Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    To je opravdu jedno, co má za vůz
  2. MilanF1

    Model 306 1:18

    Než si na palubku vystavit toto autíčko, tak levněji vyjde, když tam nechám mobil
    • 14
  3. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Já bydlím na západním cípu okresu, mám to tři km k 17 exitu D11
  4. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Stibto, nejsi taky z P9 jako olaff? To bych někdy mohl zavítat na kraj prahy, nemám to tam daleko, 20 km
  5. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Oprava výhřevu za 6500 Kč? To si snad kup nové sedačky, které budou ten výhřev mít ... Ten výhřev není špatná věc, ale spíše pro jaro, podzim. Protože když venku sakra mrzne a ty jsi stejně nabalený v bundě a silných kalhotách, tak ti to stejně tu zadnici neohřeje. A ty autu říkáš střep, když má 170tkm? To náhodou není až tak moc, na to, že má deset let, já mám čtvrt mega a za auto se nestydím. Jen nevím, zda by ho někdo koupil, až ho budu prodávat za několik let ... když o bude mít přes 300tkm. Ale to mě tedka netrápí, hlavně, že auto jezdí.
  6. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

  7. http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=2744 Vcelku zajímavé vlánko, jsou tam i odkazy na firmy. Snad to bude trochu nápomocno.
    • 15
  8. Já to myslel spíš ve srandě. Bohužel střechu pro něj nemám a plac jedině na trávě, takže nic pro tebe. P309 momentálně stojí na uhelné mouru. Myslím, že otci, kterému dům a zahrada patří, by se další auto na zahradě moc nelíbilo. Na P309 prší, šněží, padají kroupy, všechno (kroupy zatím nepadaly, okna má všechny). Teď mě tak napadlo, nestačila by skříň z Avie? Možná ta nejmenší (K) by stačila, dle délky auta. Původně jsem z ní chtěl mít garáž, ale je úzká, auto se tam dá spíš jen zatlačit, těžko by se dalo vylést. Pokud máš prostor na bednu z Avie, tak bys mohl kouknout po nějakým inzerátu. [upravil dne 7/9/10 MilanF1]
    • 7
  9. Já to naprosto chápu ... sám jsem rád, že jsem si postavil garáž z lešenářský trubek. Jenom stojím na trávě, vlastně už na koberci I auto musí mít svůj luxus. Vím, že pod ořechem to není opravdu ono, ale jen mě to napadlo, v podstatě by to bylo vedle staré P309 která tam jen hnije a čeká, zda si z ní někdo něco odveze, než ji odvezeme sami na likvidaci.
    • 7
  10. Doufám, že ji nemáš v autě
  11. Zahradu mám velkou, ale stříšku žádnou ... a pod ořechem je to blbý, co? Update: Ted jsem si uvědomil, že fiat dopadl jak dopadl, takže asi stání potřebovat nebudeš ... [upravil dne 7/9/10 MilanF1]
    • 7
  12. MilanF1

    Zrušený auto Superbem

    ou .... to je mi líto
    • 25
  13. MilanF1

    Najděte si zábavu na dnešní večer

    Hlavně, že to víme dopředu, nicméně 20:00 je čas, kdy se usedá spíše k TV, když tam něco je a jak dlouho ten upgrade bude trvat? cca? Pokud by to bylo do šesté hodiny ranní, tak mě to moc vadit nebude
    • 49
  14. MilanF1

    Peugeot Club už je i na Facebooku :)

    Jsme na FB, to ani nevím, asi to bude tím, že jsem na forum začal chodit od půlky ledna tohoto roku. PS: ale přidávat si klub na profil nebudu, protože žádný nemám a mít nebudu Pro mě ksichtovník není. The_DoctoR: proti seznamování přes net nic nemám, sám jsem podal inzerát a přítelkyní jsem už tři roky, ale mít na ksichtovníku miliony přátel, o kterých nic nevím, to je podle mě ***.
    • 93
  15. MilanF1

    nizka teplota motoru

    Tady jsem našel jedno vlákno. Opravdu se zdá být teplota okolo 80°C normál.
    • 30
  16. MilanF1

    nizka teplota motoru

    Pokud se nepletu, tak HDI má provozní teplotu 79°C. Já jsem v sobotu ráno (pod 10°C) jel přes hodinu v kuse (hlavně po dálnici) a teplota pořád okolo 75°C, ale i po okrskách se k 80°C nepřiblížila. To, že by se mi voda hřála na 90°C, s tím jsem se ani v létě za jízdy nesetkal, když jsem stál v koloně, tak ano. Mám RHY, ty máš RHZ, ale to by snad hrát roli nemělo.
    • 30
  17. na auto.cz si P3008 chválili, dokonce ji máme k dlouhodobému testu http://magazin.auto.cz/testy/test-peugeot-3008-2-0-hdi-110-kw.html PS: AS jsem neviděl, takže nevím, jaký motor v P3008 měli, ale předpokládám, že to byla nafta.
    • 22
  18. též se hlásím
  19. MilanF1

    stojíte na stopce?

    ThorR: Pokud se nepletu, tak musíš zastavit na hranici křižovatky. Takže jakmile se rozjedete oba, musíš znovu zastavit. Takto mě to učili v autoškole (3 roky zpátky). Jeli jsem po městě a na křižovatce bylo auto přede mnou, instruktor povídal: \"Teď si pospěš, aby jsi mohl zastavit na hranici křižovatky a rozjet se, než to auto přijede blíž\" - abych to stihl). Já to tak dělám, ač to možná vypadá blbě, ti za mnou často kroutí hlavou
    • 58
  20. Miras: díky za vysvětlení, hned jsem o něco chytřejší. Ale musím uznat, že to video je dobře udělané.
    • 10
  21. Tohle snad bylo asi loni na Nově, jako borec na konec. Nicméně to nebude reálné, už vidím, jak by vypočítal, že dopadne přesně tam a navíc při takové rychlosti do tak mělkého bazénu, to by asi nevylezl po vlastních.
    • 10
  22. MilanF1

    stojíte na stopce?

    I bicykl je účastníkem silničního provozu Teď si říkám, jak by to řešil chodec, ten taky musí zastavit
    • 58
  23. MilanF1

    Reklama Peugeot

    Tomu říkám dobrá reklama
    • 10
  24. MilanF1

    stojíte na stopce?

    Mám v okolí dvě křižovatky, kde je stopka (vždy na kraji obce). Pokud to tam člověk trochu zná, tak ví, kdy kam kouknout a není třeba zastavovat, a právě proto tak 50% z nich nezastavuje, dalších 30% zastaví, protože něco jede a ten zbytek poslušně zastavuje, já tam tedy taky zastavím a vždy koukám do zrcátka zda ten za mnou taky zastaví - málokdo tak učiní. Na přejezdu, kde je stopka, stavím vždy, ač je vidět na kilometr daleko. Toho vlaku já se sakra bojím.
    • 58
  25. MilanF1

    partner klubu AUTOKELLY

    Nebo stačí napsat e-mail, takto to dělám já, odpovídají rychle.
×
×
  • Vytvořit...