Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Manuál klimatizace A/C a AUTO


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: MatrixChose

Takovej dotaz, nenašel jsem to. Když ráno otočím klíčem tak tam hned skočí režim AUTO. Nejde udělat něco s tím aby tam zůstalo poslední navolený? Díky, novej model - digiklima...

Pokud je velký teplotní rozdíl, tak se digi klima sama zapne. Jeli teplotní rozdíl stejný či minimální, tak se nezapne. Jinak teplota + nastavení zůstává. Vypnout auto klimu nejde. Pouze ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Takovej dotaz, nenašel jsem to. Když ráno otočím klíčem tak tam hned skočí režim AUTO. Nejde udělat něco s tím aby tam zůstalo poslední navolený? Díky, novej model - digiklima...

Pokud je velký teplotní rozdíl, tak se digi klima sama zapne. Jeli teplotní rozdíl stejný či minimální, tak se nezapne. Jinak teplota + nastavení zůstává. Vypnout auto klimu nejde. Pouze ručně.

Díky, to jsem NEchtěl slyšet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Takovej dotaz, nenašel jsem to. Když ráno otočím klíčem tak tam hned skočí režim AUTO. Nejde udělat něco s tím aby tam zůstalo poslední navolený? Díky, novej model - digiklima...

Pokud je velký teplotní rozdíl, tak se digi klima sama zapne. Jeli teplotní rozdíl stejný či minimální, tak se nezapne. Jinak teplota + nastavení zůstává. Vypnout auto klimu nejde. Pouze ručně.

Díky, to jsem NEchtěl slyšet ;)

Pokud byla poslední volba v A/C, tak se po nastartování ráno se zapne režim auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Takovej dotaz, nenašel jsem to. Když ráno otočím klíčem tak tam hned skočí režim AUTO. Nejde udělat něco s tím aby tam zůstalo poslední navolený? Díky, novej model - digiklima...

Pokud je velký teplotní rozdíl, tak se digi klima sama zapne. Jeli teplotní rozdíl stejný či minimální, tak se nezapne. Jinak teplota + nastavení zůstává. Vypnout auto klimu nejde. Pouze ručně.

Díky, to jsem NEchtěl slyšet ;)

Je tak na to jsem se taky chtěl zeptat. A z výsledku jsem asi tak nadšen jako kolega.:D Kdyby ta klima alespoň nejela na max výkon a nedělala takovej randál tak to přežiju. Vždycky mě trvá tak 10 vteřin než opadne počáteční zděšení co se to zase děje. :D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Takovej dotaz, nenašel jsem to. Když ráno otočím klíčem tak tam hned skočí režim AUTO. Nejde udělat něco s tím aby tam zůstalo poslední navolený? Díky, novej model - digiklima...

Pokud je velký teplotní rozdíl, tak se digi klima sama zapne. Jeli teplotní rozdíl stejný či minimální, tak se nezapne. Jinak teplota + nastavení zůstává. Vypnout auto klimu nejde. Pouze ručně.

Díky, to jsem NEchtěl slyšet ;)

Pokud byla poslední volba v A/C, tak se po nastartování ráno se zapne režim auto.

A/C + AUTO se zapne vždy, ať tam bylo cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: MatrixChose

Takovej dotaz, nenašel jsem to. Když ráno otočím klíčem tak tam hned skočí režim AUTO. Nejde udělat něco s tím aby tam zůstalo poslední navolený? Díky, novej model - digiklima...

Pokud je velký teplotní rozdíl, tak se digi klima sama zapne. Jeli teplotní rozdíl stejný či minimální, tak se nezapne. Jinak teplota + nastavení zůstává. Vypnout auto klimu nejde. Pouze ručně.

Díky, to jsem NEchtěl slyšet ;)

Pokud byla poslední volba v A/C, tak se po nastartování ráno se zapne režim auto.

A/C + AUTO se zapne vždy, ať tam bylo cokoliv

Nevím jak u nového modelu, ale u starého se mi zapne buď A/C(musím zapnout) a nebo auto. Oboje najednou ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Kdyby ta klima alespoň nejela na max výkon a nedělala takovej randál tak to přežiju. Vždycky mě trvá tak 10 vteřin než opadne počáteční zděšení co se to zase děje. :D:D:aut

Tobe se spousti rano klima na plny vykon? Mne se pusti AUTO s A/C, ale otacky dle ucha tak na 1. ci 2. stupni. Na plno jede jen kdyz dam ofuk skla.

kupák

...

todle dela i mne.

