Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Proč mám tak špatný pocit z letošního Vánočního posezení


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Kdo

...Navíc vím, že ta sklenička s tyčinkami při odchodu ani nebyla prázdná...

Neboj, já jí před odchodem ještě stihnul vyprázdnit :D

Ale jak píše Medvěd. Oříšky a tyčky byly možná nedorozumění, na nějaký pití se v tom množství zapomene. Nejhorší sou ty jídla, těžko věřit že někdo zvládnul 5-6 porcí a na jednu by pak při placení zapomněl :roll

[upravil dne 16/12/07 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

pročítám a koukám va Vaše starosti.Je to dosti blbé ale chybama se člověk učí a je to ponaučení pro příště.Byl jsem zván jedním z členů na Vaše Vánoční posezení,ale zamítl jsem .Asi bych se dobře bavil to jo ale z osobních důvodů jsem nechtěl býti mezi Vámi jako černá ovce,která jak sami víte.Bylo mi řečeno že by se tam dosti vysvětlilo,ale nechtěl jsem tam tahat minulost.

Jinak Vaše návrhy co a jak už padly jako je očíslování lístků či další takže víte jak pro příště pokračovat.Bud se bude vybírat o něco více či by se mohla pak dáti na konci jako společné drobné co zbyly, dáti do společného fondu na doplacení .Když tam každý hodí svoje zbylé drobáky tak by se tohle nemuselo stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: MirasCC

Na oříšky i tyčinky se mě servírka ptala, zaplatil sem po jednom od obojího. "Kdo" předtím říkal že taky nějaký platili, čili doufám že za skupinku kolem nás je tohle v cajku..

Nechci nic podsouvat. ale....jestli takhle zkasírovala každého v okolí, tak bych se vsadil, že jich tam ani tolik nebylo. Navíc vím, že ta sklenička s tyčinkami při odchodu ani nebyla prázdná. Krát celý salonek.... :roll

Taky jsme platili oříšky a tyčinky, takže to bylo fakt nějaký podezdřelý, protože u stolu jsme seděli já, Schreek, MirasCC, Kdo a Hanka. Na stole byly jedny tyčinky a oříšky. A to, že jsme je všichni zaplatili jedenkrát, to je docela zvláštní :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lucca

Taky jsme platili oříšky a tyčinky, takže to bylo fakt nějaký podezdřelý, protože u stolu jsme seděli já, Schreek, MirasCC, Kdo a Hanka. Na stole byly jedny tyčinky a oříšky. A to, že jsme je všichni zaplatili jedenkrát, to je docela zvláštní :myslim

Tak pomalu zacina byt zajimave, kolik tycinek a orisku se zaplatilo, podle toho co tu vsichni piseme, tak tohle mame mozna i predplaceny napriste:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Na stole byly 6x tyčinky (placeny 4x) a 10x oříšky (placeny 7x) - účet mám celý před sebou

Takže od "našeho" stolu platili tyčky všichni (4x), plus co psal Pe.Tr, tak minimálně ještě jednou on. Kdo další platil oříšky a tyčky? Vím Méďo, že je nechceš řešit, ale možná jsme jimi zaplatili i ta jídla. A nebo jídlo opravdu personál "pozapoměl" škrtnout, když je dotyčný hlásil a platil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Medvěd

Na stole byly 6x tyčinky (placeny 4x) a 10x oříšky (placeny 7x) - účet mám celý před sebou

Takže od "našeho" stolu platili tyčky všichni (4x), plus co psal Pe.Tr, tak minimálně ještě jednou on. Kdo další platil oříšky a tyčky? Vím Méďo, že je nechceš řešit, ale možná jsme jimi zaplatili i ta jídla. A nebo jídlo opravdu personál "pozapoměl" škrtnout, když je dotyčný hlásil a platil.

je fakt ze jak psal Medved (tycinky 6x) tak nahore ten tusim prvni radek bylo 6 carek a tam skrtala ty tycinky nam, takze kdo vi co kde skrtala nebo neskrtala jinde:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplněk - oříšky se 2x vrátily neporušené, takže nakonec zbyly k zaplacení pouze jedny - ale opravdu Ty tyčky a oříšky jsou v podstatě nezajímavé, jde mi o to, zda se přizná někdo k těm jídlům - nepředpokládám, že by servírky jídlo připsaly nebo zapomněli škrtnout, což se u piv nebo kol samozřejmě stát mohlo (i když 12 kol????????)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek !!! a dobrý večer !!!

