Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Na pět dnů akce na ACR Pro - zadarmo !!! Nahrává i na Samsungu s Oreo. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tohsoft.call.autocallrecorder.red.pro
  2. Všichni měli stejné podmínky. Můj nejdelší let byl také skrz větve.
  3. Péťa

    Olej

    Starý dobrý 1.9D vydrží opravdu hodně. To ale nikoho neopravňuje do vypůjčeného auta nalít něco podobného a když už to udělá, měl by se k tomu postavit čelem. Ne nadarmo se říká "Když chceš o něco přijít, tak to pujč." Jsem přesvědčený, že po proplachu by motor mohl nadále vesele pracovat dál. Ale ta práce s tím Výměnu motoru bych řešil až jako poslední, pokud bych neměl motor s jasnou historií.
    • 30
  4. Dále se při orientačním výletě velmi řešila plocha vodní nádrže Aman. Zde je věrohodný důkaz, že plocha je 5800 m2: http://editor.dppcr.cz/pk_edt/objvdiloinfo.php?seq=872484 Je to podpořeno i obdivuhodným nasazením @Vvittym, který nádrž obešel s GPSkou a vyšlo mu cca 5900 m2.
  5. Koloběžky (shozená nebo neprojetá kuželka +1 sekunda): 1. @Vvitty, 33.08 + 0 2. @h4wk3y, 33.69 + 2 3. @StibTo, 35.79 + 0 4. @SV 24, 36.04 + 1 5. @Marcel505, 37.08 + 0 6. Tonda, 37.34 + 0 7. Aster Michal, 38.51 + 0 8. @Pepito, 39.14 + 0 9. @vector, 39.62 + 0 10. @Klemoň, 40.54 + 0 11. @Schreek, 40.71 + 0 12. @brixtr, 41.04 + 0 13. @radim.1008, 42.10 + 0 14. @mcdodo406, 41.41 + 1 15. @Péťa, 43.78 + 0 16. @Čumina, 44.87 + 0 17. @Veverka, 45.53 + 0 18. Emil, 45.22 + 1 19. @nawry, 46.58 + 0 20. Pavel, 47.53 + 0 21. Mattel, 48.35 + 0 22. @Mrkvička, 49.18 + 0 23. @Delphi, 50.55 + 0 24. Eliška, 50.26 + 1 25. @Zůza, 56.02 + 0 26. @Terka 78, 1:01.29 + 0 27. Pepa, 1:05.27 + 0 28. @regius, 1:15.64 + 0 29. @pbworld, 1:15.69 + 0
  6. Tlučení špačků: 1. @Veverka, 21.1 m 2. @Klemoň, 19.8 m 3. @h4wk3y, 18.5 m 4. @Scratch, 18.2 m 5. @StibTo, 18.0 m 6. @Péťa, 17.8 m 7. @Radek Hurvajz, 15.2 m 8. Pavel, 15.1 m 9. @Slavicek1990, 14.7 m 10. Kuba, 14.5 m 11. @Pepito, 14.4 m 12. @radim.1008, 14.1 m 13. @pbworld, 13.3 m 14. Matel, 13.0 m 15. @Mrkvička, @LuckyPavlicek, 12.2 m 16. @SV 24, 11.3 m 17. @Čumina, 11.2 m 18. @Weri 605, 10.7 m 19. Emil, 10.2 m 20. @aka, 10.1 m 21. Lucinka Janoušková, 9.6 m 22. @Zůza, 9.0 m 23. @vector, 8.3 m 24. Aster, @vikin, 7.3 m 25. @Terka 78, 6.5 m 26. @Marcel505, @Anička95, Mochov, 5.2 m 27. Jana, 4.0 m 28. @Delphi, 3.3 m 29. @regius, 2.7 m 30. Zdeňule, 1.7 m
  7. Střelba ze vzduchovky: 1. @Marcel505, 44 2. @Čumina, 40 3. Verča, 39 4. @pbworld, @h4wk3y, 38 5. @Radek Hurvajz, 37 6. Kuba, 34 7. Mc Dodo, 32 8. Mattel, 29 9. @Pepito, 28 10. Tonda, 27 11. @vector, Eliška, 25 12. @Print, 22 13. @Zůza, 21 14. Michal, 19 15. @Anička95, Delfi, Navry, 18 16. Jana, 17 17. Mc Dodo Junior, 16 18. Zdenule, 15 19. Emil, 14 20. @regius, 13 21. @radim.1008,12 22. @Scratch, 9 23. @Slavicek1990, 8 24. @Miss Scratch, Lucka, 5 25. Pavlík, 1
  8. Tahání automobilu: 1. @Slavicek1990 + @LuckyPavlicek, 10.11 a 11.88 2. Tonda + Emil, 11.46 3. @Pepito + @StibTo, 12.08 4. @SV 24 + S16, 13.35 5. @StibTo + @Mrkvička, 13.53 6. @Veverka + @Scratch, 13.78 7. @Marcel505 + @SV 24, 14.28 8. Aster + Michal, 15.23 9. @Scratch + @Miss Scratch, 15.40 10. @h4wk3y + 1, 15.42 11. @vector + @Čumina, 15.65 12. @Terka 78 + @Taroko, 16.07 13. Mattel + @Delfi, 16.30 14. @mcdodo406, 21.99 15. @nawry, 22.36 16. @radim.1008 + @Zůza, 23.82 17. Kuba + Jana, 31.43 18. Dámy od @SV 24 a S16, 42.87
  9. Péťa

