Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    To video je docela působivé, akorát má jednu malou chybku - jako ty růžové plíce dneska vypadají tak akorát plíce někoho z deštného pralesa. Plíce někoho z prahy, natož pak Ostravy vypadají spíš jako ty černé i přesto, že dotyčný nekouří Čímž ovšem nechci říct, že je to jedno, všechny tyhle svinstva se chovají aditivně - vždycky je co zhoršovat a ony to zdatně zhoršují....
  2. Tak trochu čára přes rozpočet, výprodejové pružiny od Jamexu za 600-700/kus už nejsou, s těmi bych to vyzkoušení ještě tak nějak riskl, ale přes 2 litry za jiné značky se mi riskovat nechce.
  3. Největší cenu ve sběru? Kdyby ten motor měl nějakou zásadní cenu, tak to někdo koupí a nebude se to musel nechávat za přepis.
  4. oddie

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    Popravdě jsem nikdy nechápal, co přesně na tom má být ta \"frajeřina\".
  5. Obouchaný je naprd, pokud má něco na starých autech vůbec někdy cenu, tak je to jen a pouze co nejlepší stav kastle.
  6. Tak ty mravence schválně zkusím.
    • 8
  7. oddie

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    Jen tak mimochodem, co vás vedlo k tomu, že jste s tím kouřením vůbec začínali?
  8. Jestli jsou to ty, co mám já, tak jako náhradní klidně.
  9. Já tu mám dva druhy 15\" orig poklic ze 406, v různém stadiu orvání... Na 806 mám imitaci 5 šroubů, to asi bylo orig na 806, a ty jsou orvané totálně, aspoň mi je nikdo nechce ukrást. Sponik mi je dokonce ani nechtěl prodat, jak vypadaly
  10. Ono tak. Celkovka je 2400kg, provozní 1670. Čili užitečná něco přes 700kg. Silnější pružiny jsou na Experta s užitečnou 900kg, s tím, že plechová bouda je lehčí než prosklení, šoupačk navíc a jednotlivé sedačky. Pokud někdo uvede provozní a celkovou toho Experta, budem to mít přesně, já odhaduju rozdíl mezi těmi verzemi na 100 - 150kg, ony jen 3 sedačky z prostřední řady mají dohromady přes 50kg...
  11. Koketuju s výměnou zadních pružin - skoro každá 8806, co vidím, má zadek utahanej, já ji mám když je prázdná tak akorát v rovině, takže taky žádná hitparáda, takže výměna určitě. No a teď - orig pružina na 806 má drát 12,75, průměr 133 a volnou délku 388, a na Experta (stejný podvozek) má silnější verze drát 14,25, průměr 136 a délku 394. Docela mě tak láká zkusit ty pružiny na silnější verzi.
  12. oddie

    chory mozky kupujou auta...

    No, tak v zásadě, obecně se přeci doporučuje, že při koupi ojetiny se má nechat rezerva 20% na prvotní servis, a 20% z 600t je 120t, tak to mu po těch vstřicích ještě furt 55t zbyde na další věci, který budou tutově ještě potřeba
  13. oddie

    Koupě zahrady - postup

    Od 2014 jsou tam nějaké změny, nově se to jmenuje daň z nabytí nemovité věci nebo tak nějak, a buď to platí kupující, nebo dle dohody, přesně nevím, ještě jsem letos nic nekupoval, i když zahrada by se mi taky líbila Jinak na samotnou daň z nemovitosti odhad potřeba není.
  14. oddie

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    flacek: jo, ono to jde i v tom nepravidelném režimu, akorát je třeba si nadělat svačiny předem a nelézt pro s*ačky k Donaldu nebo k pumpám.
  15. oddie

