ježiš, to musí nasávat teplý vzduch hodně dobře
To, co je vpředu, je originální díl přes který jde vzduch normálně - od před chladičem, tam je určitě chladnější. Kdyby tam byla vytažená hruška někam do prostoru před baterkou, určitě by to bylo lepší, nicméně když už sportovní filtr, pak do origo airboxu.
Godzilo, to vypadá na ložisko ... letní asi budeš mít o větším průměru a díky tomu se to objevilo dříve
To mě na 309 a jednoho dne rozhučelo, nějak jsem to neřešil, najezdil asi 10tkm a při výměně se celé rozsypalo U mě to bylo pravé ložisko a myslím, že při zatočení doleva to přestalo hučet
erpe: Silentblok nevypadá na nějak moc nový a v případě, že se mění, v dodávce nejsou nové šrouby. Pokud se špatně dotáhne, pak je úplně jedno, zda Starline, nebo ne
Sagic: Hlavně, že se nic nestalo, tohle není jen tak. Kdys je měnil, zda vůbec?
Horší by to bylo obráceně - do benzinu naftu, ale to u moderních aut už normálně nejde
Dotankuj plnou a bude to v pohodě, je to obyčejný diesel ... jak psal Hurvajz, na zimu se dává trochu benzinu, aby to lépe startovalo Já to nikdy nepotřeboval
Růžovou podle mě dost zužuješ výběr, ale podle mě není problém použít nějakou růžovou folii na vnějšek
Kontrétní model ale neporadím, já jsem spokojený majitel Atomu, i na stolním PC
Už se na tom pracuje. Třetí příklad mám, ale nepotřeboval jsem ty tři údaje ... navíc dle mých tabulek mi vyšla jiná čísla, ale o tom poté podiskutujeme Člověk si musí zavzpomínat ... loni jsem tohle uměl velmi dobře
EDIT: koukám k vám na vzorečky a jsou trošku jiné, tak to zkusím na ně modifikovat
[upravil dne 17/6/11 13:02 MilanF1]
Ještě ho asi nerozstřelili, tak si počkej Stibto
Já mám smůlu s tou stříbrnou, nicméně zrovna středa by pro mě stejně nebyla nejlepší. Takže mi to tak nevadí.
To je známé ... alespon já to vím. Nicméně na český, potažmo slovenský a evropský trh by se nekvalitní potravina dostat neměla. Nebo spíše zdraví škodlivá.
Já mám lízo z old P307 a je gumové, je docela tvárné, taky jsem ho musel na P306 trochu vytvarovat.
Neříkám, že to nemůže být měkký plast, nějaký termoplast.
[upravil dne 16/6/11 19:47 MilanF1]
Já to tam mám 6 km Ale nevím, se kterým prckem bych tam jel
Jinak park je fakt pěkný a opravdu velký, rádi se tu s přítelkyní procházíme
[upravil dne 16/6/11 16:17 MilanF1]