Gabriel 307 Odesláno 20. únor 2015 Odesláno 20. únor 2015 (upraveno) . . . jen mi trochu vadí černé kola ale jinak je (ale to je věc vkusu a ten má každý naštěstí svůj) Upraveno 20. únor 2015 uživatelem Gabriel 307 Citovat
307 2.0 16V Odesláno 20. únor 2015 Autor Odesláno 20. únor 2015 Jasně, už mám doma i 2cm rozšiřovací podložky pod zadní kola a na přední kola dávám podložky 1cm. takže kola ještě budou lézt ven ! Citovat
307 2.0 16V Odesláno 20. únor 2015 Autor Odesláno 20. únor 2015 Navíc tam mám xenony 6000k a musím ještě dolatit ostřiky na xenony aby PCčr neměly problémy Citovat
Tony Stark Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 Vítej na P-C jediné co se mě osobně neblíbí a hádám nebude se to líbit ani pánům na STK či PČR je ten stínící pruh na čelním skle. Neřeknu kdybys to měl od výroby pískovano jak to některé modely mají ale tohle bije do očí. Jak dlouho jej máš? Citovat
OK406 Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 Vítej v P-C. Pěkná 307, ale ten černý pruh na čelním skle se moc nehodí. Jinak xenony + plánované rozšíření kol, tak to bude pastva pro státní pokladnu. Interier je pěkný, až na ten křížek na zpětném zrcátku. Citovat
307 2.0 16V Odesláno 21. únor 2015 Autor Odesláno 21. únor 2015 Tak pruh mám již půl roku :-) stejný pruh mám i na svém druhém voze BMW 530i které vlastním již 7 let a nikdy tady na Olomoucku zatím žádný problém . Navíc pruh je tak velký jelikož, okno je dost vypouklé a přes malý pruh mí stejně svítí do očí navíc když si sklopím stínítka tak je to ve stejné úrovni. Podložky jsem vždycky zatím dával na každé auto s rozumem aby to zase nelezlo extrémně ven a kříž tam mám od své přítelkyně pro štěstí ! :-) Jinak děkuji. Teď jsem koupil kožené perforované sedačky s výhřevama a s loketníma opěrkama. Chtěl bych časem dodělat ještě hudbu a parkovací senzory. Citovat
HonzaRez Odesláno 23. únor 2015 Odesláno 23. únor 2015 Upřímně, nikdy jsem nepochopil ty okupační čáry přes kapotu, má to nějaký ritální nebo náboženský význam...? Citovat
307 2.0 16V Odesláno 24. únor 2015 Autor Odesláno 24. únor 2015 Líbí se mi to, a okupační význam to opravdu nemá :-) Citovat
307 2.0 16V Odesláno 24. únor 2015 Autor Odesláno 24. únor 2015 Proč vozidlo neodlišit od ostatních slabších modelů když tam je motor za který se není třeba stydět :-) Tak jsem to chtěl dát najevo i na venek, ale jestli se nelíbí můžu fotky smazat :-) Citovat
Almanil Odesláno 24. únor 2015 Odesláno 24. únor 2015 Vypadá to dobře a navíc mám důvod se dívat po 307 v okolí Citovat
Tomajda_406 Odesláno 24. únor 2015 Odesláno 24. únor 2015 neber je vážně, upravuj si to tak jak se to líbí tobě, jim potom může být kulový jinak ať slouží Citovat
307 2.0 16V Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 nějaké aktuálnější fotky :-) a Lvíček mezi jinými značkami ! Citovat
agresssor Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Wau ty kola sou bombasticky, mam pro tehle typ slabost ) Na kolik te prisli? Jen skoda ze nejde nejak vyjmout to logo audi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.