Medvěd Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 (upraveno) http://otomoto.cz/osobni-vozy/znacka-trabant/trabant-kombi-69000km-101379.aspx 4 taktů se k nám moc nedovezlo a tak by mohlo jít o zajímavou investici, i když při pátrání po netu člověk zjistí, že cena je řácky nadstřelená (našel jsem několik 4taktních sedanů do 50 ooo,- Kč) Upraveno 27. leden 2015 uživatelem Medvěd Citovat
Milan+ Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 Tohle je lepší kousek http://ww3.autoscout24.de/classified/221042272?asrc=st|as Citovat
Dave_k Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 Dobrý jak u toho kabria má koberečky na značkách, ale na 2 fotce je víceméně čitelná komplet. Citovat
Honza z Nera Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Je opravdu krásný Medvěde, ale je to "ležák" pro opravdového fandu. Prodává se už víc jak rok... Citovat
barenst Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 madari to predelavali z 2 taktu ale jikan je to basteny predek z pola , trabat musi brblat do taktu a vonet Citovat
FrantaCV Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 A ať počítám jak počítám, tak mi tam pořád dvoje dveře chybí - tedy podle popisu vedle fotek. Citovat
Milan+ Odesláno 18. únor 2015 Odesláno 18. únor 2015 Ted jsou na dvojce ty jak jedou afrikou či co to bylo. Citovat
poldiss Odesláno 19. únor 2015 Odesláno 19. únor 2015 Myslíš tohle? jeden z nich je můj příbuzný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.