Mlží se mi světlo, prosím, poraďte jak vyndat pravé přední světlo Peugeot 406 r.v.2002, co všechno se musí oddělat případně vyndat? Nějaký tip kde by to nemuselo těsnit? Jednou se mi to stalo v létě, nevěnoval jsem tomu pozornost ale teď je to každodenní problém. Mám dodělávané xenony, ale vše jsem prošel, přetěsnil a stejně se světlomet mlží.
Nejsem nějak extra zručný, prosím proto co nejpodrobnější návod.
Děkuju.