Já to myslel spíš ve srandě. Bohužel střechu pro něj nemám a plac jedině na trávě, takže nic pro tebe. P309 momentálně stojí na uhelné mouru. Myslím, že otci, kterému dům a zahrada patří, by se další auto na zahradě moc nelíbilo.
Na P309 prší, šněží, padají kroupy, všechno (kroupy zatím nepadaly, okna má všechny).
Teď mě tak napadlo, nestačila by skříň z Avie? Možná ta nejmenší (K) by stačila, dle délky auta. Původně jsem z ní chtěl mít garáž, ale je úzká, auto se tam dá spíš jen zatlačit, těžko by se dalo vylést. Pokud máš prostor na bednu z Avie, tak bys mohl kouknout po nějakým inzerátu.
[upravil dne 7/9/10 MilanF1]