Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Dotaz na Slevu na daních

    S Martinou máme dvojčata, bydlíme společně v mém ( ) domě, nejsme oddáni. Když má stát něco platit (slevit), tak nás sečte dohromady a pak nedá nic. Když bylo dřív společné zdanění, tak nám to neumožnil, protože jsme nebyli oddáni. Vždy to dělají tak, jak je pro stát výhodnější. Teda, pokud nejste menšina.
  2. Péťa

    likvidátor pařezu

    Pe.Tře, tenb likvidátor pařezů jsem aplikoval i u mě. Za 2 roky přijel bagr a pařezy vytahal, protože likvidátor byl k ničemu (ač jsem ho použil podle návodu a raději víc).
  3. Není to daleko, jednou jsem to absolvoval a pohoda. Jen jsem dětem koupil opěrky s DVD, aby jim cesta v noci rychle utekla. Spát se jim stejně nechtělo.
  4. Péťa

    Cenzůra odkazů

    Ano, bohužel cenzure zde je. Už jsme to řešili mnohokrát, bylo by to jen zase zbytečné dohadování. Také se mi to nelíbí (včetně blokování odkazů na SK fórum), ale nic s tím nenaděláme. Já bych toto téma zamknul
    • 7
  5. Péťa

    eshop - platba pouze kartou

    Mám pocit, že to dramatizuješ ty Děláš informační kriminalitu, tak se to k Tobě schází a vidíš, proč se bát. Takže nehodáři by asi neměli jezdit autem, když vidí ty nehody. Lidé k nehodě také přijdou bez jakékoliv součinnosti (prostě do to nich jiný \"napálí\". Atd...
  6. Dík!
  7. Péťa

    eshop - platba pouze kartou

    Já to řeším tak, že na běžném účtu mám max. 2 výplaty, ale většinou méně
  8. Péťa

    eshop - platba pouze kartou

    A taky se odpojte od internetu, aby vás nevysál nějaký vir. Strkat kartu do bankomatu je také ohromné riziko, nedělejte to! Možná by bylo lepší mít peníze jen pod polštářem, ale jak to udělat, aby je někdo neukradl? Nebo neshořely,... Proč bych neměl mít aktivní platby kartou na internetu?
  9. Žádná nová akce?
  10. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    Castorama je takový Hornbach v Polsku, má lepší ceny. U nás je nejblíž ve Walbřichu, jezdívám tam. Ale 5m markýzu si nějak v hobbymarketu neumím představit.
  11. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    Tak zkus ještě tyhle: http://www.vsmix.cz/produkty/markyzy/ Od nich mám já, dělali mi na míru. Vyrábí to pro ně někdo v Polsku, jak jsem psal.
  12. Péťa

    golas sada 3/4 noname

    Píšou tam: Pokud objednávku registrujete v době platnosti akce, bude uspokojena z nejbližší možné dodávky za uvedenou akční cenu.
  13. To néééé ! Pošli flašku poštou a já Tě u Radka zastoupím
  14. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    Mě tady fouká neustále, tak já mám to kroucení několikrát denně. Podle potřeby
  15. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    Dešťové senzory se také dodávají. Nejde k Tvé dokoupit? Případně by určitě šel dobastlit paralelně k tomu větrnému
  16. Péťa

    Tepelné čerpadlo vzduch - voda

    Jsou tam ventilátory a ty hučet musí, bez toho to nejde.
  17. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    Taky máme markýzu, vyrobenou v Polsku. Máme ji několik let a zatím v pohodě. Jen jsem podcenil její pohon, nechtělo se mi k ní tahat elektriku (i když by to nebylo až tak složité) a mám ji na ruční pohon. Teď se proklínám a příště bych tu chybu neudělal. Proto doporučuji motor.
  18. Péťa

    Střelba dnes/zítra - Praha

    Pokud chodíš se zbraní, musíš být připravený ji kdykoli použít. Dokázal by jsi to? Já ne, proto jsem zapřisáhlý pacifista
  19. Péťa

    eshop - platba pouze kartou

    Nemusí to být podvodníci, ale jsou minimálně podezřelí...
  20. Péťa

    eshop - platba pouze kartou

  21. Péťa

    Tepelné čerpadlo vzduch - voda

    25 firem? Já oslovil 4 v okolí Nechci, aby mi na servis jezdila firma vzdálená 200km, jen na cesťáku bych zaplatil strašnou částku. Jsem z Hronova, takže na polských hranicích a všude to máme daleko. Možná by se mi vyplatila nějaká polská firma, to jsem nezkoušel. Jinak montáž mám nejjednodušší, jaká může být, jen na \"malém\" prostoru - na záchodě. Vše tam je zavedeno kromě 3f elektriky, tu bych natáhnul sám. Venkovní jednotka hned za zdí, t.j. necelé 2m od vnitřní jednotky.
  22. Péťa

    Tepelné čerpadlo vzduch - voda

    Já se s rozumnou nabídkou cen zatím nedostal pod 210.000,-- Kč vč. DPH A to mi stačí TČ 9kW. Kam chodíte na ty ceny?
  23. Péťa

    Noční hlídání

    Budíček
  24. Jsem si právě vzpomněl, že na srazy vlastně nejezdím
×
×
  • Vytvořit...