Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Čerpáš tady? http://www.i-veteran.cz/forum/viewtopic.php?p=7990&sid=10bbfa23ba91af71eb3eb376746e1591
    • 33
  2. Na novém fóru bude hůř Teď tam jsou dva obrovské bannery
  3. Péťa

    Další centrální registr

    Něco mi uniká? Nebo si opravdu nevidíš do úst?
    • 62
  4. Takže dva bannery jsou špatně?
  5. Nebo asiatku?
    • 18
  6. Franto, ale faktoriál jedné (jak to bylo napsáno v řešení) je jedna. Teprve (1+1+1) jsou 3 a 3!=6
    • 19
    • 19
  7. 1+1+1! také není 6. Ale na řešení jsem ještě nepřišel
    • 19
  8. 3+3-3 není 6 3x3-3=6 5/5-5 není 6 5/5+5=6 [upravil dne 17.3.2014 19:03 od Peta]
    • 19
  9. Péťa

    Kamera do auta

    Podle mě výborný výsledek.
  10. Před mnoha lety jsem se na to byl podívat, když jsem řešil stavbu. Vypadalo to OK, ale v podstatě to nic neřeší, jen takovou rádobyekologii. Stejně před tím je septik. Máš na to prostor?
    • 43
  11. Péťa

    pou na symbian

    Bóóóóže, to mají moje ani ne devítiletý děti na Androidu. Kolik je přítelkyni? Asi by to chtělo udělat ji něco opravdového, ne virtuálního...
    • 17
  12. Péťa

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    Nějaké foto by nebylo?
    • 70
  13. Tady se prodává všechno. Zkus to za rozumnou cenu nabídnout
    • 12
  14. V AME umím nakupovat s výraznou slevou. Kdyby ho Ivouš chtěl, může si napsat přesně který a já mu ho zítra (to jedu do HK) koupím.
    • 18
  15. Protože v Lidlu stojí 200,-- Já bych ho musel strčit do bublinkové obálky, dojít na poštu a za 39,-- poslat. Kolik bych asi tak za něj mohl chtít, když je bez záruky, aby se Ivoušovi nevyplatilo ho koupit se zárukou v Lidlu?
    • 18
  16. No opravdu, to bych nečekal: http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/tablets/tablets/GT-P7510UWDXEZ-spec
    • 7
  17. Tak jedině koupit nějaký univerzální ovladač (v Lidlu třeba mívají v akci docela dobrý) a pokud nebude fungovat, tak ho vrátit. Dnes máš možnost vrátit zboží téměř všude. Já tady v šupleti mám nevyužitý z Lidlu, kupoval jsem ho, protože se jím dají \"otevřít\" nové funkce u televizorů LG, které běžně nejsou dostupné Ale posílat ho poštou je blbost.
    • 18
  18. Zrovna nedávno mi švagrová ukazovala nějaký tablet Prestigio a GPS neměl.
    • 7
  19. Péťa

    Jet Force 50 TSdi

    Ty jsi to....... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ..........rozebral
  20. Péťa

    root vs. knox

    Já opravdu nevím. Na své S4 jsem zatím nechal Omega Rom v18 (Android 4.3) bez knox. Ale na klubu máme jednoho specialistu na Samsung, třeba bude vědět on.
    • 7
  21. Jsou to totiž bezohledná hovada. I ten lísteček zmačkali a hodili na zem. Na co používat koš, že...
  22. Péťa

    root vs. knox

    Když Ti nepomohli tady: http://androidforum.cz/knox-par-dotaz-t53736.html - tak asi nikde
    • 7
  23. Péťa

    root vs. knox

    Na S4 je tohle: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2559741 Ale jestli to funguje i na mini si nastuduj sám
    • 7
  24. Péťa

    Jet Force 50 TSdi

    Nebude
    • 93
×
×
  • Vytvořit...