Po přečtení jsem se dost zarazil !!!:o:o:o

Poněvadž jsem tam byl mezi Vámi nováček měl bych dvě věci !!!

1:Sraz byl super a moc se mi mezi Vámi líbylo a byl jsem mile překvapen :potlesk:potlesk:potlesk!!!!!!!!!!!!

2:Dorazil jsem něco po 13 hod. Dal jsem si oběd a dvě piva (Plzen). Než jsme šli nahoru na bovling tak jsem si útratu zaplatil !!!Nahoře jsem pil nealko pivo a platil jsem ihned každé !!!!!!

Po bovlingu jsme šli dolů a po rautu jsem pil opět nealko (8 kousků) a jedna Vídenská káva !!!

Tímto vysvětlením bych chtěl podotknou že jsem byl mezi Vámi nováček a nechtěl bych abyste si mysleli že jsou nováčkové nějaké vyžírky co někam příjdou a využívají situace !!!! U Médi mám předplaceno(omylem) 300Kč , tak tímto přispívam na uhrazení !!!!!!!!!

Bylo to opravdu super a Všem moc děkuji :potlesk:potlesk:potlesk

PEPAN:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoho jsem nejmenoval a nemyslím si, že by snad nováčkové byli vyžírky, toho jsem opravdu dalek. Jinak jsem rád, že se Ti mezi námi líbilo a rád s Tebou dám řeč ve věším klidu, včera to bylo pro mě poněkud hektické - moc lidí, málo času a občasná starost o rodnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Na stole byly 6x tyčinky (placeny 4x) a 10x oříšky (placeny 7x) - účet mám celý před sebou

ja sem u tycinek druha carka zleva;)

[upravil dne 16/12/07 buml]

já jsem u tyčinek první škrtnutá čárka , platil jsem je jak jsem se vratil z Chodova kam jsem vezl ženu a děti.

tak mě nepadá jestl si třeba někdo nemyslel že za 150,- ma oběd i večeři , no uvidíme jestli sedojde k nějakému kladnému závěru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Navrhoval bych dát tomu ještě jednu šanci. U vstupu rozdávat lístky a propisky, aby každej sám za sebe měl šanci si znamenat co má. Jestli i potom budou přebytky, je jasný že mezi nás chodí svině převlečená za člověka a musíme najít způsob jak jí odhalit.

Druhá možnost taky není tak nepravděpodobná - zmatky v tom mají servírky a píšou tam co nenosí, nebo něco napíšou dvakrát.

Touto evidencí by se mohlo dojít k tomu, že nás servírky berou u huby, no ale snad nebudeme chodit po restauracích a zkoušet to, kde nás šiděj... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Touto evidencí by se mohlo dojít k tomu, že nás servírky berou u huby, no ale snad nebudeme chodit po restauracích a zkoušet to, kde nás šiděj... ;)

No a kde více, či méně ne? To by asi nezbývalo, než se sejít někde na rynku, sednout si na kašnu a rozbalit řízek v ubrousku, který si přinesem z domova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím za celý NEONí klan poděkovat organizátorům ... Zvláštní díky patří Medvědovi a Helče za vánoční dárek pro malé NEONĚ (za odměnu ho dostanete na nějaký víkend na hlídání ... :D). Místo bylo vybráno dobře, lidé byli také objednaní velmi pohodoví, jak už na srazech P-C bývá tradicí - jsme prostě dobrá partička lidí a věc, která se stala, se prostě stala a věřím, že ne úmyslně. Je naopak s podivem, že se nám nikdy nic podobného nestalo na jiných minisrazech ... ikdyž 1000,- je suma celkem vysoká!!!! Osobně si nemyslím, že by to někdo udělal schválně a první varianta, co mě napadla byla ta, jestli si někdo třeba nemyslel, že v ceně 150,-/osoba má zahrnutu i starvu a pití!!!

Systém, jako je na "republikáčích" je samozřejmě možné zavést a asi tomu bude při příští podobné akci zapotřebí ... ikdyž je to opět administrativa navíc a organizátorům to přidá o poznání více práce a méně užívání si pohodové srazové atmosféry ... Ale v případě, že se to nevyřeší, nebude asi jiné východisko ... Kdyby tam chybělo k zaplacení pivko, 3 koly, presso, prosim, stane se, ale v případě, že chybí 2 jídla a pohár a těch kol jako smetí, patrně to opravdu někdo bral, že je to v ceně ... :nevim

Takže všem vše nej k Vánocům a vše nej k novému nulaosmovému roku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...