První odkaz Google
Ještě jsem hledal tady: http://www.fagorcz.cz/web/cz/stazeni/descarga/agrupacion/12051/904010099 - ale žádnou takovou pračku Fagor nezná
Snažím se najít fotky z doby, kdy jsem ho přivezl, ale marně
Stejně jsem na 100% přesvědčený, že já ho koupil už bez krytu. Že bych ho ztratil při ježdění mi přijde nepravděpodobné
Ani tím to nebude. V rámco svého platu mají za povinnost 2x ročně umýt okna (a mají jich hodně). Když to dělají dýl, je to jejich chyba a jejich čas...
A jestli si dobře vzpomínám, tak mimo jiné také nadávaly na slabou výdrž na akumulátor.
Háčku, to bych snad ani nepsal veřejně, že máte propojený různé vodovodní řády a svoji vlastní vodu do jedněch trubek. U nás to VaK přísně zakazují! Dokonce to u mě i kontrolovali (zbytečně, já to mám oddělené).
Lidl má ten svůj opět od pondělí 31.3. za 229,--
http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-DAF8B212-D6B89C3C/www_lidl_cz/hs.xsl/nabidka.htm?action=showDetail&id=7954
[upravil dne 29.3.2014 07:59 od Peta]
bara, trochu jsem nepochopil, jak v jednoum odstavci můžeš napsat, že \"dýško je takový náš komunistický přežitek\" a hned na dalším řádku psát o dýšku v americe. Neodporuje si to trochu?