Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    karavan a 1.6HDi

    Benžík: ano, je, když se mu zanese sítko na přívodu oleje k turbu
    • 15
  2. MilanF1

    Sání a filtr

    ježiš, to musí nasávat teplý vzduch hodně dobře To, co je vpředu, je originální díl přes který jde vzduch normálně - od před chladičem, tam je určitě chladnější. Kdyby tam byla vytažená hruška někam do prostoru před baterkou, určitě by to bylo lepší, nicméně když už sportovní filtr, pak do origo airboxu.
    • 17
  3. Godzilo, to vypadá na ložisko ... letní asi budeš mít o větším průměru a díky tomu se to objevilo dříve To mě na 309 a jednoho dne rozhučelo, nějak jsem to neřešil, najezdil asi 10tkm a při výměně se celé rozsypalo U mě to bylo pravé ložisko a myslím, že při zatočení doleva to přestalo hučet
  4. No já tedy nevím, zda bych v září zvládal finančně další sraz ... hlavně, ať se objedná dobré počasí na konec srpna
    • 60
  5. erpe: Silentblok nevypadá na nějak moc nový a v případě, že se mění, v dodávce nejsou nové šrouby. Pokud se špatně dotáhne, pak je úplně jedno, zda Starline, nebo ne Sagic: Hlavně, že se nic nestalo, tohle není jen tak. Kdys je měnil, zda vůbec?
    • 96
  6. :potlesk:potlesk
    • 34
  7. MilanF1

    Benzín v nafťáku...

    Horší by to bylo obráceně - do benzinu naftu, ale to u moderních aut už normálně nejde Dotankuj plnou a bude to v pohodě, je to obyčejný diesel ... jak psal Hurvajz, na zimu se dává trochu benzinu, aby to lépe startovalo Já to nikdy nepotřeboval
    • 8
  8. Růžovou podle mě dost zužuješ výběr, ale podle mě není problém použít nějakou růžovou folii na vnějšek Kontrétní model ale neporadím, já jsem spokojený majitel Atomu, i na stolním PC
    • 15
  9. Pěkný, hlavně, jak si navigátor užíval to esíčko, za to bych ho naškrtil
    • 6
  10. fe-re: ty tam jedeš se stříbrným?
  11. 0,1984 a bez zvuku Davide, třeba tvá myš má sama o sobě horší reakce ... může tě brzdit ona Ale u Kurta nechápu, jak tu poslední stihnul
    • 18
  12. MilanF1

    Pomoc - statistika

    Už se na tom pracuje. Třetí příklad mám, ale nepotřeboval jsem ty tři údaje ... navíc dle mých tabulek mi vyšla jiná čísla, ale o tom poté podiskutujeme Člověk si musí zavzpomínat ... loni jsem tohle uměl velmi dobře EDIT: koukám k vám na vzorečky a jsou trošku jiné, tak to zkusím na ně modifikovat [upravil dne 17/6/11 13:02 MilanF1]
    • 6
  13. MilanF1

    Pomoc - statistika

    OK, zkusím na to odpoledne kouknout ... ale za nic neručím. Budu muset vytáhnout staré matroše, pokud je někde najdu
    • 6
  14. MilanF1

    Pomoc - statistika

    Kdybys s tím přišel loni ... přesně tohle jsme brali a já to uměl, ted už vím kulový Nicméně jak moc na to pospícháš? (pokud mě někdo nepředběhne )
    • 6
  15. Ještě ho asi nerozstřelili, tak si počkej Stibto Já mám smůlu s tou stříbrnou, nicméně zrovna středa by pro mě stejně nebyla nejlepší. Takže mi to tak nevadí.
  16. MilanF1

    Mate chut na pangasa ?

    To je známé ... alespon já to vím. Nicméně na český, potažmo slovenský a evropský trh by se nekvalitní potravina dostat neměla. Nebo spíše zdraví škodlivá.
    • 41
  17. Milan: myslím, že to je úplně stejné, co mám. OK, je to plast, ale zatím jsem ho neurval ... taky je předělán asi 18 nýty
    • 14
  18. Já mám lízo z old P307 a je gumové, je docela tvárné, taky jsem ho musel na P306 trochu vytvarovat. Neříkám, že to nemůže být měkký plast, nějaký termoplast. [upravil dne 16/6/11 19:47 MilanF1]
    • 14
  19. MilanF1

    Kdo z vás dělá maturitu?

    Užij oslavy a věřím, že i zdraví bude stejně veselé jako ta matura
    • 38
  20. Aby se ti to neoloupalo. To origo lízo je gumové a není problém s ním někde chytit
    • 14
  21. Já to tam mám 6 km Ale nevím, se kterým prckem bych tam jel Jinak park je fakt pěkný a opravdu velký, rádi se tu s přítelkyní procházíme [upravil dne 16/6/11 16:17 MilanF1]
  22. V pohodě, alespon vím, kam si udělat tečku do kalendáře.
  23. MilanF1

    náhlý pokles výkonu

    Motor je poháněn setrvačností vozu (bez plynu), ke svému chodu nepotřebuji tedy palivo. Samozřejmě oproti neutrálu je decelerace větší.
    • 32
  24. MilanF1

    Velké díky Pe.trovi

    Davide, začíná tvoje nová kapitola, nalož s ní dobře. Nebudeme se vracet do minulosti, ale jak se uvedeš nyní, to je jen na tobě.
    • 29
  25. MilanF1

    Jubileum :)

    Šalda: :super:super Jinak gratulace, ať slouží ... že já jsem nefotil, měl jsem 250 000, ale už to nějaký pátek je
    • 11
×
×
  • Vytvořit...