Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kryty prahů


Brandy

Recommended Posts

Muzu mit dotaz mam taky na prahu u ridice a spolujezdce utrhane ty gumove listy ale koukal jsem na to jsou tam videt nejaky ty spuntiky ale vypada to jak kdyby byly soucasti ty gumy a od te gumy se to odtrhalo. Ono se to da nejak vymenit? Obcas o to zavadim a odchlipnu to :c(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Muzu mit dotaz mam taky na prahu u ridice a spolujezdce utrhane ty gumove listy ale koukal jsem na to jsou tam videt nejaky ty spuntiky ale vypada to jak kdyby byly soucasti ty gumy a od te gumy se to odtrhalo. Ono se to da nejak vymenit? Obcas o to zavadim a odchlipnu to :c(

Ta guma se dá dole rozdělat, ty čudle jsou uvnitř, jen to odchlipneš a dostaneš se mezi "dvojité dno"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

jak myslis dvojite dno? myslis jako ze tu gumu rozpulim zespoda a nasunu tam novy cudly? ja to zitra vyfotim a hodim to sem pac se mi zda ze to je cely nejaky napikacu :c(

No pokud je to stejný u staryho a novyho modelu tak tu gumu vezmi dole a nadzvedni ji, pod tím jsou ty čudle. Počkám na fotky, nebo na vyjadření někoho kdo to měnil u novyho modelu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rano kdyz jsem prijel z prace tak jsem na to koukal a jak pises jakoby jsem tu gumu pretocil a byla tam listicka s ovalnyma dirama tzn. ze tedy koupim jenom ty cudlicky a nove to tam nacvakam a melo by to drzet? A jeste nemate nekdo obj. cislo napr. v kelly? nebo kde to sezenu? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...