Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //


John

Recommended Posts

Osobně bych po všech informacích, které s na fóru o 2,2 HDI dají vyčíst, šel určitě do 2,0 HDI. Ale už jsi koupil, tak nezbývá než popřát, aby auto jezdilo co nejdýl s minimálními servisními požadavky.

Na fotkách vypadá hodně slušně, zmiňovaná \"kvetoucí\" kapota je bohužel u new modelu klasický konstrukční problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd : Ta kapota je kapitola sama pro sebe.Třeba někdy seženu hezkou ale asi to řešit nebudu.Jelikož tohle je po pravidelným servisu a nedávno na tom byla udělaná jak spojka s dvouhmotou a další základní věci co se nejvíc kazí tak bylo rozhodnuto.A s tím nájezdem co to má tak to snad nějakou dobu vydrží na bazarech jsou kousky co mají třeba najeto mnooohem víc a jsou krásně stočený a bořený a ještě za víc peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať slouží,budeš se muset vyrovnat stím že to není V6 ale dle mě jede krásně jen tam jde cítit turbo efekt od těch cca 2000.

Jinak všerejší cesta byla mrdat do brna,ještě že jsme si párkrát zastavily (nuceně) a že máme oba no limit volání to taky pomohlo :D:D

Až si zvykneš že to není tak živý a nebudeš to honit tak bude i spotřeba krásná a auto bude sloužit :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne - nejlehčí chip je vhodná podložka POD plynový pedál.

Už i u FORDa si to uvědomili a tak si u nových Transitů může firma připlatit cca 10 tKč za omezovač, který nepustí auto rychleji než 110 km/h a rozjíždí se stále jako by bylo plně naložené. Koukal jsem na tu informaci jako PUK - naštěstí já to u úplně nového Transita v práci nemám.

[upravil dne 6/12/2013 09:29 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl sis jako pracanta koupit spíš druhý 3,0V6 s plynem, žralo by to míň, stálo by to v součtu míň, nemusel bys dělat harakiri s čipem a fapem, nemusel by ses klepat, jestli natankuješ špatnou naftu a měl bys obě auta servisně sjednocená, to má taky svůj smysl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie : akorát sehnat rozumnou V6 v solidním stavu a v sedanu se taky nějak nepodařilo a když jo mělo to najeto nesmysl...a cena úplně mimo.A když sečtu rozvody atd.co je u V6 potřeba tak je to jako u tohodle nechat udělat FAP EGR a chip.A naftu budu brát jen asi od Shellu,AGIP a nebo OMV jinak pochybným pumpám se už vyhejbám od dob co mám řidičák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: druhé coupe jsem už nechtěl požadavek byl na 4 dveře !!! atd..JJ vím naftu budu vybírat opatrně a jedine s VIFKem jako to dělám u benzínu.Snad to vydrží ty 2roky co to mám v plánu mít.

Stejně časem zjistíš, že AUTO musí mít 5 !!! ks dveří a k tomu i kufr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...