Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vstřiky na vyší vykon až 20%


BIBOP

Recommended Posts

Původně zaslal: p406b

pouze ,ze by vyrabeli pro Bosch a prodavali to same i pod svym jmenen, pak bych o tom mohl uvazovat. Na to je ale malo informaci. Vykon o 20% to bych tam mel skoro 120kw:D jen tryskama to je (cenzura):aut

A já i s čipem co tam mám tak 127 kw,to by se mi ten motor asi rozletěl.....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám, nic tu nepíšou o HDI. O TDI jo - vstřiky na vyší vykon až 20%.

Nabídka :

Naše výhoda

Díky nejmodernějším postupům a digitální seřizovací technice jsme, jako jedni mála z firem v Evropě, schopní seřizovat dvoupružinové vstřikovače, kterými jsou osazovány novější typy automobilů, především s přímým vstřikem paliva. Je nesmírně důležité, aby byly vstřikovače seřízeny na správné provozní hodnoty. Dodržení těchto hodnot je ještě důležitější právě u dieselových motorů s elektronickým vstřikováním.

Naši zákazníci se nemusí bát nákupu trysek pro tyto vstřikovače - my si s nimi poradíme.

Dále uvádí :

Kvalita našich výrobků..

Naše výrobky jsou nadstandartní kvality. Výroba každé vstřikovací trysky je pečlivě sledována, po dobu celého procesu výroby. Ve finále je prověřena funkčnost vstřikovací trysky na testeru. Tomuto procesu se nevyhne ani jeden produkt.

V nabídce máme vstřikovací trysky SPRINT, standartní, přesto velmi vysoké kvality.

Vyvrcholením usilovné práce výzkumných pracovníků jsou trysky označené názvem POWERPLUS. Vyznačují se ještě preciznějším zpracováním a navíc přináší určité výhody. (Trysky ve verzi POWERPLUS jsou k dispozici jen pro některé modely vozů. Nabídka je v našem ceníku.)

Z www stránek jsem si neudělal nějak supr kladný závěr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdete si ni nekde na googlu jak se resila vymena spatnych vstriku u Mondei. Jak nestaci JEN vymenit original vstrik za jiny original, ale musi se i aktualizovat ridici jednotka vstrikovani, protoze co vstrik, to lehce jina charakeristika a pri tech tlacich to holt hraje roli.

Takze mi prijde, ze zminovana vymena vstriku samych nemuze sama o sobe dobre fungovat.

Vstrikovani je soustava, ktera musi byt perfektne sladena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dydzej

Najdete si ni nekde na googlu jak se resila vymena spatnych vstriku u Mondei. Jak nestaci JEN vymenit original vstrik za jiny original, ale musi se i aktualizovat ridici jednotka vstrikovani, protoze co vstrik, to lehce jina charakeristika a pri tech tlacich to holt hraje roli.

Takze mi prijde, ze zminovana vymena vstriku samych nemuze sama o sobe dobre fungovat.

Vstrikovani je soustava, ktera musi byt perfektne sladena.

Souhlasím......už jsem vstřiky měnil,tak vím o čem mluvím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem jim napsal o doporučení vstřikú na HDI tak dám vědět co a jak. Ale jinak ta firma upravuje i závodní auta a ty jejich opravdu vyhrávaj tak to asi umí tak uvidíme co mám napíšou. Jinak tam píšou že nejdřív vstříky a potom čip obráceně to dělá neplechu ten čip se tomu upravuje:papa:roker;):cool::P:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staršie HDi motory (RHY, RHZ, RHS) mali tri triedy vstrekovačov (označenie 1,2,3, A,B,C poprípade X,Y,Z). Keď na motor boli od výroby dané vstekovače napríklad triedy 2 nemohol sa jeden vstrek zameniť za trietu 1 alebo 3 (trieda vstrekovačov označuje odchýlku vstrekovaného množstva a s tým počítač motora počíta). Buď sa vymenili všetky a v počítači motora sa nakonfigurovalo aký tam je typ alebo sa musel dať taký, aký tam išiel od výroby. Na novších HDi motoroch má každý vstrekovač vlastný IMA kód, ktorý sa musí načítať do počítača motora a podľa toho riadi množstvo vstrekovaného množstva paliva cez konkrétny vstrekovač.

Čiže, keby ja som vymenil pôvodné vstrekovače na HDi motori za zázračné vysokovýkonné vstrekovače počítač by riadil vstrekované množstvo paliva s odchýlkami podľa pôvodných nakonfigurovaných parametrov...

