Jump to content
Sign in to follow this  
thorr001

rozebrání stropní lampičky

Recommended Posts

Já jen měnil žárovky a vyloupl jsem jen krycí plast........když jsem chtěl vyndat celý modul tak jsem to prostě ven nedostal..

už jsem měl v ruce i kladivo ale udržel jsem se...... :D :D :D :D

Ty packy prostě nejdou odjistit....jsou tam volajako križmo..... :myslim :myslim

Já jen měnil žárovky a vyloupl jsem jen krycí plast........když jsem chtěl vyndat celý modul tak jsem to prostě ven nedostal..

už jsem měl v ruce i kladivo ale udržel jsem se...... :D :D :D :D

Ty packy prostě nejdou odjistit....jsou tam volajako križmo..... :myslim :myslim

taky mi to z toho nejde dostat a nechci něco z******...

o žárovky mi nejde, potřebuju někde připojit osvětlení prostoru pro nohy u řidiče a spolujezdce a u bývalýho auta jsem to měl přes stropní světlo, tak jsem si říkal že to pujde i u peugeota, ale možná ne...

neni :P
ten je 40 pin s preklapeci cernou sponkou

na te fotce je vyfocen - to co drzim v ruce je jedna polovina zminovane svorkovnice

mel by si mit pod pojistkama takovou nebo ji podobnou krabici
ten modrej je oznacen "modre"

bsi.jpg

Edited by Havlicek.Lukas

Mě se onehdá podařilo stropní panýlek osvětlení vpředu vyndat - opatrně vypáčit stropní "sklíčko", pak musely ven žárovky a tam někde se pak kolem objímek dalo zapáčit tenkým šroubováčkem za ty tvarované plechové packy, co to drží v otvoru. Ale byla to slušná je*ačka, ChouLu jistě potvrdí. Nepamatuju se už přesně, ale pak jsme i koukali, že by to bývalo mělo jít i snazší cestou. Znova to ale určitě rozdělávat nebudu, dokud nebudu muset. Ne ne!

Edited by Veverka

Aha, tak jsem rád, že jsem toto vlákno našel, dva dny se seru s tím, že chci to světlo dostat ven. Teď už je tam tak volné, že cvaká, když přejedete přes nerovnost....a nic, světlo je pořád ve stropnici. Takže včera už jsem to psychicky nedal a dnes sundám tapec.....jsou to 4 šrouby a sluneční clonky.....u cc to půjde v pohodě.

Nepomohlo domlouvání, ani násilí....a dokonce ani hrubé násilí. A ty žárovičky jsem se svejma pazourama taky ven nedostal...a kleštičkama jsem se bál.

To světlo je dobrá francouzská past.....

Posted (edited)

Vnitřek světla se vyndavá tak, že od čelního skla povytáhne a zatlačí se kovové pružiny směrem do světla. Vypadne střední část s tlačítky a žárovkami. Pod ní je šroubek do stropu, co drží okolní plast.

IMG_20200501_181533.jpg

Edited by Mylan7
+obrázek