Musím se @Charlie 1 zastat, já tedy seřezávám i obrubáky, které jsou dočasné a ani je nedávám do betonu. Pokaždé, kdybych šel okolo, tak by mě to praštilo do očí
To s Tebou teda pěkně vyje...
Pravda je, že pokud jsi přijel na STK s rezervou v autě, musíš ji mít upevněnou. Ale jinak stačí opravná sada. Já ji mám v autě od výrobce a v TP ani slovo...
Asi máš na počítači software, které si jako součást nainstalovalo i www server. Pokud Ti všechno funguje, zkus (ve službách) zastavit nebo odinstalovat sen Apache. Časem poznáš, k čemu byl, co Ti přestane fungovat Třeba ho opravdu nevyužíváš.