Čiže môj záver: tieto ultrazázračné vstrekovače s vesmírneho materiálu vyrábané ultratajnou a nízkonákladovou technológiu by museli mať rovnaké odchýlky a zatriedenia (A,B,C, X,Y,Z alebo 1,2,3 poprípade každý jeden by musel mať vlastný IMA kód) inak by ste tomu motoru len ublížili a v žiadnom prípade nepomohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dobrý den všem, jsem znechucen z práce autorizovaného servisu BOSCH Petr Rada v Soběslavy. Abych popsal, jak se celá věc měla:

Při napojení na diagnostiku vstřik na třetím válci měl výrazně vyšší korekci ( 4 - 4,5 ) a bylo mi doporučena kontrola všech vstřiků. Tak jsem vstřiky odvezl do výše uvedeného servisu, kde mi řekli, že provedou změření ( zjištění stavu ) a že prý zavolají a domluvíme se na dalším postupu. Asi za 2 dny volal pán který mi oznámil, že vstřiky netečou, ale že všechny 4 jsou přidřené a že doporučuje jejich repasy za cenu 2800 Kč bez DPH / 1 ks. Celkem tedy 11 200 Kč bez DPH => 13 328 Kč s DPH.

Po dalších asi 3 dnech jsem se dotazoval jak to s opravou vypadá a bylo mi řečeno, že vstřiky už mají vyměněná střeva a zbývá už jen je dát na mašinu a otestovat je. Druhý den jsem volal znova a dozvěděl jsem se, že u 3 se oprava nezdařila a u 1 se prý povedla.

Tak jsem se dotazoval, jak je to možné a že jsme byli domluveni na opravě za 2800 a co teďko s tím hodlají dělat, když 3 vstřiky jsou nepoužitelné ( prý do přepadu netečou, ale dávají moc paliva ) a to prý nejde již nejde doladit protože v obalu vstřiku jsou údajně sedla nešťastně řešena a prý s opravou jsou těchto vstřiků problémy a proto drží skladem i nové. Takže mi řekli cenu za opravu jednoho + 3 nové vstřiky 19 700 Kč no což jsem jim odpověděl, že s tím v žádným případě nesouhlasím a že jsme byli domluveni jinak a před tím než zahájili opravu mi nikdo neřekl, že je komplikovaná a málo kdy se podaří... Takže po pár telefonátech se mi nakonec podařilo usmlouvat na 17 700 Kč. Nic jiného mi asi nezbývá, protože bez vstřiků se prostě jezdit nedá.

Přijde mi jejich jednání docela neférové a jsem na něj dost naštvaný. Takže když budete dávat vstřiky na opravu ( repasy ) tak se vždy raděj podrobně domluvte - hlavně písemně....

Ještě dodám, že já jsem opravu dělal v podstatě preventivně, jinak auto chytalo i při -15 C, jezdilo se spotřebou 5,6 - 6,0l /100 km, motor tahal, volnoběh nekolísal, najeto na tachometru mám 180 000 km, auto jsem kupoval před půl rokem.

Takže na nějaký preventivní opravy již kašlu a měnit spotřební věci jako např. oleje, kotouče, destičky, rozvody, filtry atd... Na ostatní kašlat a jezdit dokud to půjde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: p406b

pouze ,ze by vyrabeli pro Bosch a prodavali to same i pod svym jmenen, pak bych o tom mohl uvazovat. Na to je ale malo informaci. Vykon o 20% to bych tam mel skoro 120kw:D jen tryskama to je (cenzura):aut

A já i s čipem co tam mám tak 127 kw,to by se mi ten motor asi rozletěl.....:D:D:D

Vážně? :aut

No, já mám chip a když připojím power box, jede to sakra dobře. Ten je připojený na každý vstřik zvlášť. Jen nevím jak moc je dobré mít zapojený P-box a chip? Známý vyslovil domněnku, že by se mohly propálit písty, je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně? :aut

No, já mám chip a když připojím power box, jede to sakra dobře. Ten je připojený na každý vstřik zvlášť. Jen nevím jak moc je dobré mít zapojený P-box a chip? Známý vyslovil domněnku, že by se mohly propálit písty, je to možný?

je to možné..Talířky ventilů+jejich sedla,hlava,těsnění pod hlavou,písty,pistní čepy,ojnice,poškozená kluzna ložiska jak ojniční tak i hlavní(značněji se opotřebovavají),tyhle současti jsou daleko více zatěžovány jak tepelně,tak i silově..nehledě na dvouhmotový setrvak+spojka +převodovka+poloosy---všechny tyhle kroky snižují životnost defakto cele pohoné soustavy......

nechapu že vam 80kw a 250Nm nestačí.......:aut:aut......diesel neni přece žadnej zavodák(v tehle podobě určitě ne)........to jsi si měl koupit benzinový agregát....toť můj názor.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...