Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    economy system activate

    Jedině dokoupit kabičku. @Pe.Tr možná má odkaz kde Už jsem to s ním řešil na MB
  2. „Slečno, jste krásná, jak se jmenujete?” „Jmenuji se Carmen.” „To je ale hezké jméno. Vaši rodiče vám to jméno dali, protože jsou ze Španělska?” „Ne, ne, to jsem si vybrala sama.” „A mohu vědět proč?” „Protože mám ráda auta a muže -- Car and men. A když už si tak povídáme, jak se vlastně jmenujete vy?” „Beerfuck!”
  3. A kdo tu elektřinu "navíc" teda zaplatí? Univerzita? Takže naše daně?
  4. Adaptér je potřeba dokoupit k ovládací páčce pod volantem. Nebo ani ta tam není?
    • 9
  5. Hlavně si důkladně přečti "Důležité upozornění" - potřebuješ ještě adaptér.
    • 9
  6. Jak to máš se zárukou na prorezivění karoserie (existuje-li to u žabožroutů vůbec)? Tam bývá podmínkou právě pravidelná prohlídka v autorizáku. Na druhou stranu - asi to nikdy prorezivět v záruce nemůže, to by musely být díry skrz
  7. Malý Indián tancoval okolo ohně, až ho nakonec ožehl. Maminka ho napomíná: "Kolikrát sem ti říkala, aby sis nehrál s telefonem!"
  8. Jeden PR článek, který se @Radovanek bude snad i líbit : https://www.novinky.cz/auto/481406-tesla-model-s-ma-najeto-uz-skoro-700-000-km.html
  9. Jen osnovy a přihláška http://www.firebrno.cz/brno-venkov/g-kurz-mpa-66-obsluha-prenosnych-motorovych-pil
  10. @Fruktis Koukám na kontakty té železnice a se mnou chodil do třídy Ctirad Zezulka. Byl někde z těch končin :O To budu muset s klukama někdy nyvštívit, dík za tip
  11. Péťa

    Adaptér ovládania volantu

    MUX / neMUX ?
    • 8
  12. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    No vždyť to tam píšu
  13. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Živá je. Když na ni posvítila LED mobilu, tak se pootočila Ale když jsme šli tak za 7 minut zase okolo, byla tam ve stejné pozici. Tak nevím, jestli ji tam někdo nepřilepil nožičky k tomu kameni
  14. To ne, jen jsem použil filtr
  15. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dnes při procházce objevena žába (živá) na prameni. Mobilem:
  16. Funguje, jednou za čas se připíšou všechny platby najednou Poslední co jsem našel, ale nevím proč PayPal:
  17. Geniální skladatel, Karel Plíhal: Přípitek genetiků "Až do DNA !!!" ======================================== Benzínem se nemá hasit ohniště, teď už je to jedno, ale pro příště... ======================================== Co frustruje nejvíc skiny? Jejich vlastní, černé stíny... ======================================== U zrcadla Dívám se na tvůj obličej, co všechno dnes lidi nezničej... ======================================== Fotky Dívky bílé, snědé, černé, na fotkách jsou všechny věrné... Jen ta má mi není věrná, protože je trojrozměrná.
  18. Péťa

    Pomoc klubu z řad členů ...

    To jsem zase rozpoutal debatu. Abych teda byl konkrétní. Víc než 49€ ročně (prkotina) se obávám dalších nákladů typu "musíte se zúčastnit oficiální akce v ..., startovné je 150€", apod.
  19. Péťa

    Pomoc klubu z řad členů ...

    Pokud to je jednorázová platba 49€, tak pochopitelně pohoda. Ale trochu se obávám, že časem vzniknou další náklady...
  20. Péťa

    Jak restartovat bsi

    Přesunuto
  21. Péťa

    Pomoc klubu z řad členů ...

    Sice nesouhlasím s přihlášením do rodiny (myslím si, že náš klub na to momentálně nemá finance, snad máte něco rozjednaného), ale kdyby se nikdo nenašel, znám tři holky, které Francouzsky umí (aby si to někdo nevysvětloval jinak - umí jejich řeč), snad by některá s přihláškou pomohla. Ale dlouhodobá spolupráce by z jejich strany určitě nešla. Taky myslím, že jedna z dua @aka & @Netopýrka francouzštinu ovládá.
×
×
  • Vytvořit...