Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. To nemůžete normálně nahlásit?
    • 6
  2. Dnešní článek k budování nabíječek v ČR: https://www.zive.cz/clanky/eon-chysta-evropskou-sit-nabijecich-stanic-pro-elektromobily-od-norska-az-do-italie-cesku-se-zatim-vyhne/sc-3-a-190460/default.aspx
  3. Tak se vžij do pocitu pětatřicetileté paničky
  4. Tím potvrzuješ, co jsem psal, dík.
  5. Tak to doufám, že na mě troubit nebudeš
  6. Péťa

    Registrační značky na přání

    U Jaroměře dnes proti mě jela Tesla EL0 NMUSK
  7. Péťa

    WINTERCAR by Karkulák (106 1.4i)

    Asi dělám něco špatně, ale dřív servisuji motor a pak se teprve zajímám o to, jestli jsou renovované disky
    • 8
  8. Právě ta rozmanitost je velký problém, s tím souhlasím. Ale třeba někdo jiný by měl nápad, řešení, pohled na věc z jiného úhlu... EDIT: Na systém fóra bych to vůbec nevázal.
  9. A proč jsme mohli mít elektronický formulář na sraz v Liberci (mimochodem, právě ho upravuji pro sraz v Kostelci)? Není to takový problém, jen je mimo klubové stránky. Třeba by stačilo, kdyby vedení na stránkách vyzvalo znalé členy klubu, zda by nebyl někdo ochotný jednoduchý formulář vytvořit. Otázkou je napojení na databázi členů, podle mě není nezbytné.
  10. Mírně opilý chlap se doma dívá na DVD a komentuje ho: "Nelez tam, vole, nelez do toho kostela,..." Manželka to už nevydrží a z kuchyně se ptá "Na co to koukáš?" "Na naši svatbu!"
  11. Chtěl si se mnou hrát na doktora... . . . . ... tak jsem ho nechala čekat tři hodiny na chodbě
  12. Když jsem bydlel sám, uklízel jsem jednou za 4 týdny... ... moje žena uklízí každý týden ... Je hrozné, jak ženská neumí uklízet tak, aby to chvilku vydrželo!
  13. Řešil jsem podobný problém s akumulátorem do tabletu. Přišel mi "prošlý" a tak jsme ho vrátil. Prodejce mi tvrdil, že není od něj, že on na baterku dává jiné razítko, než tam bylo a akumulátor poslal zpět. Nevěřil jsem vlastním očím Telefonáty nic nepomohly, tak jsem mu ji opět poslal zpět i s vyúčtováním 2x poštovného s tím, že to chci poslat na účet, žádnou jinou možnost jsem nepřipustil. Přišlo všechno do koruny
    • 35
  14. Péťa

    Skype a posílání fotek.

    To je jednoduché: TADY si stáhneš GoogleDriveSync, nainstaluješ a pak už jen dáš na plochu zástupce Google disku
    • 15
  15. Péťa

    Trezor

    U nás se hodně prodává tohle: https://www.bedimex.eu/trezory-zbranove-skrine-katskup1022.php Ale protože trezor nemám a nepotřebuji, tak Ti poradit nedokáži.
  16. Dělá to od té výměny displeje?
    • 8
  17. Jednoho deštivého dne se v malém přímořském městečku v Řecku, v krajině postižené finanční krizí, objeví německy turista. Přijde do malého hotelu a požádá hoteliéra, aby mu ukázal pokoje, že by se možná na pár dní ubytoval. Hoteliér požádá o kauci 100 euro a dá mu klíče od pokojů. A pak to začne: 1. Jakmile turista zmizí na schodech, hoteliér vezme 100 euro a utíká k sousedovi-řezníkovi, aby zaplatil dluh za maso. 2. Řezník vezme 100 euro a utíká na druhý konec městečka k farmářovi, aby zaplatil dluh za dobytek. 3. Farmář utíká na místní družstvo, aby zaplatil dluh za krmivo a nájem malého pole. 4. Předseda družstva vezme 100 euro a jde do hospody zaplatit sekeru. 5. Hospodský zaplatí hned 100 euro prostitutce, která mu do té doby dávala na dluh. 6. Prostitutka vezme bankovku a jde zaplatit 100 euro za hotel, do kterého si vodila zákazníky. 7. Hoteliér vezme 100 euro, položí je na pult a hle - v ten moment schází ze schodů německý turista se slovy, že se mu pokoje nelíbí, sebere 100 euro a odchází. == nikdo nic nevyrobil == nikdo nic nevydělal == všichni účastníci mají zaplacené dluhy a s velkým optimismem se dívají do budoucnosti.. ...no a takto funguje celá Evropská unie a její záchranný balík
  18. Radime, zvykej si
    • 63
×
×
  • Vytvořit...