Jak jezdím:
dálnice tempomat 125-130 (tacho 135). To je přesně 3000ot/min.
I. třída 90-100
oboje samozřejmě když je volno, jinak dle situace. Předjíždět v koloně souvisle jedoucí 80, abych po 100km byl někde o minutu dřív je demence, to skutečně nedělám.
Po Praze nevidím důvod příliš jezdit, když tu je k dispozici luxusní MHD, je hovadina poskakovat v kolonách. Přes Prahu jezdím v podstatě jen s dětmi na zahrádku, občas po něco do druhé garáže nebo když potřebuju něco většího z práce, celkově tak 10% jízd. Co do rozjezdu na světlech, rozjíždím se především ZÁROVEŇ s autem přede mnou - pokud někdo dělá zpoždění na světlech, je to především debil, který po odjetí auta před sebou teprve hledá řadící páku a dupáním na plyn a protáčením kol to fakt nezachrání.
90km/h na tempomat je s RHZ někde okolo 5 litrů. Na přesné změření na dlouhé trase nemám náladu ani příležitost, to kdyžtak přenechám jiným.
Cesta na Istrii a zpět přesně dle limitů vyjma zpáteční cesty po I/3 (100-110) - 1990 km a 121,3 litrů nafty dle tankování.
RHZ je holt poněkud jinde než nepovedený užraný 2,2HDI, který žral nesmysl už ve 406 a ještě k tomu je problémovější. Jinak pokud se pamatuju svého času Adraj uváděl u Phedry s 2,0HDI 100kW RHR dlouhodobý průměr taky 6,2, a to to má těžší.