako reagoval kdysi tvůj otec, když jste mu vytýkali to kouření, že? Ani tohle tě v té tvé omezenosti netrkne? Fakt ti za to ani ten TVŮJ VLASTNÍ SYN NESTOJÍ??? O tvém \"zdraví\" jsi tu nedávno psal sám - jak se cítíš děsně zdravý, \"jenom\" žereš prášky na tlak - když jsem to četl, nevěděl jsem, zda se mám smát nebo brečet, jestli tohle může někdo s aspoň zbytkem mozku vůbec myslet vážně. Co tě probere, až to s tebou šlehne? Pak už bude přesně tak pozdě, jako bylo u toho tvého táty. To bude fakt výbornej dárek pro Pavlíka, o to větší, že ty jsi o tom VĚDĚL, akorát sis to odmítal přiznat. To, co děláš, je úplně stejně velká kokotina jako to kouření, úplně stejně velká, ať si to přiznáš nebo ne. Pravdu máš v jediné věci - neotravuješ tím své okolí, odse*e to \"jenom\" tvůj syn. Super.