No jasně, když vidíš tu částku, je to napohled rána, ale tomu, kdo ví, o co běží, by mělo být od pohledu jasné, že je to včetně servisu a dalších věcí, a ne jen o tom nasypat tam motor, co se někde válel, tak jak je. To by si ten servis udělal pěkně blbou reklamu, kdyby udělal jen to Tohle se mmch. pěkně blbě vysvětluje laikům, že když se vyměňuje agregát, že se dávaj preventivně např. gufera, aby se pak nemusely lovit po pár tisících na autě. Sám jsem třeba seknul do jednoho ze svých aut kdysi motor, a vykašlal se na vodní pumpu, jen rozvody jsem udělal - a po pár tisících jsem dělal tu pumpu na autě, s horším přístupem. Co uděláš příště - zákazníkovi řekneš, že jestli výměna, tak komplet se vším tímhle - nebo na jeho riziko. Pak ta cena samozřejmě naskáče. A když to řekneš předem, vč. rizik, málokdo chce riskovat.