Tak jsem si to přeložil do češtiny ...
Čauky, chci se zeptat. Koupil jsem peugeot 508. Už při koupi jsme museli auto startovat přes kabel, jelikož auto stálo od 21.12.17. Domů jsem s ním jel 150km a vše bylo ok. Včera jsem musel na stk, na poštu atd., asi pět zastávek. Nakonec jsem jel domu, cca 50km a auto jsem dal do garáže. A jelikož jsem si sehnal diagnostiku diagbox 7.2, tak jsem se nemohl dočkat, až se kouknu, jak na tom auto je. Hlavně fap. Jelikož jsem byl naučen pp2000, tak mě diagbox zaskočil a hlavně jsem tam fap ani nenašel. No to je jedno. Bylo tam pár závad, ale jen přechodné a ne nějak podstatné. Vymazal jsem je a vrátil se na začátek, kde mě lákalo kliknout na okénko opravit - co pod nim bude. Jelikož jsem blbec a kliknul jsem na něj, tak v tom mi chcípnul počítač, který jel na baterku. Vše jsem odpojil a auto od té doby místo startu jen cvakne a ani se nesnaží otočit. Když dám volt metr, tak mám na baterce 11.8V, a když zkusím startovat, tak 10.2V. Ale níž to nepadne. Jelikož jsem zatím bez nabíječky, tak nevím, zda jsem něco zkurvil, nebo je tam nějaká ochrana, která nedovolí, aby auto startovalo. Poradíte mi, než dostanu infarkt z toho, že jsem opravdu něco pokurvil ...
... a baterka je určitě vytřískaná.