Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @pavelu96 Také jsme tam dnes byli. Hned na otevíračku v 9:30. Se vstupným (rodina + 1 dítě navíc) jsem problém neměl, je to nějakých 30€ za všechny. To je mnoho? Bohužel tobogán zrovna vysušovali
  2. Co myslíš konkrétně? Byl jsem se tam podívat, super zkušenost, ale tu budoucnost jsem tam tolik neviděl...
  3. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Zase neznámý brouk:
  4. Péťa

    Registrační značky na přání

    Já dnes potkal "SPZ 11111"
  5. Jen se optám, jako neznalý problematiky Když to je certifikovaný veterán, proč to není na veteránských SPZ?
  6. Na Mercedes jsem krytky kupoval na Aliexpress. Pochopitelně za zlomkovou cenu, než stojí originál a od originálu k nerozeznání. Zkus kouknout tam.
  7. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Záleží, co Ti napsali za paragraf. Někdy dají jiný...
  8. Péťa

    Babišova učtenkovka

    Ale s číslem by pak nebyl spárovaný člověk. Vylosovali by 99,99% účtenek, ke kterým by se nikdo nehlásil.
  9. Péťa

    Kolik je nás na clubu motorkářů?

    Suzuki Intruder
  10. Péťa

    Babišova učtenkovka

    Osobně v tom teda práskání a donášení nevidím. Kromě restaurací a podobných podniků si stejně účtenku beru (záruka, vrácení zboží, nebo jen kvůli případné reklamaci platby kartou), tak proč bych ji nezanesl někam do loterie , kdybych na to nebyl líný
  11. Péťa

    Babišova učtenkovka

    Šoupnul jsem to do cirkusu. Nehraju, jen ze začátku jsem jich pár napsal.
  12. Péťa

    Citroen c5 I

    Já Ti nevím, ačkoli jsem se snažil, ne a ne si zvyknout. Nepoužívám to.
  13. Pánové 1. Necitujte předchozí příspěvek, viz pravidlo č. 5 2. Na poděkování zde máme šipky nahoru - "Líbí".
  14. Nechat vytisknout na 3D tiskárně? Ale kdo to naprogramuje... @ChouLu ???
    • 6
  15. Sice by to měla být pravda, ale není. Kvalifikovaní zaměstnanci ještě, ale takových je minimum. A nejlépe tato věta sedí od majitele pracovní agentury Víme, jak se mají jejich zaměstnanci. Omlouvám se za , ale tohle mě zdvihlo z mého pohodlného křesla v klimatizované kanceláři.
  16. To bylo první, co mě napadlo. Není to ani pro Technické služby, nenahradí ani obyčejnou multikáru. U nás běžně vozí hektilitrový kontejner plný vody a zalévají z něj místa, kde nemají vodu, písek, beton,...
  17. To snad opět hovoří za vše
  18. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Za 50,-- výborná věc. Nejen pro elektrikáře... https://play.google.com/store/apps/details?id=it.android.demi.elettronica.pro
  19. Ona ta elektromobilita pro masové rozšíření pro lidi na sídlišti opravdu není. Promile si to zařídí, ale co kdyby si to nabíjení "doma" chtěla zařídit třetina lidí ze sídliště. To už prostě nejde. Opravdu nejde! Já jsem teoretický podporovatel elektromobility (teoretický proto, že nejsem ochotný investovat vlastní prostředky do praktické realizace), ale pro MHD, firmy, které mají kde nabíjet a pro veřejnost, bydlící v rodinných domcích. Tam lze bezproblémově nabíjet.
  20. Péťa

    Jaký univerzální nůž?

    Jenže ty ten nůž nenosíš pořád u sebe v kapse
  21. Kostlivci ožívají :O
  22. Já včera montoval kameru (hlavně napájení) do nové Škody Rapid. Na klíčích měl přívěšek od Renaulta: Když jsem se nad tím podivoval, říkal, že to je proto, protože je to auto na pi.u A prý jsem měl vidět chlapíka v autosalonu, když mu řekl nahlas to samé. Tak se ho ptal, proč si ho kupoval. Odpověď: "To bylo omylem"
×
×
  • Vytvořit...