Jump to content

Parrot CK3100 vs Android - Stream hudby?

ChouLu
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

Máte někdo Papouška CK3100 a jde Vám přes to streamovat hudba třeba z telefonu?

Poohlížím se právě, co teď namontuji do auta, ale bohužel nikde nemohu najít, zda 3100 podporuje stream :)

Děkuji

Mám papoucha se starou Nokii 5230 to dokázalo muziku i přehrávat teď mám Nokii 530 ale zatím jsem nezkoušel jestli to půjde nebo nepůjde.  Ale i když by to nehrálo muziku tak špatně neuděláš. Já jsem ho koupil na doporučení človíčka kterej se živí montáží podobných doplňků a opravdu se v tom vyzná. Spokojenost je nejvyšší a co jsem se od něj dozvěděl tak má zákazníka který má tuhle sadu jako jednu z prvních v ČR  a bez problému mu funguje v druhém autě a asi z šestým telefonem.

Já jsem právě pár papoušků montoval a vždy to bylo super zařízení narozdíl například od nokie, která šla za 2 měsíce 3x na reklamaci a stejně to nebylo ono :(

Ale nikdy jsem si nevyzkoušel hudbu a nyní potřebuji HF a přemýšlím i o streamu, takže jediná možnost je pak MKi 9200 :( 

Cenově jsem bez DPH na rozdílu cca 300 Kč a to už si radši vemu 9200, kde je větší display :) Ale stejně 5 je dost :/ nedávno jsem to montoval bratránkovi a stálo to ještě 2.8 bez daně :/ 

Mě ta moje vyšla i s tou kabelovou přechodkou na cca 4- 4,5. V Berlingu jsem měl radio s BT a tehdy jsem si myslel že to je špička ale s tímhle papouchem se to nedá srovnat. Zatím jediný rozdíl co jsem zpozoroval je že se starým telefonem se hovor "zvedal" automaticky kdežto s tímhle novým musím "zvednout" tlačítkem ale je docela dost možný že je to jen o nastavení telefonu.