Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Tak vy jste vůbec případi. Vy a vaše letadýlka. :D
  2. Tenhle tu prodává někdo v sekci bazar- auta prodám. Btw.: má tam taky úpravy který mu přidali hodně koní. Prý. TADY [upravil dne 16/8/08 BoneDaddy]
  3. BoneDaddy

    das Extrem deutsch technologie

    Mě se to líbí. K tomu auto to pasuje. Ještě ty límce přeleštit a bude to úplně parádní.
  4. BoneDaddy

    Vyndání autorádia

    Cpal jsem tam hřebíky:D, nic jiného odpovídajícího průměru a délky mě nenapadlo. Poté sem postupoval přesně tak jak píšeš a nic. Prostě nevím za co to uchopit tak abych nic nezničil. Já to zkoušel jakoby vyvyklat do strany ale ani to nepomohlo. Kdyby měl někdo jiný nápad nebo nějaký fígl, sem s tím prosím.
  5. BoneDaddy

    Vyndání autorádia

    Nikdo nemá zkušenosti s vyndáním rádia na CD? Zezadu se tam nedostanu .
  6. Prosím o radu jak vyndat originální rádio Clarion na CD- To že tam mám strčit dva hřebíky nebo něco co se tam vejde a pak se nebát zabrat to sem si přečetl. Ale za co to rádio uchopit abych mohl pořádně zabrat?? Dík za rady.
  7. BoneDaddy

    Německý TP - station wagen

    Mazec. :D:D:potlesk
  8. BoneDaddy

    oprava dolíku v laku

    Nevíte někdo o firmě zabývající se touto činností na Pardubicku??
  9. Známe. Denně se na ty stránky koukám zda náhodou nepřibyla a stále nic.
  10. Ale vypadá opravdu perfektně.
  11. BoneDaddy

    Mám dilema jaký kola.

    Já je kdysi taky chtěl ale v bílé barvě a 17\" ti palcích. Nakonec jsem to vzdal. Stejně je bude mít každej jako Dotz Hanzo. Dave_K: Shurikeny i LV4 by byly hezčí dle mýho v jiných barvách. Jinak mi k tomu pasují víc ty Borbety.
  12. BoneDaddy

    husteni pneu

    Taky tak. Pneu 205/40 R17.
  13. No nevypadá to úplně nejhůř.
  14. BoneDaddy

    angel eyes 406 new

    Výtečnej nápad.:D:D
  15. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Gratuluji. Ať Vám vše co chcete vychází dle představ.
  16. BoneDaddy

    angel eyes 406 new

    Nářez. Hlavně cenovka, ale to se dala čekat.
  17. BoneDaddy

    Úprava světlometu

    Nemáš odkaz?
  18. BoneDaddy

    Tlumiče

    Jo jo, máš pravdu. A jedna firma dělá i černý, jen si teď nevzpomenu. Takže podle barvy bych to nerozlišoval.
  19. BoneDaddy

    t16

    Ale jenom malinko. Vlastně Vám spíš závidím tu trpělivost. Neměl bych na to nervy.
  20. BoneDaddy

    t16

    Další blázen. Ba ne, nic ve zlém. Držím palce ať to vyjde a ať je ve slušném stavu.
  21. BoneDaddy

    406 1.8 kompresor

    Sakra to se zase podívám až doma.
  22. BoneDaddy

    Peugeot 205 1.9 GTi v televizi

    • 8
  23. Taky jsem to právě dočetl. Opravdu škoda takového člověka.
  24. BoneDaddy

    TAK JSEM SI HRÁL S VOLANTEM

    WOW. Tak to je teda výsledek. Já bych někdy do budoucna rád ty rámečky. Ale ta fixa je aspoň levnější.
  25. BoneDaddy

    Hustej škodovkář

    Magor. Před řidičem Tatry smekám.
×
×
  • Vytvořit...