Před mnoha lety jsem se na to byl podívat, když jsem řešil stavbu. Vypadalo to OK, ale v podstatě to nic neřeší, jen takovou rádobyekologii. Stejně před tím je septik. Máš na to prostor?
Protože v Lidlu stojí 200,--
Já bych ho musel strčit do bublinkové obálky, dojít na poštu a za 39,-- poslat. Kolik bych asi tak za něj mohl chtít, když je bez záruky, aby se Ivoušovi nevyplatilo ho koupit se zárukou v Lidlu?
Tak jedině koupit nějaký univerzální ovladač (v Lidlu třeba mívají v akci docela dobrý) a pokud nebude fungovat, tak ho vrátit. Dnes máš možnost vrátit zboží téměř všude.
Já tady v šupleti mám nevyužitý z Lidlu, kupoval jsem ho, protože se jím dají \"otevřít\" nové funkce u televizorů LG, které běžně nejsou dostupné Ale posílat ho poštou je blbost.
Já opravdu nevím. Na své S4 jsem zatím nechal Omega Rom v18 (Android 4.3) bez knox.
Ale na klubu máme jednoho specialistu na Samsung, třeba bude vědět on.