Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nákup 5008


23bus

Recommended Posts

Ještě bych se zeptala,jestli máte nějaké doporučení,kam se obrátit při nákupu 5008? S limitem co mám na nové auto nemám šanci a když projíždím bazary,je to docela zoufalé(teda alespoň mě přijde) Nebo potřebuji jen trpělivost a pátrat a shánět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup auto z výkupu od ofiko dealera peugeot, které bylo prodáno tady v Česku, bude mít jasnou historii a s velkou pravděpodobností ti ho nevezmou policajti pří nějakém maléru, který hrozí u normálních bazárníků, právní stránku si hlídej možná více, než technickou :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nějaké peníze mám,ale pokud je přidám za auto,které mi tu nabízí,tak nebudu mít na údržbu a další potřebné věci.....Takže na auto mám jen peníze které mi dají rodiče a svoje malé zásoby si musím nechat na později :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u předváděčky tě čeká 1 za rok výměna oleje...u staršího těch 20000rezerva je tak na rozvody,brzdy a výměnu oleje...a modlit se aby se nic jinýho nevysralo...

nebo chceš koupit něco takového?jaké máš priority,rok výroby apod??

http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/5008/16633998?goFrom=list

 

všechny můžou bejt stočený=že po koupi tě může při nejhorším čekat spojka,brzdy,vstřiky ,FAP filtr a nasypeš do toho hodně peněz počítej že u každýho auta po 150-200000km začínají odchazet věci,ty repliky co tam dáš už tolik nevydrží= že je budeš častěji měnit cca polovina výdrže km oproti originálním dílům

 

nebo od dealera

 

http://www.peugeot.cz/ojete-vozy/

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se domnívám, že je lepší koupit předváděčku přímo od prodejce Peugeot (pokud tam pracuje ičlen P-C, tak může o předváděcím voze i něco říci=zná ho), kde je záruka včetně rozvodů, oleje i servisu. Takže ke konci se zjistí, že se těch ,,20000,-Kč" ušetřilo. Takže se nemusí nic měnit (preventivně rozvody, olej, filtry apod.). Vše je uvedeno v servisní knižce.

Ale to je na zvážení každého kupujícího, pokud jsou na to finance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak OK406 každy soudruh se musí odpovědět sám co má za priority....až budu kupovat příští auto bude to new nebo s nájezdem do 50000Km,auto se 150000km už nechci protože za 10let najedu dalších 150000km a cpat do servisu nechci vím jak je to s moji 406,která slouží už 6let bez problémů,ale je to benzín a už mám najeto 200000km a servisuje se že na jednom konci začnu a za 2 roky jedu odznova....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...