Ona ta elektromobilita pro masové rozšíření pro lidi na sídlišti opravdu není. Promile si to zařídí, ale co kdyby si to nabíjení "doma" chtěla zařídit třetina lidí ze sídliště. To už prostě nejde. Opravdu nejde!
Já jsem teoretický podporovatel elektromobility (teoretický proto, že nejsem ochotný investovat vlastní prostředky do praktické realizace), ale pro MHD, firmy, které mají kde nabíjet a pro veřejnost, bydlící v rodinných domcích. Tam lze bezproblémově nabíjet.