Autoškolič Dodo Odesláno 1. listopad 2005 Odesláno 1. listopad 2005 Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: Petano Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: Autoškolič Dodo Tak tutu je odkaz na výsledky crash testu Peugeota 406. NIC MOC. Teda tak to je nic než moc... to je strašný... včera jsem viděl u Jičína obrňáka, tak jsem o něm uvažoval :D 406 novy model je na tom v crash testech o hodne lip nez stary model ... Mám nový model, ale stejně je to nic moc :-/ Já mám ještě ten starej a musím se přiznat, že s tak \"špatným\" výsledkem těch testů jsem u tohoto auta nedoufal. Samotnýho mě to moc překvapilo. Citovat
Medvěd Odesláno 1. listopad 2005 Odesláno 1. listopad 2005 Mám 405ku a manželka 309ku - a CRASH testy nás pro jistotu vůbec nezajímají - jinak bychom chodili pěšky. Citovat
Bohumil Odesláno 2. listopad 2005 Odesláno 2. listopad 2005 Taky jsem tento víkend větral Jeana po trase JH-Jemnice-Ivančice-Modřice-Slavkov-UH a dál. Přesně jak to píše Netopýrka. Po dálnici raději nejedu, protože pravděpodobnost že přejedu úsek z Humpolce za Brno bez úhony je minimální, navíc se to při nějakým karambolu hned ucpe ajeto. Ale i na těchto \"bočních \"cestách se najde pár dementů, kteří svým způsobem jízdy ohrožují ostatní. Ono se říká : \"na každou svini se vaří voda\". Přes Buchlovké hory se jede teď špičkově oproti tomu co tam bylo a dělo se před rekonstrukcí. Citovat
Netopýrka Odesláno 2. listopad 2005 Odesláno 2. listopad 2005 to Bohumil: jo jo, ja si dobre pamatuju, jak to tam driv bylo...hruuza des, ted je to spica, ale v lete je to zas eldorado pro motorkare, takze to rozhodne za svuj oblibeny usek nepovazuju .((( Citovat
Fx Odesláno 2. listopad 2005 Odesláno 2. listopad 2005 Původně zaslal: Bohumil Taky jsem tento víkend větral Jeana po trase JH-Jemnice-Ivančice-Modřice-Slavkov-UH a dál. Přesně jak to píše Netopýrka. Po dálnici raději nejedu, protože pravděpodobnost že přejedu úsek z Humpolce za Brno bez úhony je minimální, navíc se to při nějakým karambolu hned ucpe ajeto. Ale i na těchto \"bočních \"cestách se najde pár dementů, kteří svým způsobem jízdy ohrožují ostatní. Ono se říká : \"na každou svini se vaří voda\". Přes Buchlovké hory se jede teď špičkově oproti tomu co tam bylo a dělo se před rekonstrukcí. Ja teda pri cestovani po D1 s timhle usekem moc problemu nikdy nemel, ale to je tim, ze jsem vzdy vyjizdel v patek v 11 dopoledne z Prahy a vracel jsem se z Bilovce v nedeli 7 vecer... Kazdopadne v tuhle dobu jsem zazil problem snad jednou... jinak nic... Kdyz vidim kolonu, automaticky sjizdim... Ono to nekdy casove ani na spotrebu nepomuze, ale clovek ma pocit pohybu... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.