Neříkám o nikom, že je debil, jen že za takový zápřah, jaký tam je, je na Prahu 90 za hodinu dost síla... jasně, ne každý si může vybírat libovolně. Pokud někdo dělá při škole a jen nevisí rodičům na krku, jedině dobře, sám jsem při škole dělal např. výškové a řemeslné práce a řadu jiných věcí.