Nechápu co jsi tím chtěl říct, taký bydlím v pronájmu a nemám pocit že bych měl finanční situací \"nedobrou\", sice jsem nežádal pronajimatele o trvaly pobyt ale , nedovolil bych si dělat nějaké problémy majiteli i kdybych ten trvaly pobyt měl, tady jde spíš o to co jsou to za lidi, jsou tady totiž i normální slušný lide, kteří nemají buď odvahu na to aby se zadlužily na 25 let, nebo čekají než našetří nějaký základ,nebo vědí že budou později dědit. Každopádně všechno je v lidech, nepopravujte je hned když je neznáte... :blicismajlik
[upravil dne 27/6/14 04:24 PM od groovred]
Pokud nechápeš význam ani tak jasného a jednoznačného slova VĚTŠINOU, doporučuji zajít za pančelkou na základní školu, aby ti význam tohoto slova vysvětlila, když to nezvládla kdysi. Pokud nechápeš, že většinou nerovná se všichni, je to dost tristní. Pokud bys to chápal, mohl sis totiž svůj rádobysrdceryvný výlev ušetřit.
To, že v nájmu bydlí a nájem vyhledávají VĚTŠINOU lidé, co mají hluboko do kapsy a zhusta problém vyjít s penězi, je prostě a jednoduše FAKT. Lidí, co bydlí z vlastního rozhodnutí v nájmu, ačkoliv nemusí a klidně by si mohli dovolit něco vlastního koupit, je pouze pár procent. Stejně tak statistiky uvádějí, že lidí, kteří mají bokem danou rezervu alespoň 3 platy, je celkem v populaci do 10%, a ještě jich bude velká část s bydlením vlastnickým, takže to jen a pouze toto potvrzuje. Zbytek buď rovnou spotřebuje, co vydělá, nebo rovnou nevychází. Vztekat se nad tím můžeš jak chceš, toto je prostě FAKT. A co se lidí hledajících nájem týče, ono to hodně záleží na místě, v Praze či krajských městech, zvláště univerzitních, se nájemník hledá lépe než problémovějších oblastech, to za prvé. A za druhé mraky zájemců neznamenají, že budou všichni použitelní, v problémovější oblasti se vám klidně přihlásí 100 zájemců na jedno brdo a máte s tím akorát opruz. Šance, že se vám přihlásí někdo \"normální\" - tj. platí včas, bez problémů a nedělá bordel - je odhadem cca 1:20 až 1:50 v Praze apod. po téměř nulovou šanci v lokalitách, kde je akorát bordel a žádná práce.