Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prohlášení o poškození vozu Peugeot RCZ na 44. sraze


ChouLu

Recommended Posts

No proto se mi to nezdá...náraz by zčásti zchroupla pneumatika, zbytek ráfek...a pak by si všiml, že to už dál nejde. Ale asi jsem moc deformovanej povoláním :-D

Upraveno uživatelem Krt€K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste se podívat na RCZtko z ze předu, zadní kolo je vystrčené více ven a právě za tu hranu jsem to chytl a nemělo to prostě kam uhnout, až se ohla náprava, tak to odskočilo ;) 

 

Jinak EU formulář ani PČR nebylo třeba, vše se řeší s Peugeot ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tim pádem se ti zkurví náprava u každýho auta, kterým vezmeš obrubník ve 20km/h. A nebo ta rychlost musela být vyšší a nebo se to stalo jinak. Máš fotky?

Upraveno uživatelem Krt€K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tim pádem se ti zkurví náprava u každýho auta, kterým vezmeš obrubník ve 20km/h. A nebo ta rychlost musela být vyšší a nebo se to stalo jinak. Máš fotky?

Viděl jsi někdy sundaný zadek z náboje? Asi ne. Pak by Ti to muselo byt jasný co se muže prihodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na Peugeot ČR a pojišťovnou. Samozřejmě, že fotky z místa DN by byli vhodné. Možná, že si ChouLu myslel, že je to jen ,,nerovnost" a přidal plyn.

Milan+ , neviděl jsem u RCZ sundaný zadek z náboje. Ale přece to není z papíru. To musí něco vydržet. Navíc je to sportovní vozidlo a to kór musí být ,,pevné".

 Hlavně, že se to obešlo bez zranění. Ted záleží na pojišťovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se Chouláka zastat. Ten průjezd branou na náměstí v Telči je fakt blbej (úzkej a do kopce). Pokud ChouLu jezdí běžně 206kou, projel by tam s ní úplně v pohodě - RCZko je ale o dost širší a ještě, když se šlápne na plyn, má snahu i vyrazit kupředu silou několika 206ek = kombinace, kdy by se něco podobného mohlo stát komukoli. Podle mně se k tomu ChouLu staví jako CHLAP a TO SE MI LÍBÍ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou to jen plechy, ale na rovinu napsáno - sobotní dopoledne slušně řečeno zkažený. Alespoň z pohledu člověka, který to řešení "průsešvihu" měl z první ruky. Komunikace s Peugeotem a následně s asistenčkou nic příjemného. Taky jsem byl naivní, jak se jen zavolá a vyřešeno, ale tak jednoduché to nebylo. Snad se to v pondělí vše dořeší a nebude to mít negativní vliv na naší pověst směrem k Peugeotu ČR. Byla by škoda o tu možnost předváděček přijít. Naštěstí ten přístup zúčastněných byl na tolik zodpovědný, že by to mělo být nakonec snad vše v pohodě :myslim

Jinak fotky nějaké mám. Jak místa činu, tak samotného následku, ale dám je sem jen pokud to ChouLu povolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...