Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

    Titanová se mi líbí víc
  2. Péťa

    Auto nestartuje

    Přesunuto @StibTo dík za upozornění, ale příště prosím klikni na "Nahlásit příspěvek"
  3. Péťa

    206 XS JP4

    Jak zajedeš do garáže?
  4. Péťa

    dotaz k vrtacímu kladivu

    Mazat tukem je docela důležité. Předpokládám, že to dělá. Obvykle k těmhle hobby přidávají mističku s nějakou vazelinou.
    • 9
  5. Péťa

    Hrká v nádrži P407

    Měla jsi dotaz na špatném místě, tak jsem Ti ho odtrhl od vlákna a přesunul sem.
  6. Péťa

    dotaz k vrtacímu kladivu

    Tam jsou takové kuličky. Nejsou zasviněné, že by se nehejbaly? Pak ještě může být problém s pružinkami, které na kuličky tlačí. Ale jak se to zozebírá nevím
    • 9
  7. Byl jsem v roce 2005 ve Vysokém Mýtě, tenkrát to byl ale Auto Art PP. Vše v pohodě, ničím mě nenaštvali. I k reklamaci se postavili čelem. Ale je to už trochu minulost, dnes nevím jak na tom jsou. U Bartha nám dělali nějaké speciální instalace do Oktávií a také OK. U desítek kusů jsem žádnou prasárnu nezaznamenal.
    • 49
  8. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Kloš jelení?
  9. A po dosažení 3100 by mohla být zase odebrána Přeci není navždy
    • 30
  10. Péťa

    Cca cena materiálu..?

    A proč ne V jeho věku...
    • 43
  11. I ve vedení jsou pouze lidé, kteří mají svůj kalendář, svoje rodiny, svá zaměstnání. Ale chápu, že Tě to mrzí, také bych byl rozmrzelý.
  12. Zedník na dovolené:
  13. Péťa

    Je tu nějaký stavař?

    @dýzl Já když stavěl (Porfix), tak jsem si pořád říkal, že "Když vzduch neproudí, tak izoluje" Pravda je to o těch detailech, někdo tomu pak říká "tepelné mosty"
    • 70
  14. Proč ten pařez nevytáhne bagr co přijede? Libuješ si v ruční práci?
  15. @TomasARN Máš nějaký odkaz, kde se o VIF píše v negativním smyslu?
    • 23
  16. Péťa

    Honzův nový P3008 GT

    Já WiFi a Bluetooth třeba nevypínám vůbec. Ale jak píšeš, je to
  17. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Zachránil jsem žábu
  18. Péťa

    Pokuta za otevřené okénko auta

    Normální je nekrást! To si musí všichni uvědomit! Takže jen vychovával okolí
    • 40
  19. Péťa

    Je tu nějaký stavař?

    Sice je u bugalovu větší střecha, ale zase neřešíš drahý strop.
    • 70
  20. Péťa

    Je tu nějaký stavař?

    Nechtěl jsem patro, přesně z důvodů, které uvádí @morepower Mám patro, protože když jsem sepsal požadavky, na pozemek 1000m2 se to nevešlo, zejména kvůli atypickému tvaru pozemku a nutnosti dodržet odstupy (od potoku, od hranic se sousedy, od staveb na vedlejších parcelách,...) @Scratch Myslím, že to běhání po schodech podceňuješ.Mě zatím nedělá problémy (fyzicky), ale i tak mě štve. A až budeme starý, to bude ještě veseleji. To, že Tvá devadesátiletá babička to zvládá je nicneříkající. Moje to v devadesáti také dávala, teď je jí 92 a má problémy chodit po rovině.
    • 70
  21. Péťa

    Sítě proti hmyzu

    @Scratch Pravidelně jezdíme sem a jsme opravdu spokojeni. Mírné ceny, vyhovující ubytování.
    • 36
  22. Péťa

    Poděkování za pomoc

    Tak to mi nenabídl, to je jen pro vrcholný management Peugeot-clubu
×
×
  • Vytvořit...