Pěkná reportáž, ale osobně si nedovedu představit, že bych jízdu tak dopodrobna musel plánovat podle dostupných míst k nabíjení.
Mimochodem, včera jsem byl v centru Walzel v Meziměstí (http://www.walzel.cz/cs) - mapa. Na parkovišti mají několik sloupků s veřejně dostupnými zásuvkami, jen jsem nezkoušel, jestli jsou živé. Možná je zapínají jen, když mají nějakou akci.