Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

38. pražský minisraz 6. března :-)


Recommended Posts

jj taky to bylo super. Leč pozdě,ale přeci jsem na konec dorazil i já. Sice po půl desáté,ale aspon to.

Dobře si člověk popovídal a poznal velmi příjemné lidičky. Ještě jednou díky a příště se pokusím dříve:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky všem zúčastněným děkuju za příjemnou večerní oslavu svátku, hlavně Neonovi za dovoz mé maličkosti na sraz a Pe.Trovi za odvoz domů. Za chvíli se jedu podívat na Pankrác na auto, doufám, že bude ve stejném stavu, v jakém jsem ho včera v podvečer opustil (tedy že jednou vadou na kráse bude chybějící řemen od altíku).

Příští sraz dohodnut tamtéž na Richarda v 18 hodin

[upravil dne 7/3/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz byl fajn. Do te restaurace uz me ovsem nikdo nedostane diky plesnive vece, kterou jsem vcera nepozorne pozrel k polivce. Obsluha potom ani nemela tu slusnost nabidnout mi odecteni polozky z uctu, coz bych v dane sitauci pokladal za samozrejmost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Nejlepší byl ale můj Španělský smažený sýr s překvapením v podobě niti uvnitř;):D:D

Jestli jsi jedl to samé, co my, tak to určitě NEBYL sýr, ale ta syntetická náhražka, i když na dotaz Hanky, co že to je odpověděl ten obsluha bez oka mrknutí, že aidam. A to jsem byl rád, že jsme k tomu alespoň zvolili hranolky, když jsem viděl, ty pistáciové brambory........

Ale setkání s fajn lidmi za to stojí, i když...... proč si nepochtnat, že jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl teda jídlo v pořádku, ale stížnosti od 3 (4) lidí za jeden večer, to se asi jako norma brát nedá.

NĚKDO JEŠTĚ NĚJAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI ZE VČEREJŠÍHO VEČERA???

STALO SE NĚCO PODOBNÉHO KOMUKOLI NA NĚKTERÉM Z PŘEDEŠLÝCH SRAZŮ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě mic, ale ta DDho večka vážně nebyla nejnovější... :(

P.S. : jde vůbec, v tomto případě, použít superlativ od nový ?

P.S.S: občas je lepší určité věci vyhodit než recyklovat, ... pan Bursík se bude jistě zlobit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já měl teda jídlo v pořádku, ale stížnosti od 3 (4) lidí za jeden večer, to se asi jako norma brát nedá.

NĚKDO JEŠTĚ NĚJAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI ZE VČEREJŠÍHO VEČERA???

STALO SE NĚCO PODOBNÉHO KOMUKOLI NA NĚKTERÉM Z PŘEDEŠLÝCH SRAZŮ???

možna bych to spojoval k tem \"rusky\" se domlouvajícím hlasum v kuchyni co byly slyšet :myslim

jako kuřeci barbeque bylo good ,ale je fakt že ty opečene brambory nic moc a zachranoval to az ten sauce ,spis byly jak uvareny nez opeceny ale nechci vyvolavat spatny dojem ikdyz pravdou je ze jsem toaletu navstivil dvakrat v restauraci a pak i nekolikrat doma ale nevim ci si to spojit sjidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Obsluha potom ani nemela tu slusnost nabidnout mi odecteni polozky z uctu, coz bych v dane sitauci pokladal za samozrejmost..

Mám ten pocit, že svou \"náhradu\" za odnesený talíř s nedojedeným jídlem (poloviční porce předchozího) jsem si taktéž zaplatil. Vždyť to vlastně byla reklamace:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Já měl teda jídlo v pořádku, ale stížnosti od 3 (4) lidí za jeden večer, to se asi jako norma brát nedá.

NĚKDO JEŠTĚ NĚJAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI ZE VČEREJŠÍHO VEČERA???

STALO SE NĚCO PODOBNÉHO KOMUKOLI NA NĚKTERÉM Z PŘEDEŠLÝCH SRAZŮ???

možna bych to spojoval k tem \"rusky\" se domlouvajícím hlasum v kuchyni co byly slyšet :myslim

jako kuřeci barbeque bylo good ,ale je fakt že ty opečene brambory nic moc a zachranoval to az ten sauce ,spis byly jak uvareny nez opeceny ale nechci vyvolavat spatny dojem ikdyz pravdou je ze jsem toaletu navstivil dvakrat v restauraci a pak i nekolikrat doma ale nevim ci si to spojit sjidlem.

Ja ti řikal, že to nebylo dobrý!! Ty brambory byly \"slodkokysely\" ... že jo?? Já osobně půlku nechal , a řekl kolegovi po pravici, že to neni moc dobrý, ale nerad si stěžuju, tal jsem to neřešil. Spíš mě zaráží, jenom, jak si mohou toto všechno dovolit (když teď čtu, kolik stížností je) v restauračce, kde mají takto napálený ceny??

Jenom za to Barbeque, kofolu, 10°C pivo a kafe 302,-?? To je celkem dost a ten servis by tomu možná měl odpovídat, ale jak řikám, myslel, jsme, že je to pouze mou zmlsaností, ale potom, co byl Pe.Tr se stejným jídlem na záchodě 2x a já měl ráno taky běhavou?? :myslim A ještě ta nakyslá chuť brambor?? Já si pořád tvrdil, že to barbeque má být asi nakyslejší ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Já měl teda jídlo v pořádku, ale stížnosti od 3 (4) lidí za jeden večer, to se asi jako norma brát nedá.

NĚKDO JEŠTĚ NĚJAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI ZE VČEREJŠÍHO VEČERA???

STALO SE NĚCO PODOBNÉHO KOMUKOLI NA NĚKTERÉM Z PŘEDEŠLÝCH SRAZŮ???

možna bych to spojoval k tem \"rusky\" se domlouvajícím hlasum v kuchyni co byly slyšet :myslim

jako kuřeci barbeque bylo good ,ale je fakt že ty opečene brambory nic moc a zachranoval to az ten sauce ,spis byly jak uvareny nez opeceny ale nechci vyvolavat spatny dojem ikdyz pravdou je ze jsem toaletu navstivil dvakrat v restauraci a pak i nekolikrat doma ale nevim ci si to spojit sjidlem.

Ja ti řikal, že to nebylo dobrý!! Ty brambory byly \"slodkokysely\" ... že jo?? Já osobně půlku nechal , a řekl kolegovi po pravici, že to neni moc dobrý, ale nerad si stěžuju, tal jsem to neřešil. Spíš mě zaráží, jenom, jak si mohou toto všechno dovolit (když teď čtu, kolik stížností je) v restauračce, kde mají takto napálený ceny??

Jenom za to Barbeque, kofolu, 10°C pivo a kafe 302,-?? To je celkem dost a ten servis by tomu možná měl odpovídat, ale jak řikám, myslel, jsme, že je to pouze mou zmlsaností, ale potom, co byl Pe.Tr se stejným jídlem na záchodě 2x a já měl ráno taky běhavou?? :myslim A ještě ta nakyslá chuť brambor?? Já si pořád tvrdil, že to barbeque má být asi nakyslejší ... ;)

Tys platil 305,-? za co? Ja měl 2x mulťák , presso, 2x nealko pivo ,1x alko pivo,barbeque a brambory ,platil jsem po slevě 335,-

:myslim:myslim:myslim ňáký divný:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...