Přejít na obsah

MJSytic

Super Administrátor
  • Počet příspěvků

    16 195
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    61

Vše od uživatele MJSytic

  1. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    NJN, já myslel, že když se to otvírá se sklem, tak je to "liftback" Jsem nevěděl, že když se tam přidá spoiler, tak už je to něco jiného Tímto se tedy omlouvám. Trestem mi budiž spálená ruka, ke které jsem přišel při dnešní výměně chladiče na švárovo 307 Ale s tím kombíkem jsem měl pravdu
  2. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Samozřejmě, že bude. Do servisu a zpět
  3. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Kombi nebude Bude jen liftback. Ano, 225k s EAT8 je přesně to, co bude pak v Měšicích v garáži EDIT: Tak nakonec kombi bude. Informátor už leží nafouklej v rákosí
  4. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Takovej prcek? Tak to se nedivím Co máme potom říkat my, "normálně" narostlý Malej volant je návyková záležitost. Víkend jezdíš s malým, a pak ti normální přijde, jako kolo od parníku Každopádně tyhle zploštělý dvouramena se mi taky nelíbí. Nej volant je ve 208/308 GTi
  5. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Kdy slavíš 80?
  6. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Smiř se s tím, že pro tebe prostě nové Peugeoty dělané nejsou Chceš staré řešení, kupuj stará auta
  7. MJSytic

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Nóóóóó Počkáme na "předfacelift" a uděláme upgrade EDIT: Teda jestli se tam složím, samozřejmě
  8. MJSytic

    Dorabanie OEM navigacie

    Tak ono chtít po BT z roku 2009/10 kvalitní přehrávání hudby je docela odvážné
  9. MJSytic

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes jsem u @Devils-night potkal @Maverick s jednou jeho 405 Mi16. Pořád je to pěkná kára
  10. MJSytic

    partner klubu AUTOKELLY

    Dostal jsem informaci, že v AK v Litoměřicích nechtějí na naší kartičku prodávat jiné díly, než pro Peugeot. Může to prosím někdo prověřit?
  11. MJSytic

    zvuk - hlášení závady?

    Tak já myslel právě park asistent, jako ty senzory Když je máš, zkus je vypnout
  12. Pěknej autobus Bude chtít trochu péče, ale od koho jiného by si jí dostalo víc Hodně pohodových kilometrů a ať nevyplují žádná překvapení
  13. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    No řekl bych, že moc schovat nepůjde
  14. MJSytic

    renovace alu kol vč změny barvy

    To je teď taková olympijská móda : "Bronzová se zlatým nádechem"
  15. MJSytic

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Takže to byla jen dekarbonizace "palivového a spalovacího okruhu"?
  16. MJSytic

    renovace alu kol vč změny barvy

    @Scratch a komu si je teda nakonec svěřil?
  17. Kostel si moc nepamatuju, ale že jsme tam byli za svatebčany, a jaká byla nevěsta, to zase jo To mi připomíná, že bych si dal borůvkový knedlíky
  18. MJSytic

    zvuk - hlášení závady?

    Máš park asistenta?
  19. MJSytic

    Ekologická likvidace vozidel

    frana09 - trochu se rozepiš, co tomu je. Určitě se najde někdo, kdo by to případně vzal a dal si do kupy
  20. MJSytic

    stav baterie 508 2.0 hdi

    Tak jsem si to přeložil do češtiny ... Čauky, chci se zeptat. Koupil jsem peugeot 508. Už při koupi jsme museli auto startovat přes kabel, jelikož auto stálo od 21.12.17. Domů jsem s ním jel 150km a vše bylo ok. Včera jsem musel na stk, na poštu atd., asi pět zastávek. Nakonec jsem jel domu, cca 50km a auto jsem dal do garáže. A jelikož jsem si sehnal diagnostiku diagbox 7.2, tak jsem se nemohl dočkat, až se kouknu, jak na tom auto je. Hlavně fap. Jelikož jsem byl naučen pp2000, tak mě diagbox zaskočil a hlavně jsem tam fap ani nenašel. No to je jedno. Bylo tam pár závad, ale jen přechodné a ne nějak podstatné. Vymazal jsem je a vrátil se na začátek, kde mě lákalo kliknout na okénko opravit - co pod nim bude. Jelikož jsem blbec a kliknul jsem na něj, tak v tom mi chcípnul počítač, který jel na baterku. Vše jsem odpojil a auto od té doby místo startu jen cvakne a ani se nesnaží otočit. Když dám volt metr, tak mám na baterce 11.8V, a když zkusím startovat, tak 10.2V. Ale níž to nepadne. Jelikož jsem zatím bez nabíječky, tak nevím, zda jsem něco zkurvil, nebo je tam nějaká ochrana, která nedovolí, aby auto startovalo. Poradíte mi, než dostanu infarkt z toho, že jsem opravdu něco pokurvil ... ... a baterka je určitě vytřískaná.
  21. MJSytic

    EGR ventil

    Pánové, vraťte se prosím k tématu EGR, ať to není další z vláken, co se stočí jinam. Děkuju
  22. On má ale starou 308
  23. Nastavit nelze. Funguje mi to spolehlivě, asi budeš mít problém Většinou se to rozhodí při výměně čelního skla. Správně by se měl senzor při výměně skla vyměnit, ale když to nedělají matláci, funguje to i s tím původním. Viz můj případ (tímto zdravím mechoše z DČM ) Nemáš tam nějakou nečistotu, nebo něco, co by mu bránilo v "rozlišení"?
  24. MJSytic

    Pokus video rajče

    Testoval jsem filtr slov, a pak to smazal. Proto se to obnovilo
  25. Automatika funguje spolehlivě (kromě mlhy). V tunelu to rozsvítí do 1s. Problém je, že hodně lidí to má má přepnuté z polohy AUTO na "0" (aby jim to náhodou tím častým rozsvícením a zhasínáním neopotřebovalo hlavní drahý žárovky) a to svítí natvrdo denní Jenže pak to zapomenou ručně rozsvítit, protože zrovna řeší lajky na Fejsu apod.
×
×
  • Vytvořit...