ladičantlos Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 prosím prosím kamarád mi bude vyjíždět na cnc podložky a bylo by supr kdyby měl výkres nemá tu někdo?? chci mít jistotu že mi pěkně sednou na auto prosím prosím Citovat
myšut Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 a co původní kotouče ........tam máš vše ,ořež si nějaké sjeté a nemusíš nic řezat Citovat
Háček Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 neasi .. to musej bejt aspon 4ky (4cm) podložky .. já padnu Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 no me se zda ze moje kotouce maj tak 2 MAX Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 ja jo vnitrek kama se strkaj srouby a stred naboje Citovat
F.I.K Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 Střed kotouče bude mít tak okolo půl centimetru. Taky jsem z nich jednu dobu měl udělaný podložky, ale radit to někomu kdo má možnost nechat udělat na míru na CNC a pravděpodobně z duralu je hloupost. :-) Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 jenze bez sablony nebo nakresu neudelas na CNC nica navic nerekl jakou roztec - jestli 4 diry nebo 5 direk Citovat
F.I.K Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 (upraveno) Smazáno Sem blbec, čtu výkres, ale hlava to nebere. Jdu spát. Upraveno 12. duben 2015 uživatelem F.I.K Citovat
Milan+ Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 jenze bez sablony nebo nakresu neudelas na CNC nic a navic nerekl jakou roztec - jestli 4 diry nebo 5 direk Proč by jsi potřeboval šablonu nebo nákres? Na cnc si napíšeš program a je to. Těch podložek jsem se tam sakra nadělal,ale dnes když ten matroš neukradneš a musíš ho koupit,tak se to už nevyplatí v jedné sadě dělat. Přec jen ten dural něco stojí a kvalitní kalený vůbec. Citovat
ladičantlos Odesláno 12. duben 2015 Autor Odesláno 12. duben 2015 no chcu 4 diry a chcu podlozky 2x 15mm a 2x 20mm a su domluvenej s kamaradem ze to udelame s nerezi. jen bych chtel vedet ty rozmery at to nemusim vymyslet a nejak merit ono je jasny jak ta roztec je jen bych rad videl kazdy detail no... udela mi to za par korunek tak nebudu nikde shanet kotouce kdyz mi to muze vyfrezovat z nerezi ale dik za rady kluci Citovat
ladičantlos Odesláno 12. duben 2015 Autor Odesláno 12. duben 2015 no premyslel sem nad hmotnosti a nevim jak se to pohybuje je to o hodne tezsi ta nerez jak dural? Citovat
Landys75 Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 Na jaký auto to chceš? No rozměry jsou jednoduchý, pokud je to na Puga, tak rozteč šroubů je 108mm a střed je 65,1mm, ale z nerezu bych to nedělal, je to zbytečně těžký, ale jak chceš. Jinak možná budu mít na prodej podložky 4x108 2 kusy 15mm a 2 kusy 25mm, jsou z duralu, ale ještě to nevím na 100% jestli je prodám nebo si je budu muset nechat. Citovat
ladičantlos Odesláno 12. duben 2015 Autor Odesláno 12. duben 2015 na pug 306 to vim tyhle rozmery ale nevim jak to udelat aby to splnovalo i ucel pac kdyz se podivam na obrazek te podlozky tak tam je aji takovy kolecko vystouply u stredu nevim jak to jinak popsat a ze zadni strany to musi byt taky nejak zafrezovany ne? jo ty 15mm potrebuju ale bojim se ze 25mm je uz moc a prave nechcu nic kupovat zatim ale mozna se snim domluvim jestli by bylo mozny to udelat z toho duralu uz tak to budou tezky kola jako prase... Citovat
Landys75 Odesláno 12. duben 2015 Odesláno 12. duben 2015 no je to jednoduchý, ze zadní strany bude díra jako na kole, tak aby podložka sedla na náboj, rozměrově má ten kroužek na náboji tlošťku cca 10mm, takže tak hluboko se zafrézuje i díra v podložce aby se vlastně podložkou přikril ten původní kroužek, no a potom ti vlastně vyfrézuje, ten samý kroužek co je na náboji, na podložce aby byly vystředěný kola, nevím jak ti to jinak popsat a jaký rozměry by jsi ještě potřeboval vědět Citovat
ladičantlos Odesláno 13. duben 2015 Autor Odesláno 13. duben 2015 no a prave proto bych chtel ten vykres aby se to vyrobilo presne tak jak ma... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.