Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Printův velehnus 407sw 1.8 16v


Print

Recommended Posts

Njn tak ma vic airbagu a vic deformacnich zon asi ..... holt se to nekde muselo projevit. U sedanu by taky kufr mohl byt malinko sirsi ale jsou tam podbehy a hlukova izolace .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407 sw vyhrala cenu myslim za nejhezci kombi 2010 ... :-) ja sam jsem mel 407 sedana v 1.8 benzinu 85kw a bylo to line a zralo mi to po Praze 8-10 l . Bylo ale velice spolehlive nic se nekazilo jednoduchy motor a levne opravy mel jsem ho 3 roky a vymenil jsem ho a doplatil za 407 coupe 2.7 Hdi sice drazsi na udrzbu, ale jizda nepopsatelna mam ho rok a porad me bavi... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407 sw i sedan vyhral tady jsou http://news.autoroad.cz/zajimavosti/9003-peugeot-407-sw-nejhezcim-autem/     http://www.novinky.cz/auto/42132-sedmicka-o-evropske-auto-roku-skoda-octavia-chybi.html    takže velehnus je auto roku v designu(vzhledu) :aut     tenhle krasavec ho porazil bohužel :)http://cs.wikipedia.org/wiki/Ferrari_F430

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na designu 407y mi vadí několik věcí:

 

1) šílenej přední přesah - fakt radost parkovat čumákem k chodníku a bát se, abys něco neurval nebo na něm nenechal celej nárazník

2) kufr bych si třeba u SWčka, což je POKUS o kombi, představoval podstatně větší

3) místo v kabině je pro dva dospělé a dvě děti v pohodě, ale běda až děti zestárnou do puberty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Printe mám z tebe smíšený pocity .. na jednu stranu vystavíš auto do vlákna Naše káry na druhou stranu ho tady neustále shazuješ .. kdyby tě slyšelo a mohlo ti nafackovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak treba si na nej casem zvyknes zacnes ho mit i rad ale ja verim na to ze auto neni jen hromada plechu pro presun z bodu A do bodu B auto je proste clen rodiny a ja byt tvy auto a ty me tu takhle uvest vyseru se na tebe z vysoka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Soutěže, ankety a průzkumy mají všechny stejnou vypovídající hodnotu, nulovou. Všechny ty "Car of the year" a "Nejhežčejší auto" jsou jenom další forma reklamy a PR, nic jiného. Fakt nedělejte ze 407 něco co není, je to obtloustlá francouzská holka s předkusem jak kráva. Co se jí nedá upřít je pasivní bezpečnost a podvozek, ale to je asi tak všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čumák se mi právě dost liby sexy :) 4-5 lidi dospělich se tam normalně vleze bez problemu,a ten předni dlouhy čumak to si za chvíli zvykneš hold neměl si 407mu :)

 

A neboj 8 let co mame 407 nikdy jsme předek neurvali ani nepoškodily  :) zas tak nizko neni když umíš s podobnýma autama jezdit

post-46827-0-02542900-1421363223_thumb.j

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Mně ta obří "huba" prostě nesedí. A ten obří přesah taky ne, pozici řidiče ZA polovinou auta si může dovolit dvoumístné SLS AMG, ne rodinné auto. Působí to na mě hrozně nevyváženě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čumák se mi právě dost liby sexy :) 4-5 lidi dospělich se tam normalně vleze bez problemu,a ten předni dlouhy čumak to si za chvíli zvykneš hold neměl si 407mu :)

 

A neboj 8 let co mame 407 nikdy jsme předek neurvali ani nepoškodily  :) zas tak nizko neni když umíš s podobnýma autama jezdit

 

I když souhlasím s Tvou pointou totálně nedávám tu gramatiku .... Jsi už přepnul do spacího módu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...