Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ekonomické stavby nevím, v Canabě bydlí kamarád a nijak si nestěžuje. Ale mě trochu vadí, že to je "panelák". Naturaspace neznám.

 

Já tenkrát uvažoval o http://www.porfix.cz/2580/projekt-rodinneho-domu-za-1-kc/?mnu=2777 - dokonce byli ochotní lehce zdarma upravit svůj typový projekt, ale nakonec jsem vsadil na individuální projekt, mám hodně atypický tvar pozemku, pravoúhlého na něm není vůbec nic :D

Odesláno

A to bydlíš v rotundě  :myslim

Sorry nedalo mi to  :aut

Jinak k tématu,spolupracovník chce stavět a vybírá co by se mu líbilo.

Zatím se nerozhodl ale pokukuje i po zde jmenovaných,tak jsem zvědav co a od koho vybere.

Odesláno (upraveno)

ahoj copak holky chtějí stavět ;)

Ale ani ne holky,ale já se s tím ted trošku zaobírám,chtěl bych něco kde v baráku nebudou schody,vše na desku a v rovině,

Ted mám vstup do baráku 8 schodů a když chci na zahradu ke grilu tak jich mám celkem 37  tam  37 zpet a třiatřicet mi taky furt nebue :D

A pokud se holky rozutečou,tak bych tu stejně zustal sam s maminou a psem. Zatím je to tedy  jen v teoretické rovině,ale dáme tomu čas a uvidíme.

Upraveno uživatelem Milan+
Odesláno

Píšu o pozemku, ne domě :D

 

Ještě k té Natura Space - trochu bych se bál bydlet na pilotech.

Těch pilotů bych se v dnešní době nebál,výhoda ,že vcelku izolace od spodu není tak náročná.

Odesláno

Ekonomické stavby nevím, v Canabě bydlí kamarád a nijak si nestěžuje. Ale mě trochu vadí, že to je "panelák". Naturaspace neznám.

 

Já tenkrát uvažoval o http://www.porfix.cz/2580/projekt-rodinneho-domu-za-1-kc/?mnu=2777 - dokonce byli ochotní lehce zdarma upravit svůj typový projekt, ale nakonec jsem vsadil na individuální projekt, mám hodně atypický tvar pozemku, pravoúhlého na něm není vůbec nic :D

Proč myslíš,že je to panelák.

Odesláno (upraveno)

ekonomicke stavby-četl jsem zkušenosti na netu někde a vypadá to že to je kvalitní stavba a seriozní a vyhráli taky 2010,11,12,13,2014 rok kvalitní firma+ dalších xx ocenění + 10let záruka ,atd chodí mi domu i ta kniha stěma barákama jen kde nato vzít :D

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odesláno

Jasně, že to není panelák, ale v době, kdy jsem se o ně zajímal, tak byly poskládány z panelů, předpokládám, že jim to tak zůstalo dodnes ;) Ale pochopitelně to ničemu nevadí.

Odesláno

Na ekonomicke stavby je v nasem kraji 7 trestnich oznameni.

Vzali zalohy a nekolik let ticho po pesine.

Meli predtim jiny nazev.Tohle je zasterka.

Taky jsem nad nimi premyslel.

Odesláno

Na ekonomicke stavby je v nasem kraji 7 trestnich oznameni.

Vzali zalohy a nekolik let ticho po pesine.

Meli predtim jiny nazev.Tohle je zasterka.

Taky jsem nad nimi premyslel.

To jde vše ošetřit ve smlouvě,platit za provedené práce v průběhu.

Odesláno (upraveno)

Straki možná jen někdo parazitoval na jejich jmenu a byla to jiná firma....

jo Milan+ že by jsi barak prodal nebo nechal holkám a postavili by jste?

ty ekonomické stavby to jsou rakety za bungalow s 150m2 3 500 000Kč....

no jo musí se zaplatit ten servis....ale když se to rozklikne ty jejich stranky...

zaruka 10let na zaklady,obvodové stěny,střechu...ostatní 5 ale spíš 2 roky....

podle mě je to všechno předražený a pro lidi co bud nic neumí a maj peníze....

pokud si budu najímat jednotlivé řemeslníky ,budu si je hlídat tak ve stejné nebo lepší kvalitě to postavím za 1 500 000-2 000 000Kč

pokud se s tím budu prcat sám ve volným čase cena bude zase jinde......

ale taky bych si to na starý kolena nechal asi postavit,když bych měl penízky...

no možná jednou budu pomahat dětem když se rozhodnou,zkušenosti jsou....

ted bude stavět švagr v Trutnově tak se bude pomahat tam...

 

 

Ta natura je zajímavá možností rozšíření v případě potřeby a dostatku pěnez u mladé rodiny...

ale budou to asi rakety...?

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odesláno (upraveno)

Bych se u vsech tehle vetsich firem bal, ze mi tam poslou nejakyho subdodavatele s partou ukrajincu, zkurvi to a jeste si za to zaplatim raketu. Kdyz vidim ty ceny, tak bych si od nich nenechal postavit ani kulnu. Barak jedine "svepomoci" nebo si najit firmu u ktery vim ze to bude stavet primo ona a postavi to kvalitne. Videl uz jsem par bytovych domu, baraku stavenych na kseft a cumel jsem co dokazou nekteri umelci udelat.

Ja si barak resil svepomoci, sehnal jsem si vsechny profese a ridil si stavbu sam, udelal bych to tak znova.

Jinak drevostvba mi prijde na bungalov jako ideal reseni, ale asi bych volil klasickou desku

A jak pise charlie, maj to za desny rakety, barak by mel jit v normalnim provedeni postavit za 15-20tis m2

Upraveno uživatelem Ajdamek
Odesláno

Charlie,Ty snad potřebuješ k žítí mít 150m? Já snad ani ne. Je to ted jen starost nic víc. A hlavně by se mi líbilo to mit vše v rovině bez schodů, Garáž vyjezd v rovině atd. Zatím jen sonduji. 

Odesláno (upraveno)

Já ne Milane mame  dům co nám stačí Bungalow 3+1(80m2) cca 120m2  včetně garaže 

V případě potřeby je v garaži vše připravené a předělením garaže získám 4+1 95m2 + garaž 25m2,

ale mám udělané kryté  stání pro 2 auta tak možna jen malá dílna a pak další pokoj ,ale to pochybuju....

 

přes leto jsme porad venku a přes zimu jsme taky pořád někde....

někdo potřebuje 250m2 nekomu stačí 70m2

schody bych taky nechtěl...

ale neměnil bych naklady na provoz v porovnání se sousedy mám poloviční,taky mám barák menší o cca 50m2 ;)

a až jednou odejdou děti nebudem se s manželkou aspon hledat... :D

 

však v letě se můžeš přijet mrknout máš to kousek :papa

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odesláno

No právě,však ta energetická náročnost je velká,dole to dávám pomalu po tatíkovu k obrazu svému a stejně se tam v zimě musí přitopit,vzít nějaké študáky,tak tady v Jc to až tak na to moc není,tak třebas maminu s děckem,určitě ne rodinu,aby to trošku vydělalo,

Začíná to být na nás velké.

Mám půdorysně   13,60 x 9,7 ,komplet podsklepené,přízemí a patro každé 4+1.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...