Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Jak vyndat světlo

    Moc díky.
    • 16
  2. BoneDaddy

    Jak vyndat světlo

    Aha, v tom případě je to levé světlo. Já myslel když stojím proti autu. Předpokládám že to bude stejné akorát bez té nádržky. Snad se k tomu zítra dostanu a půjde mi to. Děkuju.
    • 16
  3. BoneDaddy

    Taxi v Egyptě

    Moc pěknej kousek.
    • 28
  4. Mlží se mi světlo, prosím, poraďte jak vyndat pravé přední světlo Peugeot 406 r.v.2002, co všechno se musí oddělat případně vyndat? Nějaký tip kde by to nemuselo těsnit? Jednou se mi to stalo v létě, nevěnoval jsem tomu pozornost ale teď je to každodenní problém. Mám dodělávané xenony, ale vše jsem prošel, přetěsnil a stejně se světlomet mlží. Nejsem nějak extra zručný, prosím proto co nejpodrobnější návod. Děkuju.
    • 16
  5. BoneDaddy

    Peugeot 406 1,8 16V

    Spíš se mu nechtělo dělat neplacený pluh po Brně.
    • 83
  6. BoneDaddy

    pořídíl jsem 505

    Moc moc pěkná.
    • 83
  7. BoneDaddy

    Seznam stupnu vybavy Peugeot 406

    Hmm takový seznam by mě taky zajímal. Sháněl jsem ho když jsem chtěl koupit auto ale nic jsem nesehnal.
    • 12
  8. Zajímavý fólie. :aut By byla sranda dát tam skrytou kameru někde.
    • 6
  9. Když někdo umí, tak je to paráda. :potlesk:potlesk Trošku mi to připomínalo RC model.
    • 70
  10. BoneDaddy

    Peugeot 406 1,8 16V

    Mě aktuální spotřebu ukazuje palubák nad 100 vždy o nulu méně než jedu, tedy: 170km/h= 17l/100km apod.
    • 83
  11. BoneDaddy

    Felicia V6

    Marcel: moc pěkné. Vůbec se nedivím že by si ji chtěl. A ta 205 je masakr. Co ty lidi nenapadne.
    • 31
  12. To jsem ještě neviděl. Dobrý. :D
    • 16
  13. BoneDaddy

    Vypalena ziarovka

    Mají to na těchto stránkách, jako warning canceler. Ale ta cifra je masakr. Dá se to udělat nějak jednodušeji a za pár šupů, někdo tu kdysi psal jak.
    • 23
  14. BoneDaddy

    Vypalena ziarovka

    Ano. Je možné že se toto stane. Dá se koupit něco k simulování většího odběru proudu (aby to blíže odběru běžné žárovky, xenon má nižší) co oblbne počítač. Někde to tu bude. Já to teď nějak na rychlo nemůžu najít.
    • 23
  15. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Tak budeš objednávat ještě jeden pár do obýváku nebo co? :D:aut
  16. BoneDaddy

    Felicia V6

    Nápad to není špatnej, jen si myslím že motorovej prostor felicie je tak dvakrát menší než V6 motor.
    • 31
  17. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Jéé, moc pěknýýý. A Davídek (snad se nepletu) ví kam se usadit.
  18. Sakra co to je za pekáč?
    • 15
  19. BoneDaddy

    pamet sedaciek 406 coupe

    A třeba já jsem téhož názoru.
    • 25
  20. BoneDaddy

    Co si prat od jeziska

    Je to fuj.
    • 12
  21. BoneDaddy

    porovnání

    Jsem to asi podcenil, ten velkej je hodně velkej. Počkám až to někdo uhodne nebo až to prozdradíš.
    • 30
  22. BoneDaddy

    porovnání

    Ten malej je pěknej. Kapesní. Velkej 22\", notes 15,4\" a malej netuším.
    • 30
  23. BoneDaddy

    Kolik tu je uz GTI nebo S16?

    Jo jo, ten poslední měsíc kdy to tak bylo byl ale červen.
  24. Peugeot D3A?
×
×
  • Vytvořit...