[upravil dne 8.1.2009 ChodeC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ChodeC

Tobe se spousti rano klima na plny vykon? Mne se pusti AUTO s A/C, ale otacky dle ucha tak na 1. ci 2. stupni. Na plno jede jen kdyz dam ofuk skla.

No když je větší teplotní rozdíl, tak po nastartování 5 vteřin taky jakoby na 1.-2. rychlostní stupeň ale po těch 5 vteřinách na max. Dokonce naběhnou všechny \"listy\" na větráku na displeji. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

ccital som si to a vie mi niekto povedat preco sa mi zapina teplota stale na 29stupnou co je teplo ci je zima,stale sa tak chova a raz da ventilator auto/ac a raz naplno!! a klima mi nefunguje!!! a este dalsia otazka!ked vyberiete kluc so zapalovania,vypne sa vam ten ovladaci panel topenia alebo ostava svietit?? mne stale svieti az pokial nenabehne ten rezim co vsetko vypne.mam 406 r.v.1999 new model digitalna automaticka klima.a ked som bl v garazi a v nej som mal cca 18stupnov tak klima sa mi aj tam ani nerozbehla a a ani vetlilator mi nerozbhne.vie mi v tom niekto pomoct?lebo uz neviem co robit!! vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky jeden dotaz.Mohl by mi někdo poradit proč se mi zapne automaticky klima sama na nejmenší rychlost ventilátoru a není to teplotně znát ?Po zahřátí si musím sám přidat ryclost ventilátoru aby tam bylo teplo?Poradí někdo proč to.Není chyba třeba v čidle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prritt

Mám taky jeden dotaz.Mohl by mi někdo poradit proč se mi zapne automaticky klima sama na nejmenší rychlost ventilátoru a není to teplotně znát ?Po zahřátí si musím sám přidat ryclost ventilátoru aby tam bylo teplo?Poradí někdo proč to.Není chyba třeba v čidle?

Kriste pane :roll tak až budeš mít auto zahřátý,tak si tam nastav maximální teplotu a uvidíš jak se ventilátor rozjede. Všechno řídí automatika a čidla dle nastavené teploty, pokud si ručně zvýšíš rychlost ventilátor tak se ti zdá že je tepleji,ale to je jen subjektivní pocit,že ti to fouká na tělo a obličej. Takže jestli ti je zima přidej na teplotě a na ruční ovládání zapomeň a nebo si kup auto s manuální klimou.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

U mé 406 new mě nejde do hlavy ted v zimě,když je auto už ohřáté mam nastaveno auto a A/C a teplota je nastavena na 22 stupnu a pak nastavím třeba na 30 tak bych předpokládal že se ventilátor roztočí na max aby se dosahla rychle požadovaná teplota a po dosažení požadované teploty ubere otáčky.Chodí to tak někomu nebo mám něco v pr.....Děkuji za info.

[upravil dne 4/12/10 14:43 bobo7]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přece nesmysl, když to máš na auto tak kdyby to takhle fungovalo tak ti v létě hned začne naplno foukat mráz a v zimě horký vzduch ( pokud bude zahřáto ) to by teda zrovna komfortní nebylo, ne? Ta klima fouká jen mírně teplejší ( nebo mírně studenější ) vzduch ( tučím, že rozdíl je max 2° od stávající hodnoty v autě požadovaným \"směrem\". Ventilátor se sice roztočí na vyšší otáčky, ale ne na max. Jakmile se teplota srovná začne se točit zase pomaleji. Jeslti chceš teplotní šoky, nastav teplotu a ručně větrák na Max. Mě to teda nebaví - nechci poslouchat zbytečnej randál....

Jo ještě poznámka: pokud je rozdíl velkej zavírá se automaticky sama vnější klapka aby se to rychleji srovnalo...

[upravil dne 4/12/10 13:25 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pouzivam ted v zime dalkovej start a po nastartovani to mam taky na auto co mi docela vadi ze kdyz pridu k autu tak ve vnitř je jiz docela hezky teploucko ale jelikoz vetrak fouka jen tak slaboučko jak tady řikate tak okna jsou jeste zamrzle a odmrzaj hned po pridani na vetraku byl bych radsi kdybych prisel k uz kompletne vyhřatimu a rozmrazenimu autu :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...