Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Ale no tak, sdílení na internetu zdarma je snad běžná a normální věc. Měl by jsi to dát ke stažení
    • 20
  2. Jaké národnosti byl Masaryk mi je opravdu jedno. Důležité je, jaký byl člověk a co pro nás udělal. Ale je pravda, že národnost Gustava Husáka zná skoro každý
    • 19
  3. Mě to tam ukazuje 13% slevu, t.j. cena s DPH po slevě 346,--
    • 14
  4. Ahoj, na klubovém účtu jsou dvě odchozí platby z 5.12.2015, které nelze identifikovat. Copak to je zač?
  5. Péťa

    Přání k narozeninám...

    Přejeme s Martinou vše nejlepší našemu kamarádovi, zdejšímu klubákovi, hodně zdraví a pevné nervy s babincem, který má doma
  6. Péťa

    Tažný zařízení

    Všimni si otazníku na konci mé věty To byl hlavně námět, kterou cestou bych se při pátrání vydal.
    • 36
  7. Péťa

    Tažný zařízení

    Parkovací asistent by měl mít funkci "Antihook" - posune měření o cca +20cm, právě kvůli tažnému (nebo třeba i rezervě na pátých dveřích). Nedá se to zapnout i u P2008?
    • 36
  8. Kdysi dávno v mailech koloval animovaný GIF, kde to bylo znázorněno. Ale nemůžu ho najít...
  9. Také se dočkáme... http://byznys.ihned.cz/c1-64903640-ministerstvo-dopravy-planuje-do-tri-let-zrusit-dalnicni-kupony-zda-ridic-zaplatil-rozpozna-kamerovy-system
  10. 9 chyb, propadl jsem. Ale ty otázky jsou takové, že se za to ani tolik nestydím. Např. rodiče Masaryka mě opravdu jsou ukradeni.
    • 19
  11. Ten Traveller má zepředu ošklivej čumák Zezadu a zboku pěkný
  12. Jede ožralej chlap autem a zastaví ho policajti. Dají mu dýchnout a křičí: „Pane, vždyť vy jste úplně na mol. Jak můžete pít, když řídíte?” On na to: „Vážený pane, já když piju, tak neřídim. Já si na to vždycky zastavim.”
  13. Pro ty, kteří nevědí, co je Facebook (jako já), tak zde: https://www.google.cz/search?q=Peugeot+Traveller&newwindow=1&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjI2LO777rJAhXMWhoKHVqMDAEQ_AUIBygB&biw=1920&bih=1099
  14. Blesk zničí elektroniku, ale data obvykle zůstanou. Ale s Neffem souhlasím.
    • 29
  15. Já do toho nechtěl doteď zasahovat, data zálohuji na NAS (mirror 4TB disky), na USB disk (připojený do toho NASu, tedy dostupný po síti) a do cloudu. Data jsou jediná cená věc v IT, kterou máme, železo vem čert (jako u nehody říkáme "hlavně, že se nikomu nic nestalo, plechy jsou jen plechy"). Ale u stafflika mi po příspěvku z 11:16 přijde všechno marný. Vždy říkám, že uživatelé se dělí na ty, co zálohují a ty, co o data ještě nepřišli. Ale přijít 2x o data bez zálohy...
    • 29
  16. Každý musí začít u sebe.
  17. Loni bylo na přihlašovadle 65 lidí. Snad se ještě někdo přihlásí http://www.peugeot-club.com/topic/97143-prihlasovadlo/
    • 74
  18. Péťa

    Kolik mate najeto?

    Prázdná nádrž?
  19. Loni byl také 6.12. a účast byla slušná.
    • 74
  20. Péťa

    kontrola ZZV?

    Zamkl jsem to já Nejsou potřeba dvě vlákna, kde se význam zkratky nedočteš.
    • 23
  21. Péťa

    eltonova 508 RXH

    Buď rád, kdyby u vás napadlo tolik, co má elton na fotce, tak zkolabuje celá doprava v Praze
  22. Tak to vyřeš rychle !!! Dokud si nevymění sklo.
  23. Schreeku, myslí toto.
×
×
  • Vytvořit...