Milan+ Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 (upraveno) Našel jsem po dědovi v garáži ve skříni tyhle kleště,či njak to nazvat. Neví někdo na co to může být,nic mě nenapadá,podotýkám děda dělal tesařinu a truhlařinu. Ale nevím k čemu by tam toto bylo. Upraveno 8. březen 2015 uživatelem Milan+ Citovat
Guest Scratch Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Tak to teda nevim. Zkus clena Saldu.... me to spis pripomina kovarske kleste Citovat
radim.1008 Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Falcovací kleště by to být nemohly? Citovat
Haryk Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 je na tom pružina nebo závit ? spíš závit, nějaké děrovačky? Citovat
Návštěvník Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Nemohlo by se tím něco chytit a na ten konec s pružinou praštit kladivem. Něco jako předchůdce sponkovačky. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 me prijde ze ta pruzina ten "nastroj" vraci zpet takze derovacka na cvocky ?? brasnar nebo tak Citovat
Šalda Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Tak to teda nevim. Zkus clena Saldu.... me to spis pripomina kovarske kleste Já teda nikdy nedělal s historickýma věcma, tak tohle vážně neznám Citovat
radim.1008 Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Tak jsem to ukázal skorotchánovi a prý podobné byly na dělání šraňku při broušení kotoučových pil. Ale tyhle to prý nejsou. Citovat
Milan+ Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 šraňkovačky,neboli rozváděcí ty tu mám,to je jiné Citovat
Haryk Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 nýtovačka ? vypadá to, že ten střed chodil zvlášť, pákou se přimáčklo a poté to dostalo facku kladivem a bylo Citovat
Milan+ Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Právěže to chodí s tou pákou skoro bez vůle,je to nepatrné. Citovat
Dave_k Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 (upraveno) To budou nějaký děrovací kleště. Ty čelisti vypadají jako výměnný, třeba za jinej tvar nebo když už je to ochozený. Nebo jestli to nejsou na sponkování plechovejch pásů na balíky dřeva apod. Upraveno 9. březen 2015 uživatelem Dave_k Citovat
KoudaK Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 Tak srankovacky to nejsou ani nahodou.. To bude neco na kuzi.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.