Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    re-instalace FAP

    Vždyť to neví ještě ani na emisích...
    • 98
  2. Dřív (zlatá devadesátá léta) jsem zubní pastou leštil sklíčka u mobilů Světlo je trochu větší kalibr
  3. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Tak to je pěkný vánoční příběh...
  4. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    No vidíš, já to hledám vždycky jen v té aplikaci. V nastavení systému ne
  5. Péťa

    Za kolik tankujete?

    ONO má 23,90 http://tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik
  6. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Už tam jdou vypnout nesmyslné hlášky o objednané stravě typu "Dnes máte kuře a kaši"? Nebavilo mě číst každý den ve stavovém řádku, co kluci mají k obědu.
  7. Ahááááá
  8. Péťa

    307 SW HDi 135 thorr001

    Taky mě žena na spolujezdcově sedačce ovládá
  9. Péťa

    Který mobil vybrat?

    Právě že u Win to je blbě řešené. Zlatý android.
  10. Ony ty automatické skripty asi tolik nefungují, jak nám bylo vysvětlováno při přechodu na nové fórum. Já mám zaplaceno také docela dlouho a v profilu mám "Placeno datum 20.12.2013".
  11. Péťa

    Který mobil vybrat?

    Říká se mi to těžko, ale Tobě bych Méďo také doporučil tu Lumii. Jen si budeš muset zvyknout na jinou strukturu nastavení čehokoli oproti tabletu s Androidem. Ono jen blbé vyzvánění u kontaktu je docela oříšek...
  12. Péťa

    Nabíjení mobilu v autě 12V

    Už se to tady řešilo mnohokrát. Mám z toho napojenou kameru u zpětného zrcátka, Qi nabíječ na telefon a ještě jedno USB vytaženo pro nabíjení dalších zařízení. Takových adaptérů není nikdy dost Obvykle si nejméně jeden držím skladem v garáži, každou chvíli se najde někdo, kdo ho potřebuje a nechce čekat měsíc na zásilku z Číny
    • 20
  13. Péťa

    Kterou TV

    U nás je prd
  14. Péťa

    Jak na tisk fotek 100x150?

    Protože tam máš na konci netisknutelný okraj. Tiskárna musí papír nějak držet, aby mohla tisknout. Na bezokrajový tisk musíš mít tiskárnu, která to umí.
    • 16
  15. Péťa

    Změny a novinky pro rok 2015

    Aha, možná to mám jako moderátor jinak. Do toho nevidím
    • 10
  16. Také já hlásím doručení dárečku naši vesnickou poštou
  17. Omlouvám se za velikost, jen jsem to nakopíroval. Už jsem to opravil. Ale všimni si, že v textu nic nesrovnávají s dobou minulou. Jen ukazují na některé absurdity, které jsou. A za většinu si můžeme sami.
    • 35
  18. Péťa

    Změny a novinky pro rok 2015

    Jsem Ti ho smazal. Musí se použít "Plný editor"
    • 10
  19. Péťa

    Nabíjení mobilu v autě 12V

    Může to být kabelem a pravděpodobně i je. Kabel má na dobíjení velký vliv!
    • 20
  20. Mě přišlo do mailu srovnání dnešní doby: · Kilo rohlíků stojí 59 korun, kilo mražené kachny 39 korun. · Brambory jsou dražší jak banány. · Z údajně zdravého rybího masa vyteče polovina vody. · Masné výrobky neobsahují maso. · V akčním letáku Kauflandu je 38 inzerátů na půjčení peněz . · Jogurt obsahuje i méně než 45% mléka.. · Vepřová žebra jsou dražší jak vepřová kýta. · I během řeči s kamarádem telefonujeme. · Čím víc věcí máme, tím víc po dalších toužíme. · Náš mobil má tolik funkcí, že se jimi chlubíme přátelům, ale pro život jsou nevyužitelné. · Švestky dovážíme z Argentiny . · Na polích je víc slunečních kolektorů, jak pšenice. · Státní svátek je důvodem se ožrat, ale proč je ten den svátkem, to 90% lidí neví. · Jihneme při pohledu na opuštěné psy, ale opuštění lidé nás nezajímají. · Slovo "děkuji" nahradilo slovo "co za to?" · Máslová buchta má záruku 12 měsíců. · Kilo sušeného slepičího hovna (kuřince), je dražší než kilo kuřecích stehen. · Ve městě máme 6 pizzerií, ale vepřo-knedlo-zelo si nikde nedám, není. · Návštěva kulturní památky vyjde rodinu na dva tisíce. · Půlka rodičů nemá peníze, aby vlastní dítě poslali na lyžařský kurs. · Doma denně gruntujeme, ale odpadky venku hodíme mimo popelnici, nebo do lesa. · Na naší televizi večer přepneme25 programů, ale najdeme jenom vaření celebrit,reality šou nebo reklamy. · Svým blízkým pošleme třicet stupidních mejlů, ale ani jednou se nezeptáme, jak se mají. · Pod pojmem kultura se nám vybaví návštěva multikina. · Pořizujeme si na splátky nadupané SUV, i když jednou týdně jedeme do supermarketu a jednou měsíčně navštívit rodiče v domově důchodců. · Nejprodávanější knihy jsou kuchařky od každého,kdo má do řiti díru, životopisy pseudo hvězd, a horoskopy. · Existuje 30 časopisů pro ženy, ale ani jeden pro normální ženy. · Nejčtenějším článkem na Internetu v rubrice KULTURA byl ten, jak si Agáta Hanychová žehlila kalhoty na těle napařovací žehličkou a opařila si frndu. · Stát daruje církvím miliardy, ale do kostela se přes den nedostaneme a když ano, tak za vstupné.
  21. Péťa

    Změny a novinky pro rok 2015

    Zdá se mi to nebo tam opravdu máš dva stejné soubory?
    • 10
  22. Jeden vánoční:
  23. Chapci, utvrzujete mě v tom, že plyn je plyn Když mi projektant kreslil barák, taky tam měl navrhnutý krb. To bylo první, co jsem ho nechal smazat (krb a komín k němu)
  24. Já si totiž myslím, že 4% úrok byl s výpovědní lhůtou 2 roky. Taky jsem to měl špatně
    • 35
×
×
  • Vytvořit...