Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

Hmm až na to, že trysky normálně figurují v Service Boxu, je to OEM díl :) Takže by to nebyl úplně tjůnynk. Ale tak pokud Ti vyhovují ty štelovatelné (a fungují) není důvod měnit samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes úspěšně STK a emise. Auto jsem dal do servisu, aby ho prohlédli a koukli na klimu. Před chvílí mi volali, že to mám hotový. Rozhýbali vzadu omezovač, vyměnili nějakou žárovku a zjistili, že u klimatizace je díra v hadici. Jinak auto prý v pořádku. :)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale i uvnitř. :D Teda vypadalo. Zítra ještě interierové plasty a umeji ji čelní okno, není skrz vidět proti slunci. Kamarádka je před týdnem po porodu a manžel na tohle nemá čas. Jsem se ho ptal, jestli nepřepíše barvu svého auta z modré na hnědou blátivou. Když se podaří, tak tu jeho špindíru vyfotím. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak díra v hadici od klimatizace je v té dole, co jde podél chladiče. Stavil jsem se u známého v autodílech, koukli do servisboxu a podle čísla našli akorát originál za cca 6500,-. Jsem myslel, že mě vomejou. Poradil mě, ať se stavím zeptat ve firmě, kde dělají tlakové hadice na zakázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...