Ferin007

Jóó, kamióny-docela síla

59 posts in this topic

Ohleduplnost vůči velkým autům není na nejlepší úrovni, každej by si měl zkusit se s takovým krámem pohybovat.

Původně zaslal: Fusion

Ohleduplnost vůči velkým autům není na nejlepší úrovni, každej by si měl zkusit se s takovým krámem pohybovat.

šak ano, nezávidím a nejsou všichni stejní, jenže když někteří dělaj prasárny, tak stejně nic nemůžeš,jen šapat o 106 na brzdy

Tak tohle je fakt už moooooooc........ :grr :grr :grr Fakt hold páni silnic...... :grr :grr

:roll hmm, tak to je málo hustý :roll ... to jsem v reálu ještě díky bohu nezažil a doufám, že ni nezažiju. Skoro to vypadá, jako nějaký promo materiál na "nenávidění kamioňáků", že jich je tolik, v tak krátkém intervalu ... :roll

zajímalo by mě, když jsou na dálnicích takovéto kamery, jestli je pak nekdo potrestán.....možná tak s tím osobákem dostane pokutu protoze jel po krajnici....hlavně že máme senát a radar:super

Pochybuju že to je v Česku, ale já sem nedávno viděl kamion v protisměru v Brně za Pisoáreckým tunelem (zřejmě zabloudil).

:mrk:mrk:mrk hovada,to bych si netroufl ani s osobákem natož s takovou kraksnou.

Mně se to jednou podařilo. :super

Ale nechtěně. Měl jsem vzadu letní a trochu víc nasněžilo, k tomu trochu naloženej kufr a auto nezvládlo nájezdovou zatáčku na rychlosilnici. Přesně v místě, kde nájezd ústil do rychlosilnice, se otočilo o 180 stupňů a zůstalo stát. Naštěstí se zadek nedotočil až do svodidel. Ale byla ve mě malá dušička. :o:bojim:o

Naštěstí hned před nájezdem byl výjezd, takže sem se čerstvým sněhem prohrabal v protisměru až do výjezdu. Ale blbě mě z toho bylo eště rok. :aut

Tak tomu fakt nerozumím......to je docela silné kafe:grr:grr:grr