    vložení inzerátu

    Pozůstatky z P307
  10. Nepatřila, to přijel místní obyvatel se podívat na své srdcovky - P205
  11. Všechny mé fotografie a videa: https://1drv.ms/a/s!Al5_hH9d_qkZgdI6JDdXY0NTSk100w Tu padesátku z aut ještě chci nějak zpracovat.
  12. Ona tomu předchází ještě jedna fotka: "Podívej, co se mi stalo..."
  13. To nelze nedat Jak si @Schreek a @minimaxa poměřují......
  14. Neuráží mě tam.
  15. Ta cena v AutoKelly je pro řádné členy Peugeot klubu. Stačí si v eshopu koupit členství (poprvé za 400,-- a další roky za 300,--) a hned prvním nákupem ušetříš 1.070,-Kč.
    • 7
  16. Tohle mě opravdu vyděsilo, když jsem přečetl titulek a hned na úvodní fotce je Peugeot. V tu dobu se rozjížděly auta se srazu :O https://hradec.idnes.cz/hradec-zpravy.aspx
  17. elektrika dalších cca 21 tisíc
    • 54
  18. Doma jsem už dlouho, těch 13km jsem zvládl rychle Ale konečně jsem vylezl z postele Já za sebe (@minimaxa napíše určitě sám) všem děkuji za účast, byli jste perfektní. Neviděl jsem nikoho naštvaného, tak snad se vše vydařilo. Jsme bezva parta! Rád jsem viděl poznal nové tváře a rád jsem si popovídal s těmi, které znám už od roku 2004. DĚKUJI! Omlouvám se za moji čtvrteční neúčast a páteční odchod do spacáku těsně po půlnoci, potřeboval jsem se dospat. Hudba je asi námět pro další organizátory, jestli je potřeba. Byla fajn, mě se líbila (jsem ten starší, jak psal @StibTo ), ale protože se vídáme na srazech čím dál méně, chceme si hlavně popovídat. Příště bych ji já už nezval (i kdyby to byl jiný žánr). Byl to celkově čtvrtý sraz v tomto kempu a nikdy nebyl problém ani s ubytováním, ani se stravou. Velmi dobře se znám s majitelem a jeho ženou, proto vím, že chtějí kemp provozovat dlouhodobě a nechtějí si ničit pověst špatnými referencemi. Těším se na další akce, protože "Nejsme jen fórum!". Bonk!
  19. Není co dodat, @llug to popsal přešně. Já vytápím celý RD podlahou (2. patra), plyn mě stojí momentálně cca 22.000,-- Kč.
    • 54
  20. Hlavně sem pak dejte fotku @StibTo jak řídí diesel
  21. 11. května 2018, 20:00, pití tupláku na čas (11° Primátor): 1. Antonín Fridrich, 28.99 2. Lukáš Pavlíček, 37.02 3. @regius, 55.39 4. @Schreek, 1:11.34 5. @Radek Hurvajz, 1:36.98 6. Filip Svoboda, 1:45.54 7. Jiří Vik, 1:54.83 8. Jiří Dvořák, 2:07.08 9. @Pepito + @h4wk3y
  22. Péťa

    neklouzavý povrch na balkon

    Vezmi vzorek na sraz
    • 40
  23. Péťa

    Střešní krytina

    Sedmdesátiletý pán to asi dělal v dobré víře, jak byl zvyklý. Dřív se to neřešilo, vždyť azbestu jsou plné předrevoluční bytové i rodinné domky, školy, školky...
    • 86
×
×
  • Vytvořit...