Na množství oleje v převodovce není kontrolka, asi také z důvodu, že výrobce udává, že olej je doživotní (asi auto dosloužilo - ne, teď vážně)
Obrázek by měl odpovídat na různé motorizace.
Výpustní šroub je na nejnižším místě (to dá rozum).
Nalévací a kontrolní je na boku (k němu je možná vhodné demontovat LP podběh).
Druhá možnost nalévání je přes čidlo nahoře (nutno demontovat baterku a její držáky - to dělám já). Toto lze použít jen v případě, že se olej vypouští a dává nová celá náplň (prostě naleješ 2 litry a hotovo).
Pro nalévání je vhodně použít trychtíř (zvrchu). Pokud naléváš z boku, je vhodný trychtýř s hadičkou.
306tka by měla být v pohodě, oba šrouby budou na čtyřhran (klika od dveří - ale to je někdy měkký matroš) a také na klasický klíč. Ač někdy ty rozměry mohou překvapit, možná tam bude velikost 22mm, ale to střílím od boku. Jen upozorňuji, že je vhodné mít správné nářadí a nezasknout se na tom, že nemám ráčnu a patřičným oříškem.
Přeji mnoho úspěchů při výměně.