Nechtěl jsem patro, přesně z důvodů, které uvádí @morepower
Mám patro, protože když jsem sepsal požadavky, na pozemek 1000m2 se to nevešlo, zejména kvůli atypickému tvaru pozemku a nutnosti dodržet odstupy (od potoku, od hranic se sousedy, od staveb na vedlejších parcelách,...)
@Scratch Myslím, že to běhání po schodech podceňuješ.Mě zatím nedělá problémy (fyzicky), ale i tak mě štve. A až budeme starý, to bude ještě veseleji. To, že Tvá devadesátiletá babička to zvládá je nicneříkající. Moje to v devadesáti také dávala, teď je jí 92 a má problémy chodit po rovině.