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    Uvádíš to jako děsně odstrašující příklad, a přitom sám děláš úplně stejně odstrašující příklad s přežíráním, které je škodlivé úplně stejně, a ještě se tím přežíráním ******ma děsně prsíš. Fakt nepochopitelné, že ti nedochází, že jednou bude Pavlík velmi pravděpodobně psát to samé o tobě, jak je škoda, že se jeho děcko nedožilo dědy, akorát slovo kouření nahradí slovem přežírání. Bohužel přesně tuhle velmi hloupou zkušenost mám přímo v rodině mé ženy, kdy se její otec choval úplně stejně - kritizoval svého otce za vypalování zobáku, a sám umřel těsně po 50 na věc vyvolanou obezitou. A to na tom byl zdravotně líp než ty. Takže moje děti taky nepoznaly (tohoto) dědu - a ani já tchána. Fakt super dárek. Nevím, co Ty víš o mém zdraví, ale budiž, nechám Ti Tvou pravdu Každopádně to, jestli a kolik jím vadí maximálně mně, vypalování zobáku otravuje i lidi, kteří by jinak cigáro nevzali do ruky - v tom vidím celkem zásadní rozdíl. Konec Úplně přesně stejně hloupá reakce, jako reagoval kdysi tvůj otec, když jste mu vytýkali to kouření, že? Ani tohle tě v té tvé omezenosti netrkne? Fakt ti za to ani ten TVŮJ VLASTNÍ SYN NESTOJÍ??? O tvém \"zdraví\" jsi tu nedávno psal sám - jak se cítíš děsně zdravý, \"jenom\" žereš prášky na tlak - když jsem to četl, nevěděl jsem, zda se mám smát nebo brečet, jestli tohle může někdo s aspoň zbytkem mozku vůbec myslet vážně. Co tě probere, až to s tebou šlehne? Pak už bude přesně tak pozdě, jako bylo u toho tvého táty. To bude fakt výbornej dárek pro Pavlíka, o to větší, že ty jsi o tom VĚDĚL, akorát sis to odmítal přiznat. To, co děláš, je úplně stejně velká kokotina jako to kouření, úplně stejně velká, ať si to přiznáš nebo ne. Pravdu máš v jediné věci - neotravuješ tím své okolí, odse*e to \"jenom\" tvůj syn. Super.
  16. oddie

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    Uvádíš to jako děsně odstrašující příklad, a přitom sám děláš úplně stejně odstrašující příklad s přežíráním, které je škodlivé úplně stejně, a ještě se tím přežíráním sračkama děsně prsíš. Fakt nepochopitelné, že ti nedochází, že jednou bude Pavlík velmi pravděpodobně psát to samé o tobě, jak je škoda, že se jeho děcko nedožilo dědy, akorát slovo kouření nahradí slovem přežírání. Bohužel přesně tuhle velmi hloupou zkušenost mám přímo v rodině mé ženy, kdy se její otec choval úplně stejně - kritizoval svého otce za vypalování zobáku, a sám umřel těsně po 50 na věc vyvolanou obezitou. A to na tom byl zdravotně líp než ty. Takže moje děti taky nepoznaly (tohoto) dědu - a ani já tchána. Fakt super dárek.
  17. oddie

    Koupě zahrady - postup

    Na zahradu by neměl být nutný, stál by víc než ta daň... ale lepší je se na finančáku zeptat konkrétně. Čekal bych, že jej nebudou vyžadovat a platit se bude z kupní ceny, oni vědí, že by se to z ní platilo stejně, pokud se zahrada neprodává za korunu, ale normální cenu.
  18. oddie

    Koupě zahrady - postup

    Odhad ceny nemovitosti je třeba akorát na platbu daně z převodu (a příp. na hypo, ale ten je zase jiný).
  19. oddie

    Kamera do auta

    Pokud vybíráte \"lepší\", nebo i průměrné kamery, doporučuji prostudovat tyhle stránky: http://dashcamtalk.com/ Máte tam poměrně přehledně uspořádané recenze, dá se tam krásně vybrat podle parametrů, kter= preferujete, dají se tam najít i velmi pokročilé \"špeky\" a řešení problémů vč. linků na firmware apod. Můj poslední kousek je toto: http://dashcamtalk.com/mini-0801/
  20. Šetřit na svatbu??? Já jsem teda na obou svatbách vydělal
  21. Jo, všude samý nářky, jak není práce a nejsou prachy, ale jak nabídneš práci, kde se musí zamakat, najednou se ukáže, že ten problém je úúúúplně jinde...
  22. oddie

    Power bank

    Já jsem jej ještě nepoužil, ostrý provoz přijde až 7-11.5, kdy jsme mimo elektriku
  23. Brigádníci nejsou, jsou líní a zřejmě nepotřebují prachy To mám pro sebe jako železnou rezervu, protože Charvát bude mít zavřeno, až pjedu kolem, tak aby kdyžtak doma něco bylo. Billa má - jen občas a jen někde - tohle: http://www.pivovarkacov.cz/?id=nase-piva Kartón 6 lahví, od každého 2. Celkem za stovku. Zkuste - pak se možná začnete pídit, kde to mají nefiltrované v litrových PETkách
  24. Včera jsem si v Bille koupil máslo a nevěřili byste, dokonce i lahvové pivo
  25. A kolik je to všichni? Pár desítek diskutujících? Nebo v lepším případě stovek? To je jak plivnutí do moře... Já těch lidí znám taky relativně hodně - procentuálně. V absolutním měřítku jsou to zase ale jen desítky rodin.
×
×
  • Vytvořit...