Cpal jsem tam hřebíky:D, nic jiného odpovídajícího průměru a délky mě nenapadlo.
Poté sem postupoval přesně tak jak píšeš a nic. Prostě nevím za co to uchopit tak abych nic nezničil.
Já to zkoušel jakoby vyvyklat do strany ale ani to nepomohlo.
Kdyby měl někdo jiný nápad nebo nějaký fígl, sem s tím prosím.