Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CD menič clarion


badboy

Recommended Posts

Zdarvím, všetkých peugeoťákov,

vopred sa ospravedlňujem ak sa to tu už niekde preberalo, ale ani po mnoho hodinách bádania som nenašiel nič aktuálne k môjmu problému.

podarilo sa mi zohnať origo CD menič clarion 9643884680 ale nie je k nemu prepojovací kábel do rádia a nikde ho neviem zohnať, pomohla by aj samotná koncovka, ktorá ide do meniča. Druhú, ktorá ide do autorádia - taktiež clarion PU-2184A mám. Prípadne by mi pomohla aj schéma zapojenia meniča, ktorý pin na čo slúži. Ďakujem za každý tip a radu

10287550-cd-menic-cd-changer-clarion-philips-z-peugeot-406-coupe-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já takovýhle modrý konektor mám v 306 a napojoval jsem na něj origo CD měnič (číslo nevím, ani nevím, z jakého je auta). Prostě jsem zapojil a už běhá. 

Skutečně kabel natažený od rádia nemáš? Já jeho konec našel pod zadníma sedačkama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, já tohle nerozlišoval. Já koupil changer s tímto (nebo podobným) konektorem - prostě modrý z auta z roku 2003 a konektor pasoval, s origo rádiem (ten mám z Ullyse - stejný jako 306, je to Philips) komunikuje. 

Kouknu zítra, co je zač ten changer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ja mám 3 roky 406 break hdi len sa mi to nedarí zmeniť v  profile. 306ky som pochoval na total v jednej križovatke, kde mi chlap nedal prednosť, kedze som bol spokojný tak som kúpil opäť peugeot. Rádio  tam mám clarion na cd ale cd nehrá ako asi kazde. Menič som zohnal ale bez kábla a ten v aute nemám v tomto nevidím problém natiahnuť ho aj zapojiť ale bez tej koncovky to nepôjde. Ešte by som chcel dorobiť tempomat, zajtra idem pre páčku tak sa tam popytam aj na ten kábel ale keby ho niekto mal navyše tak odkupim. Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně podíval. Rádio mám, jak jsem psal, Phillips z Ulysse - vzhledově i funkčně úplně stejný jako v 306. Ten měnič mám Clarion 96 396 923 80, PU-2293D. 

Tohle mi spolu běhá ... a tedy na kabelu, který byl origo v 306 z výroby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MilanF1 napsal:

Tak jsem se konečně podíval. Rádio mám, jak jsem psal, Phillips z Ulysse - vzhledově i funkčně úplně stejný jako v 306. Ten měnič mám Clarion 96 396 923 80, PU-2293D. 

Tohle mi spolu běhá ... a tedy na kabelu, který byl origo v 306 z výroby. 

vieš sme pridať foto toho kábla a kde si ho v 306 ke mal aby som sa vedel na vrakoviskach orientovat, ak by mi to teda niekto dovolil si pohľadať, lebo zatiaľ som sa stretol len so samou "ochotou", ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to máš. Snad to pomůže.

Schéma je z mého coupé. R.V. 2001, BSI, NeMUX.

Měnič je pod číslem 8415 a rádio 8410. Je potřeba 8 drátů a povolit changer přes diagnostiku.

 

 

radio.jpg

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...